Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία της με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Όσα χρόνια και αν περάσουν, παραμένει σέξυ και ποθητή στο ανδρικό κοινό!

Mπορεί να είναι δυο φορές παντρεμένη, να έχει τέσσερα παιδιά και να κοντεύει τα πενήντα αλλά δεν παραμελεί τον εαυτό της και παραμένει μια ελκυστική γυναίκα με τέλειες αναλογίες και πανέμορφο πρόσωπο.

Η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε διακοπές στο Αιγαίο Πέλαγος και ανεβάζει φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές της αποδράσεις. Η τελευταία όμως φωτογραφία ήταν και η πιο σέξυ. Μια ολόσωμη φωτογραφία, με αισθησιακή πόζα και λευκό μπικίνι.

Τα likes πέφτουν βροχή, αποθεώνοντας την για ακόμη μια φορά!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

"24 ΩΡΕΣ": Ο Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κοινωνικός αποκλεισμός, ο καθημερινός αγώνας και η ελπίδα!
15/02/2019 - 20:03

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ