Ψυχαγωγία

Έλενα Χριστοφή: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον θάνατο του αδερφού της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Έλενα Χριστοφή. Η ηθοποιός με αφορμή τη συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο της σειράς «Κάρμα» μίλησε στην Χριστιάνα για την εμπειρία της δηλώνοντας:

Ήταν συναρπαστική εμπειρία. Δυο μέρες γυρισμάτων δύσκολες και οι συνθήκες και καιρικές. Ήταν το πρώτο επεισόδιο που γυρίστηκε μετά την έγκριση της σειράς… Ήταν μια τρομακτική και τρομερή εμπειρία με μια σκηνοθετικά που είναι αξιοθαύμαστη. Το ταξίδι ήταν σύντομο, των δυο ημερών αλλά ήταν πολύ βαθύ…

Στη συνέχεια η Έλενα Χριστοφή αναφέρθηκε στον ξαφνικό θάνατο του αδερφού τους αλλά και στο πόσο θαυμάζει την μητέρα της με την ίδια να δηλώνει:

Ένα μεγάλο παράδειγμα της ζωής μου είναι η μάνα μου. Είναι πρόσφυγας, έχει χάσει το σπίτι της, έχει χάσει τον γιο της και ήταν σε πιο μικρή ηλικία από μένα σήμερα. Ήμουν είκοσι χρονών και ο αδερφός μου είκοσι δυο. Αν την γνωρίσεις δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβεις το οτιδήποτε. Δεν έχει την παραμικρή μιζέρια πάνω της και αν με ρωτούσαν πιο άνθρωπο θαυμάζω θα έλεγα τη μητέρα μου. Ήταν ξαφνικό. Ο αιφνίδιος θάνατος είναι πάντα χειρότερος, δεν το περιμένεις και εγώ ήμουν σε μια τρυφερή ηλικία…

Επόμενο άρθρο

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη της λάμπει από ευτυχία...
20/01/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάρμα Vs. Survivor Vs. Yοur Face Sounds Familiar - Ποιος κέρδισε σε τηλεθέαση;

Η μάχη της Κυριακής έχει αδιαφιλονίκητο νικητή και είναι...
12/03/2019 - 18:24

«ΚΑΡΜΑ»:Ο μέχρι σήμερα ασύλληπτος «Δράκος» που έφτασε στο πιο φρικαλέο έγκλημα

Η τρομακτική ιστορία ενός ψυχολογικά διαταραγμένου ανθρώπου που κλόνισε την Κύπρο
08/03/2019 - 11:37

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο την Κυριακή στις 22:10 στον Alpha Κύπρου
22/02/2019 - 13:48

"ΚΑΡΜΑ": Ένα φρικιαστικό έγκλημα της δεκαετίας του ’90... «για τη Νεφέλη»

O ερωτικός δεσμός δύο παθιασμένων νεαρών που κατέληξε σε δολοφονία
08/02/2019 - 11:38

Κάρμα: Ωμή βία και παράνοια στο φρικιαστικό έγκλημα του νέου επεισοδίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί απόψε στον Alpha Κύπρου
20/01/2019 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε Σύρο καπετάνιο που κατέπλευσε στο λιμάνι Λεμεσού

Το εμπορικό πλοίο εισήλθε τον περασμένο Ιανουάριο στο κλειστό λιμάνι Αμμοχώστου

Έπεσαν πετρώματα από το σπήλαιο της Χρυσοσπηλιώτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή απόγνωσης για τις επιπτώσεις των εργασιών για πρατήριο βενζίνης

Λεμεσός: Έβγαλε μαχαίρι και απείλησε 32χρονο ότι θα τον σκοτώσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Εναντίον του εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ