Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία της με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Όσα χρόνια και αν περάσουν, παραμένει σέξυ και ποθητή στο ανδρικό κοινό!

Mπορεί να είναι δυο φορές παντρεμένη, να έχει τέσσερα παιδιά και να κοντεύει τα πενήντα αλλά δεν παραμελεί τον εαυτό της και παραμένει μια ελκυστική γυναίκα με τέλειες αναλογίες και πανέμορφο πρόσωπο.

Η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε διακοπές στο Αιγαίο Πέλαγος και ανεβάζει φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές της αποδράσεις. Η τελευταία όμως φωτογραφία ήταν και η πιο σέξυ. Μια ολόσωμη φωτογραφία, με αισθησιακή πόζα και λευκό μπικίνι.

Τα likes πέφτουν βροχή, αποθεώνοντας την για ακόμη μια φορά!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοί είναι οι αφανείς ήρωες της επιτυχίας του "Λούης Night Show"
18/02/2019 - 22:21

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

"24 ΩΡΕΣ": Ο Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κοινωνικός αποκλεισμός, ο καθημερινός αγώνας και η ελπίδα!
15/02/2019 - 20:03

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Σάββας Καδής: "Διάλογος υποκρισίας και δεν γίνεται αποδεκτός από εμάς"

Πυρά κατά ΟΑΥ από τον νέο Πρόεδρο του Παγκύπριου Συνδέσμου Ιδιωτικών Νοσηλευτηρίων

Έτρεχε με 194 χιλιόμετρα την ώρα και συνελήφθη

Συνελήφθη για αυτόφωτο αδίκημα
Ελλάδα

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ