Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε την...αισθητική επέμβαση που έχει κάνει

Άκρως αποκαλυπτική η Ελένη Φουρέιρα!

Η ποπ τραγουδίστρια ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «After Dark» με τον Θέμη Γεωργαντά και σε ερώτηση του παρουσιαστή για τις αισθητικές επεμβάσεις, η ίδια δεν δίστασε καθόλου να αποκαλύψει τηλεοπτικά που θέλησε να "παρέμβει".

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Κι όμως! Η Πριγκίπισσα Νταϊάνα είχε...αποκοιμηθεί σε βασιλική εκδήλωση (ΦΩΤΟ)

Είχε αποκοιμηθεί κατά τη διάρκεια του “The Splendours Of The Gonzagas Exhibition Gala”
10/07/2020 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα και Αργυρός τρέχουν σαν "Champions" στους δρόμους της Θεσσαλονίκης(VID)

Λίγο πριν την εμφάνιση τους σε νυχτερινό μαγαζί της Χαλκιδικής
26/07/2020 - 10:51

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

Ελένη Φουρέιρα: Η έκπληξη που δέχτηκε από...παγκοσμίου φήμης τραγουδίστρια (VID)

Δεν μπορούσε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό της
12/07/2020 - 12:30

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

Ποιοι Κύπριοι σχεδιαστές "κρύβονται" πίσω από την sexy εμφάνιση της Φουρέιρα;

Το νέο της βίντεο κλιπ "ανεβάζει την θερμοκρασία"
20/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Εισαγόμενα" τα τέσσερα από τα πέντε νέα κρούσματα στα κατεχόμενα

Συνολικά διενεργήθηκαν 1,238 εργαστηριακές εξετάσεις

Aναστάτωση σε όλη την Κύπρο από ισχυρή έκρηξη στον Λίβανο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για νεκρούς και τραυματίες - Σκηνές πανικού στη Βυρητό

Τρία νέα κρούσματα στην "αλυσίδα" κορωνοϊού της γυναίκας που ήρθε από τις ΗΠΑ

Δεκατρείς ασθενείς από ιχνηλατήσεις και οκτώ περιστατικά από τους τυχαίους ελέγχους
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

Εικόνες χάους μετά την ισχυρή έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που υψώνεται ένα πυκνό νέφος καπνού πάνω από την πρωτεύουσα του Λιβάνου

LIVE: Γέμισαν οι δρόμοι της Βυρητού με τραυματίες και συντρίμμια (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ισχυρή έκρηξη στο λιμάνι-Αναστάτωση σε όλη την Κύπρο που πλήγηκε από το ωστικό κύμα

ΦΩΤΟ: Έγραψαν "SOS" στην άμμο και διασώθηκαν

Η απίστευτη ιστορία τριών ναυαγών σε ένα μικρό νησί του Ειρηνικού

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 20:20ALPHA NEWS