Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα:Οι πρώτες βουτιές μετά την επιστροφή της στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το είπε και το έκανε η Ελένη Φουρέιρα και μετά την επιστροφή της στην Ελλάδα πήγε παραλία.

Όπως δήλωσε λοιπόν η τραγουδίστρια το βράδυ της Κυριακής, μόλις προσγειώθηκε στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος, αυτό που ήθελε ήταν να πάει να ξαπλώσει στην παραλία και α απολαύσει τον ελληνικό ήλιο, αφού όπως ανέφερε, στην Πορτογαλία ο καιρός δεν ήταν και τόσο καλός..

Ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! «συνέλαβε» την Ελένη Φουρέιρα να απολαμβάνει το μπάνιο της σε παραλία της Βούλας, μαζί με καλούς της φίλους. Η ίδια φορούσε ένα hot πορτοκαλί μαγιό, που αναδείκνυε τις καλλίγραμμες αναλογίες της.

Δείτε τις φωτογραφίες που προβλήθηκαν στο Happy Day στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Mountaintop: Μια ζωντανή performance από τον εικαστικό PASHIAS

Eισάγει το σώμα του κάτω την ανάγλυφη επιφάνεια, ως ένα ζωντανό εργαλείο δημιουργίας
16/05/2018 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

Η Ελένη Φουρέιρα... ξανθιά με ροζ ανταύγιες και ράστα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανατρεπτική της εμφάνιση!
07/01/2019 - 12:11

Αψήφησαν το κρύο οι τουρίστες στην Αγία Νάπα (ΦΩΤΟ)

Κολύμπησαν στα παγωμένα νερά της παραλίας του Nissi Beach
03/01/2019 - 17:40

Ελένη Φουρέριρα:" Μακάρι να μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω και να κερδίζαμε!"

"Είναι αστείο να λες ότι είμαι εγώ εθνικίστρια..." - Όλα όσα αποκάλυψε
31/12/2018 - 10:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το αδιαχώρητο στις Πρώτες Βοήθειες του ΓΝ Λευκωσίας λόγω γρίπης (ΦΩΤΟ)

Ξεχείλισε το ποτήρι της υπομονής για τους νοσηλευτές που προειδοποιούν με μέτρα

Άμεση εκδίκαση της υπόθεσης του 23χρονου που "πετούσε" με 227 χιλιόμετρα

Παραδέχθηκε τη διάπραξη των τροχαίων αδικημάτων

Ρέει νερό μετά από χρόνια στον ποταμό Γερμασόγειας (ΒΙΝΤΕΟ$ΦΩΤΟ)

Εικόνες από τον απροσπέλαστο χώρος στάθμευση στην κοίτη του ποταμού Άμαθου
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Κορυφώνεται η αγωνία για τον εντοπισμό του δίχρονου που έπεσε σε πηγάδι (BINTEO)

Η τιτάνια μάχη για 8η μέρα και το τούνελ που αναμένεται να οδηγήσει στο μικρό Γιούλεν

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 17:40DEAL