Ψυχαγωγία

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" τη σιωπή της και μιλά για το ροζ βίντεο που της χρέωσαν

Η Ειρήνη Καζαριάν λίγους μήνες μετά το σάλο που ξέσπασε μιλά για το ροζ βίντεο που της "χρέωσαν" μετά τη νίκη της στο GNTM. 

Το μοντέλο λίγο πριν ανέβει στο θεατρικό σανίδι. σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό "Λοιπόν" έσπασε τη σιωπή της και μίλησε για το ροζ βίντεο που της χρέωσαν, την αντίδραση των γονιών της και αν το έχει ξεπεράσει. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

- Είδες και το αρνητικό κομμάτι της δημοσιότητας, καθώς κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο ένα «ροζ» βίντεο που δημοσίευμα ανέφερε το όνομά σου. Στην περίπτωση αυτή πώς το διαχειρίστηκες;
Αυτό ήταν το πρώτο «χτύπημα» της δημοσιότητας, η αλήθεια είναι ότι ήταν πολύ σκληρό, γιατί δεν είχα ζήσει έτσι, ήξερα ότι δεν ήμουν εγώ, εννοείται ότι δεν ήμουν εγώ, οπότε δεν το πήρα πολύ στα σοβαρά, έβαλα τους δικηγόρους μου να ασχοληθούν πάνω σε αυτό και απλά να το αφήσω να ξεχαστεί.

- Ένιωσες ότι ήσουν υπόλογη, ότι έπρεπε να δώσεις εξηγήσεις στους γονείς σου, τους συγγενείς, τους φίλους και τους γνωστούς σου;
Δεν χρειάστηκε να τους δώσω αναφορά, εννοείται πως το είδαν, στεναχωρήθηκαν, τσατίστηκαν με αυτό που έγινε και το ξεπεράσαμε.

- Αυτή ήταν η αντίδραση των δικών σου ανθρώπων;
Ήταν περισσότερο θυμωμένοι από μένα. Η μητέρα και ο πατέρας μου ήταν φουλ τσατισμένοι.

- Σου πήρε καιρό να το ξεπεράσεις;
Μέσα από αυτό «άνοιξαν» τα μάτια μου, κατάλαβα πώς είναι να είσαι δημόσιο πρόσωπο.

- Σε ενοχλεί, σε φέρνει σε δύσκολη θέση να μιλάς για το θέμα αυτό;
Δεν με ενοχλεί να μιλάω καθόλου για το θέμα αυτό.

- Μετά από αυτό το ερωτικό βίντεο, χρειάστηκε να πείσεις κάποιους, καθώς το 50% μπορεί να πιστέψει ότι είσαι εσύ και οι άλλοι μισοί μπορούν να πουν ότι δεν ισχύει;
Δεν με νοιάζει τι λένε για μένα, έτσι είμαι εγώ, γενικά, έτσι έχω μεγαλώσει, οπότε δεν με απασχολούσε. Εφόσον δεν ήμουν εγώ, τελείωσε, το ξέχασα. Δεν μου έκανε καλό, όταν λένε κάτι κακό για σένα, θα σε φέρει σε δύσκολη θέση. Δεν ψάχνω την αναγνωρισιμότητα, όποιος με ξέρει, με ξέρει και θα με θυμάται.

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας βάζει τέλος στην κόντρα με τον Δημήτρη Παπανώτα (ΦΩΤΟ)

Το μακροσκελές μήνυμα του ηθοποιού στον προσωπικό του λογαριασμό
27/09/2019 - 09:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλίας Γκότσης:"Έχω στο κινητό μου απαγορευμένες φωτογραφίες και...βίντεο"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε on camera και η μεγαλύτερη σχέση που έχει κάνει
18/07/2020 - 17:17

Έξι συλλήψεις για το ροζ βίντεο του Βίκτορ Σάντσεθ

Συνεχίζονται οι έρευνες από την ισπανική αστυνομία
05/02/2020 - 15:30

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

"Αυτό το κακομοίρικο από το μόντελινγκ πήγε στο θέατρο, φταίει αυτός που..."

Μάθετε ποιος έκανε αυτή την δήλωση για την Ειρήνη Καζαριάν
11/11/2019 - 16:06

Ειρήνη Καζαριάν:" Με υποτίμησαν, ένιωσα θυμό...Τους κακοφάνηκε που έκανα στροφή"

Η απόφαση να ασχοληθεί με την υποκριτική, η κριτική που δέχτηκε και όλα όσα δήλωσε
12/10/2019 - 13:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

26 Σεπτεμβρίου οι γραπτές εξετάσεις για πρόσληψη στην Αστυνομία

Σε ποια μαθήματα θα εξεταστούν και ποια είναι η ύλη για τις εξετάσεις

Στήνουν "καταφύγια" για τους χιλιάδες άστεγους σε πλατείες της Βηρυτού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωί ανέσυραν από τα συντρίμμια στο λιμάνι της πρωτεύουσας άλλες τέσσερις σορούς

Με δυσκολίες λειτουργεί το 80% των κέντρων αναψυχής στην Πάφο

"Άδικες" χαρακτηρίζει κάποιες καταγγελίες σε υποστατικά ο ΣΙΚΑΠ
Ελλάδα

Σοβαρά προβλήματα από την κακοκαιρία "Θάλεια" στην Ελλάδα (ΦΩΤΟ)

Σχεδόν είκοσι άτομα εγκλωβίστηκαν σε σπίτια και οχήματα

Eλλαδικά ΜΜΕ: Η Τουρκία τερματίζει τις διερευνητικές επαφές με την Ελλάδα

"Αντίποινα" της Άγκυρας στη συμφωνία Αθήνας-Καϊρου για καθορισμό ΑΟΖ

Τα πέντε έκτακτα μέτρα στον Πόρο μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων

Περιορισμοί στο ωράριο καταστημάτων, τέλος στα πάρτι και συναθροίσεις μέχρι 9 άτομα
Διεθνή

Ο Ιμπραχίμ Καλίν ξενάγησε στην Αγία Σοφιά Πρέσβεις από 30 χώρες

Τους έδωσε πληροφορίες για την ιστορία και τη θρησκευτική ταυτότητα του ναού

Αντίδραση Αιγύπτου στην απάντηση του τουρκικού ΥΠΕΞ για συμφωνία με Ελλάδα

Προκαλεί "έκπληξη" δηλώνει ο εκπρόσωπος του Υπουργείου Εξωτερικών

Με δάκρυα στα μάτια πλήθος κόσμου επισκέπτεται το λιμάνι της Βηρυτού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σωστικά συνεργεία ψάχνουν στα συντρίμμια τουλάχιστον άλλους εβδομήντα ανθρώπους

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/08/2020 - 13:00ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟΝ ALPHA