Ψυχαγωγία

Έκπληξη! Αυτή θα είναι η αποψινή καλεσμένη του "Δώσε Βάση!" που θα κάνει "χαμό"

H Ιωάννα Λαμπροπούλου, ο Σοφοκλής Κασκαούνιας, η Χριστιάνα Αρτεμίου, ο Μέμνων Σωτηρέλης και ο Γιώργος Κυριάκου έρχονται και αυτό το Σάββατο στις 22:40 με το νέο κωμικό show-τηλεπαιχνίδι “Δώσε Βάση”.

Kαλεσμένη σε αυτό το επεισόδιο θα είναι η Κάλια Ελευθερίου, η οποία θα μας χαρίσει απίστευτες στιγμές γέλιου με ατάκες “φωτιά”.

Ετοιμότητα, σπιρτάδα, ατάκες-φωτιά, τρέλα στα ύψη, χιούμορ, έξυπνα σχόλια, θεότρελες απαντήσεις, μπόλικο γέλιο και άλλα πολλά κάνουν την είσοδό τους, παρέα με την αγαπημένη ηθοποιό και ραδιοφωνική παραγωγό Ιωάννα Λαμπροπούλου στο ρόλο της παρουσιάστριας ή μάλλον…του “διαιτητή” της βραδιάς!

Δείτε  απόσπασμα από το σημερινό επεισόδιο:

Επόμενο άρθρο

"Σε λατρεύω απέραντα": Οι τρυφερές ευχές της Ινώς Αναστασιάδη στην αδερφή της

Ξεχωριστή μέρα για την οικογένεια του ΠτΔ η σημερινή!
24/10/2020 - 12:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

“Λούης Night Show”: Το “ξύδι” της Σάββα στους haters και το αμφιλεγόμενο βιβλίο

Όχι μια, αλλά δυο αγαπημένες κυρίες επί σκηνής!
19/11/2020 - 15:14

“24 ΩΡΕΣ” με τον επιζώντα ενός οικογενειακού μακελειού που συγκλόνισε την Κύπρο

Πατέρας έγινε φονιάς πυροβολώντας τη γυναίκα, τον γιο και την κόρη του
16/11/2020 - 10:21

Απόψε το "Κάρμα" αποκαλύπτει χλίδα και όργια στην “καθώς πρέπει” Κύπρο (VID)

“Σουαρέ ακολασίας” με ανήλικες να αποκαλύπτουν τις μυστικές βίλες οργίων
15/11/2020 - 13:47

Η καλεσμένη – έκπληξη και ο “αντικαταστάτης” της Αρτεμίου στο “Δώσε Βάση!" (VID)

Απόψε στις 22:30 για απολαυστικές τηλεοπτικές στιγμές και ξεκαρδιστικές ατάκες
14/11/2020 - 16:13

“24 ΩΡΕΣ” με γεύση από Άγιο Όρος μέσα από τα μάτια Αγιορίτη Μοναχού (VID)

Απόψε στις 21:20 ξεκινάει ένα κατανυκτικό επεισόδιο με αποκαλύψεις
14/11/2020 - 13:09

Ανατροπή! Απόψε...παίκτρια δεν θα δεχτεί το τριαντάφυλλο του "The Bachelor"(VID)

Η αποψινή “τελετή των Ρόδων” αναμένεται να είναι επεισοδιακή
06/11/2020 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα φόρτε τους οι courier...ο κορωνοϊός έφερε αύξηση στις ταχυμεταφορές (VID)

Οι παραδόσεις σε σπίτια καταγράφουν κλιμακωτή αύξηση το τελευταίο διάστημα

Στον Κάμπο Τσακκίστρας "απαγορεύεται" να αρρωστήσεις μετά το μεσημέρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολίτες δεύτερης κατηγορίας δηλώνουν στον Alpha οι κάτοικοι γιατί έμειναν χωρίς γιατρό

Ο γολγοθάς της Τηλλυρίας...Νεφροπαθής κάνει τεστ 3 φορές την βδομάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτη η ταλαιπωρία που βιώνουν οι κάτοικοι για να μπορούν να περνούν από το οδοφράγμα
Ελλάδα

Ξεπέρασαν τους 100 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα, μέσα σε μία ημέρα

Ανακοινώθηκαν 2.135 νέα κρούσματα ενώ 562 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Με 3 νέες Navtex η Τουρκία ζητά αποστρατικοποίηση έξι ελληνικών νησιών

Οι ναυτικές οδηγίες αφορούν Ικαρία, Πάτμο, Χίο, Σάμο, Λήμνο και τη Σαμοθράκη

Δένδιας: Κανένα περιθώριο θετικής ατζέντας για Τουρκία στο Ευρωπαϊκό Συμβούλιο

"Προσπαθεί δια της βίας να δημιουργήσει τετελεσμένα σε βάρος κρατών - μελών της ΕΕ"
Διεθνή

Τη δεύτερη βδομάδα του Δεκέμβρη οι πρώτες δόσεις του εμβολίου για τον κορωνοϊό

Αρχικά θα κυκλοφορήσουν 6,4 εκατομμύρια δόσεις του εμβολίου της Pfizer

Δεύτερο ρωσικό εμβόλιο κατά του κορωνοϊού στάλθηκε σε 3η φάση κλινικών δοκιμών

Ο Πούτιν δεν μπορεί να συμμετάσχει στον εμβολιασμό ως εθελοντής ανακοίνωσε το Κρεμλίνο

Τα μέλη 3 οικογενειών θα μπορούν να περάσουν μαζί τα Χριστούγεννα στην Αγγλία

Οι συναρθροίσεις αυτές θα επιτρέπονται από 24-27 Δεκεμβρίου

tv news

Η Μάγδα λέει στον Αιμίλιο πως θέλει να προχωρήσουν σε προσπάθεια εξωσωματικής...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Όλγα παραδέχεται ότι ήξερε το μυστικό του Αργυρού. Η Αθηνά την απολύει...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 25/11/2020 - 04:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ