Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη προσπαθεί να κρατάει χαμηλούς τόνους και να μην προκαλεί όσον αφορά τα προσωπικά της. Σε πρόσφατη ανάρτηση της στον λογαριασμό της στο Instagram με τις κόρες της η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha εκτός από τα θετικά και κολακευτικά σχόλια που έλαβε κάτω από την φωτογραφία, δέχτηκε και αρνητικά.

Διαβάστε επίσης: Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Συγκεκριμένα μια από τις διαδικτυακές τις φίλες σχολίασε το γεγονός ότι η παρουσιάστρια «κρύβει» τα πρόσωπα των κόρων της και με ειρωνικό ύφος της έγραψε:

Γιατί πάντα μας δείχνεις τα παιδιά σου με την πίσω όψη; Φοβάσαι μήπως σου τα ματιάσουμε;

Η Ελένη Μενεγάκη που τα τελευταία χρόνια έχει αποκτήσει μια ιδιαίτερη σχέση με τους διαδικτυακούς της φίλους απάντησε στο πιο πάνω σχόλιο δίνοντας την καλύτερη απάντηση γράφοντας:

Γιατί έχουν το δικαίωμα να έχουν μια φυσιολογική καθημερινότητα όπως όλα τα παιδιά του κόσμου. Όταν μεγαλώσουν αρκετά και μπορούν να αποφασίζουν μόνα τους για τον εαυτό τους ας κάνουν ότι νομίζουν ότι είναι καλύτερο για τους ίδιους

μενεγακη

 

Επόμενο άρθρο

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναζητείται από την Αστυνομία για κλοπή οχήματος (ΦΩΤΟ)

Για κλοπή που σημειώθηκε χθες το βράδυ στη Κάτω Πάφο

Να μην πληρώνουν τέλη οι άποροι μαθητές στις Παγκύπριες ζητά η ΠΣΕΜ από ΥΠΠ

"Το δικαίωμα στη μόρφωση είναι αναφαίρετο δικαίωμα όλων των μαθητών"

Ταλαιπωρία εκατοντάδων μαθητών στο Γυμνάσιο Λατσιών

Υπάρχουν τμήματα που είναι "μεταφερόμενα"
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

Έγραψαν #MeToo στο άγαλμα του διασημότερου φιλιού του Β' Παγκοσμίου Πολέμου

Σωρεία αντιδράσεων μετά το θάνατο του ναύτη-πρωταγωνιστή της εμβληματικής εικόνας

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 17:40DEAL