Ψυχαγωγία

Έλενα Πιερίδου: "Nαι, είμαι ερωτευμένη" - O έρωτας και η απόσταση (BINTEO)

 Η αγαπημένη ηθοποιός Έλενα Πιερίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική της ζωή και ότι βρίσκεται σε σχέση και ζει τον έρωτα. Συγκεκριμένα ανέφερε

Nαι είμαι ερωτευμένη. Είμαι σε σχέση είχαμε κάποια θέματα λόγω απόστασης. Μένει στην Ελλάδα, είμαστε περίπου τρία χρόνια μαζί. Πιο παλιά βρισκόμασταν πολύ πιο σπάνια και έχουμε περάσει κρίση. Τώρα ευελπιστώ να βρισκόμαστε πιο συχνά. Είναι δύσκολα να μετακομίσει γιατί έχει μια σταθερή δουλειά. Εγώ δεν σκέφτηκα να μετακομίσω στην Αθήνα. Είναι άλλοι ρυθμοί, νομίζω θα μου στοιχίσει να αφήσω τους δικούς μου.

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τον έρωτα της αλλά και για την προοπτική γάμου και συγκατοίκησης.

Επόμενο άρθρο

«Άρχων»: Ακούστε τη νέα, σπουδαία παραγωγή του Μάριου Χριστοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια μικρή γεύση από μια μουσική που θα σας καθηλώσει
11/04/2018 - 16:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Σκιτίνης: Πάει..."κόντρα" στη γιορτή των ερωτευμένων με νέα επιτυχία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι ετοιμάζει με την Έλενα Πιερίδου ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2020 - 14:55

Έλενα Πιερίδου:Κυκλοφόρησε το πρώτο της τραγούδι που "μυρίζει" καλοκαίρι(ΒΙΝΤΕΟ)

Η όμορφη ηθοποιός του "Τατουάζ" ξεδιπλώνει το ταλέντο της
04/07/2018 - 13:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέδουσες έκαναν την εμφάνισή τους στα ανατολικά παράλια της Κύπρου

Τι συμβουλεύει τους λουόμενους το Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών

Η λίστα των κατασκηνώσεων που ακυρώνονται για το 2020 λόγω της πανδημίας

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας για τα προγράμματα που δεν θα πραγματοποιηθούν φέτος

Στον αέρα οι τελικές βαθμολογίες και οι απουσίες των μαθητών

Μπάχαλο στη Βουλή με τις τροποποιήσεις του Υπουργείου Παιδείας - Αναβλήθηκε η συζήτηση
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Σκαρφάλωσαν σε κτίριο για να σώσουν ηλικιωμένο από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματικές στιγμές μέχρι να καταφέρουν να φτάσουν στο φλεγόμενο διαμέρισμα

Χουριέτ: Οδηγίες Ερντογάν για αλλαγή του καθεστώτος της Αγίας Σοφιάς

Θέλουν να διαβάζουν προσευχή και εδάφιο της κατάκτησης από το κοράνι

Γκουτέρες: "Για να φροντίσουμε την ανθρωπότητα πρέπει να φροντίσουμε τη φύση"

Το μήνυμα του ΓΓ του ΟΗΕ με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 17:40DEAL