Ψυχαγωγία

Εκτός εαυτού η Σκορδά: Έγινα έξαλλη-Μάλωσα με τον αρχισυντάκτη και τον Γεωργαντά

Η Φαίη Σκορδά, για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, θα δώσει την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη. Η παρουσιάστρια θα μιλήσει για όλα στον Θέμη Γεωργαντά. Τα απρόοπτα όμως δεν έλειψαν αφού από ότι κατά τη διάρκεια του γυρίσματος δεν πήγαν όλα καλά με την παρουσιάστρια να ξεσπά για πρώτη φορά. Η ίδια ανέφερε

 «Μου έκανε αυτό με το εξομολογητήριο και έγινα έξαλλη! Μάλωσα με τον αρχισυντάκτη, πάρα πολύ! Μάλωσα πάρα πολύ με τον αρχισυντάκτη, νομίζω θα το παίξουν και στο τρέιλερ. Χαμός έγινε! Με ρώτησαν τα πάντα κι εγώ απάντησα, απάντησα σε όλα. Αν πας κάπου καλεσμένη θα απαντήσεις, αλλιώς δεν πας. Κι εγώ ο λόγος που πήγα στον Θέμη είναι γιατί ήταν συνεργάτης της εκπομπής πάρα πολλά χρόνια, δεν θα μπορούσα να πω όχι, ηθικά και συναισθηματικά».

λ'κ,μ

Επόμενο άρθρο

Μπόγρης:Ξεκαθαρίζει τη σχέση του με την Ελευθερίου και ρίχνει σπόντα σε Κοκκίνου

Με μια φωτογραφία και μια λεζάντα έδωσε έμμεσα απάντηση στις φήμες
11/03/2019 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απόφαση του δικαστηρίου για το κύκλωμα κοκαϊνης και Γεωργαντά-Παππά

Το ξέσπασμα της Χριστίνας Παππά - "Πέρασα δύο χρόνια βασανιστικά"
17/04/2019 - 14:46

Η Φαίη Σκορδά από παρουσιάστρια.... "δασκάλα" (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε με το μικρό της γιο
01/04/2019 - 15:07

Και όμως...η Φαίη Σκορδά "έφαγε πόρτα" από εστιατόριο πασίγνωστου chef!

Mετανοεί ο chef ... ανένδοτη η Σκορδά να τον "συγχωρέσει"
23/03/2019 - 11:49

Φαίη Σκορδά: Τα μυστικά ομορφιάς της και η "βίβλος" στο μακιγιάζ της!

Όλα όσα αποκαλύπτει η γνωστή παρουσιάστρια για την... λάμψη της
21/03/2019 - 12:01

Η Φαίη Σκορδά μιλά για το διαζύγιο με τον Λιάγκα:"Δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα"

Όσα δήλωσε για τον γάμο, τη μητρότητα και τις προτεραιότητες της
16/03/2019 - 09:41

Φαίη Σκορδά: «Για μένα ήταν λάθος που η Φουρέιρα και η Τάμτα πήγαν με την Κύπρο»

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια και τί δήλωσε για την ελληνική συμμετοχή
07/03/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχηγός Αστυνομίας: "Εάν υπάρχουν ευθύνες θα αποδοθούν" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αναγνωρίζουμε ότι έχουν εγερθεί ερωτήματα για τους χειρισμούς της Αστυνομίας"

Αυτό είναι το σημείο που υπέδειξε ο 35χρονος ότι πέταξε τη μικρή Sierra (ΦΩΤΟ)

Η φρικιαστική περιγραφή για τον τρόπο που απαλλάχθηκε το άψυχο σώμα της 6χρονης

Ματσάκης: "Είναι η πρώτη φορά που έχει συμβεί κάτι τέτοιο στην Κύπρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι σημαίνει όταν το πτώμα βρίσκεται σε κατάσταση σαπωνοποίησης;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Στους 290 ο αριθμός νεκρών από τις φονικές εκρήξεις στη Σρι Λανκα (ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν 24 άτομα αλλά ακόμα να διαπιστωθεί ποιος βρίσκεται πίσω από τις επιθέσεις

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ