Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σέξυ φωτογραφία και το σχόλιο του γιου της στο Instagram(ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη σε διακοπές στο Ιόνιο...

Η παρουσιάστρια πόζαρε πάνω σε ένα φουσκωτό και μας έδειξε το καλλίγραμμο κορμί της με την πιο καλοκαιρινή διάθεση. Ο γιος της, Άγγελος δεν μπόρεσε να μην σχολιάσει και να μας αποκαλύψει ότι ως ο πιο μεγάλος της οικογένειας δεν είναι μαζί της διακοπές. Ο ίδιος έγραψε "να περνάτε τέλεια", απευθυνόμενος στη μητέρα του, τον Μάκη Παντζόπουλο και τις αδερφές του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και σχόλιο του γιου στην ταξιδιάρα μάνα!

elenh

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Ε. Μενεγάκη: Η φωτογραφία της Βαλέριας και η απάντηση της σε σχόλιο που δέχτηκε

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας σε follower
30/01/2019 - 09:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιμένει η κακοκαιρία που χτύπησε την Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τριτοκοσμικές εικόνες στο Δημόσιο Νηπιαγωγείο Παρεκκλησιάς προκάλεσαν οι βροχές

Κατάφερε να γλιτώσει ο ίδιος αλλά και ο σκύλος του από θαύμα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Προσευχόμουν να γλιτώσω", δηλώνει στον Alpha ο 28χρονος που έζησε εφιαλτικές στιγμές

Εκρηκτικό τετ α τετ Κώστα Κληρίδη και Πόλυ Πολυβίου (BINTEO)

Οι "άστοχες ενέργειες", ο "λίβελλος" και το ενδεχόμενων νομικών μέτρων Γενικού Εισαγγελέα
Ελλάδα

Αντιμέτωπη με τη δικαιοσύνη πολύτεκνη μάνα που πλαστογράφησε το απολυτήριο της

"Ήθελα τα παιδιά μου να μεγαλώνουν με αξιοπρέπεια" δηλώνει η 50χρονη καθαρίστρια

Κατέρρευσε το μπαλκόνι της και έπεσε στο κενό

Τραγικό θάνατο βρήκε ηλικιωμένη γυναίκα που τραυματίστηκε θανάσιμα
Διεθνή

Σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης κηρύσσει την Αμερική ο Τραμπ

Επιβεβαίωσε τις προθέσεις του που αποσκοπούν στο χτίσιμο του τείχους στα σύνορα

Απαγορεύονται οι γούνες στο Λος Άντζελες από το 2021

Γίνεται η μεγαλύτερη πόλη στις ΗΠΑ που υιοθετεί το σχέδιο ψηφίσματος

Σε πρόωρες βουλευτικές εκλογές οδηγείται η Ισπανία

"Πρότεινα την διάλυση της Βουλής" δήλωσε ο Ισπανός Πρωθυπουργός

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/02/2019 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW