Ψυχαγωγία

Έλενα Χριστοφή: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον θάνατο του αδερφού της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Έλενα Χριστοφή. Η ηθοποιός με αφορμή τη συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο της σειράς «Κάρμα» μίλησε στην Χριστιάνα για την εμπειρία της δηλώνοντας:

Ήταν συναρπαστική εμπειρία. Δυο μέρες γυρισμάτων δύσκολες και οι συνθήκες και καιρικές. Ήταν το πρώτο επεισόδιο που γυρίστηκε μετά την έγκριση της σειράς… Ήταν μια τρομακτική και τρομερή εμπειρία με μια σκηνοθετικά που είναι αξιοθαύμαστη. Το ταξίδι ήταν σύντομο, των δυο ημερών αλλά ήταν πολύ βαθύ…

Στη συνέχεια η Έλενα Χριστοφή αναφέρθηκε στον ξαφνικό θάνατο του αδερφού τους αλλά και στο πόσο θαυμάζει την μητέρα της με την ίδια να δηλώνει:

Ένα μεγάλο παράδειγμα της ζωής μου είναι η μάνα μου. Είναι πρόσφυγας, έχει χάσει το σπίτι της, έχει χάσει τον γιο της και ήταν σε πιο μικρή ηλικία από μένα σήμερα. Ήμουν είκοσι χρονών και ο αδερφός μου είκοσι δυο. Αν την γνωρίσεις δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβεις το οτιδήποτε. Δεν έχει την παραμικρή μιζέρια πάνω της και αν με ρωτούσαν πιο άνθρωπο θαυμάζω θα έλεγα τη μητέρα μου. Ήταν ξαφνικό. Ο αιφνίδιος θάνατος είναι πάντα χειρότερος, δεν το περιμένεις και εγώ ήμουν σε μια τρυφερή ηλικία…

Επόμενο άρθρο

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη της λάμπει από ευτυχία...
20/01/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Σπάει τα κοντέρ" το "Kάρμα": Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο στο YouTube!

Η τραγική ιστορία που σημάδεψε την Κύπρο και η μεγάλη επιτυχία της σειράς
25/05/2019 - 11:22

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς
23/05/2019 - 12:35

Ένα πρωτοφανές έγκλημα έρχεται στο «ΚΑΡΜΑ»... από χρήστες ουσιών

Ναρκομανείς επιτίθενται σε ηλικιωμένους και μετατρέπονται σε αψυχολόγητα κτήνη
17/05/2019 - 11:34

Χριστιάνα Αρτεμίου και Μαρία Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο γυναίκες, ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση...
17/04/2019 - 18:13

«ΚΑΡΜΑ» Σεξουαλική παρενόχληση που καταλήγει σε... σοκαριστικό έγκλημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο συγκλονιστικό επεισόδιο την Κυριακή 14 Απριλίου στις 22:20 στον Alpha Κύπρου
10/04/2019 - 12:55

Ο Χριστόδουλος Μαρτάς έρχεται στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σ’ ένα φονικό με θύτη ένα λυσσασμένο τέρας ουσιών την Κυριακή 7 Απριλίου στις 22.15
05/04/2019 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ