Ψυχαγωγία

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Ιωάννα Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν από το αγαπησιάρικο δελτίο ειδήσεων του Alpha"

Η Ιωάννα Λμπροπούλου εκτός του "Με αγάπη Χριστιάνα". Η δημοφιλής ηθοποιός και μέλος της πιο αγαπησιάρικης απογευματινής παρέας δεν βρέθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής καθώς απουσίαζε. Η ίδια βρίσκεται για προσωπικούς λόγους εκτός της Κύπρου με αποτέλεσμα να μην βρεθεί μαζί με τους συναδέλφους της στην εκπομπή.

Ο Τάσος Ευαγγέλου φάνηκε ότι χάρηκε ιδιαιτέρως αφού ανακοίνωσε την απουσία της με ένα τεράστιο χαμόγελο και με την ικανοποίηση να είναι έκδηλη, αφού έκανε μόνος του την έναρξη της εκπομπής και της παρουσίασης του σύντομου showbiz δελτίου ειδήσεων. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Η Ιωάννα φυσικά από την άλλη εβδομάδα θα είναι ξανά στις επάλξεις της εκπομπής για να μας χαρίσει... χαμόγελα και αγάπη, έτσι ακριβώς όπως μας έχει "κακομάθει".

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Τσίπρας ετοιμάζεται να φορέσει...γραβάτα για πρώτη φορά στην ιστορία!

Η συμφωνία για το ελληνικό χρέος, τα δώρα-γραβάτες και η ώρα της στιλιστικής επιλογής
22/06/2018 - 14:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Λεμεσό

Επιχείρηση κατάσβεσης της φωτιάς από το Τμήμα Δασών

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα