Ψυχαγωγία

Εκτός εαυτού η Σκορδά: Έγινα έξαλλη-Μάλωσα με τον αρχισυντάκτη και τον Γεωργαντά

Η Φαίη Σκορδά, για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, θα δώσει την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη. Η παρουσιάστρια θα μιλήσει για όλα στον Θέμη Γεωργαντά. Τα απρόοπτα όμως δεν έλειψαν αφού από ότι κατά τη διάρκεια του γυρίσματος δεν πήγαν όλα καλά με την παρουσιάστρια να ξεσπά για πρώτη φορά. Η ίδια ανέφερε

 «Μου έκανε αυτό με το εξομολογητήριο και έγινα έξαλλη! Μάλωσα με τον αρχισυντάκτη, πάρα πολύ! Μάλωσα πάρα πολύ με τον αρχισυντάκτη, νομίζω θα το παίξουν και στο τρέιλερ. Χαμός έγινε! Με ρώτησαν τα πάντα κι εγώ απάντησα, απάντησα σε όλα. Αν πας κάπου καλεσμένη θα απαντήσεις, αλλιώς δεν πας. Κι εγώ ο λόγος που πήγα στον Θέμη είναι γιατί ήταν συνεργάτης της εκπομπής πάρα πολλά χρόνια, δεν θα μπορούσα να πω όχι, ηθικά και συναισθηματικά».

λ'κ,μ

Επόμενο άρθρο

Μπόγρης:Ξεκαθαρίζει τη σχέση του με την Ελευθερίου και ρίχνει σπόντα σε Κοκκίνου

Με μια φωτογραφία και μια λεζάντα έδωσε έμμεσα απάντηση στις φήμες
11/03/2019 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Απαντά αν έχει κάνει... πλαστική επέμβαση στη μύτη της!

Όσα δήλωσε on air η παρουσιάστρια για τις πλαστικές που της "χρεώνουν"
05/06/2019 - 11:31

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

"Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με την Φαίη, τα έβαλε μαζί μου!"
02/06/2019 - 11:13

Σκορδά-Λιάγκας: Δύο χρόνια μετά τον χωρισμό τους μαζί σε εξώφυλλο περιοδικού!

Το πρώην ζευγάρι φωτογραφήθηκε μαζί με τα παιδιά τους
15/05/2019 - 16:43

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

Ο γιος της Φαίης Σκορδά έχει γενέθλια - Το εντυπωσιακό πάρτι που του ετοίμασε

Όσα έτοιμασε για τον Γιάννη και ο καλεσμένος... "εκπληξη"
11/05/2019 - 16:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ