Ψυχαγωγία

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Ιωάννα Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν από το αγαπησιάρικο δελτίο ειδήσεων του Alpha"

Η Ιωάννα Λμπροπούλου εκτός του "Με αγάπη Χριστιάνα". Η δημοφιλής ηθοποιός και μέλος της πιο αγαπησιάρικης απογευματινής παρέας δεν βρέθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής καθώς απουσίαζε. Η ίδια βρίσκεται για προσωπικούς λόγους εκτός της Κύπρου με αποτέλεσμα να μην βρεθεί μαζί με τους συναδέλφους της στην εκπομπή.

Ο Τάσος Ευαγγέλου φάνηκε ότι χάρηκε ιδιαιτέρως αφού ανακοίνωσε την απουσία της με ένα τεράστιο χαμόγελο και με την ικανοποίηση να είναι έκδηλη, αφού έκανε μόνος του την έναρξη της εκπομπής και της παρουσίασης του σύντομου showbiz δελτίου ειδήσεων. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Η Ιωάννα φυσικά από την άλλη εβδομάδα θα είναι ξανά στις επάλξεις της εκπομπής για να μας χαρίσει... χαμόγελα και αγάπη, έτσι ακριβώς όπως μας έχει "κακομάθει".

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Τσίπρας ετοιμάζεται να φορέσει...γραβάτα για πρώτη φορά στην ιστορία!

Η συμφωνία για το ελληνικό χρέος, τα δώρα-γραβάτες και η ώρα της στιλιστικής επιλογής
22/06/2018 - 14:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

Tι επέλεξαν να ντυθούν οι διάσημοι Κύπριοι στην καρναβαλίστικη παρέλαση! (ΦΩΤΟ)

Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κάλια Ελευθερίου, Τάσος Ευαγγέλου, Μαριλένη Σταύρου καρναβαλίζονται!
10/03/2019 - 17:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ