Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σέξυ φωτογραφία και το σχόλιο του γιου της στο Instagram(ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη σε διακοπές στο Ιόνιο...

Η παρουσιάστρια πόζαρε πάνω σε ένα φουσκωτό και μας έδειξε το καλλίγραμμο κορμί της με την πιο καλοκαιρινή διάθεση. Ο γιος της, Άγγελος δεν μπόρεσε να μην σχολιάσει και να μας αποκαλύψει ότι ως ο πιο μεγάλος της οικογένειας δεν είναι μαζί της διακοπές. Ο ίδιος έγραψε "να περνάτε τέλεια", απευθυνόμενος στη μητέρα του, τον Μάκη Παντζόπουλο και τις αδερφές του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και σχόλιο του γιου στην ταξιδιάρα μάνα!

elenh

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ