Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Η περσινή εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα στην Eurovision έμεινε αξέχαστη στο κοινό και γι΄αυτό τον λόγο οι φετινοί διοργανωτές θέλουν να την δουν στη σκηνή του Τελ Αβιβ. 

Αποκαλύψεις για την εμφάνιση της τραγουδίστριας έκανε η Σταματίνα Τσιμιτσιλή από την εκπομπή "Happy Day" όπου ανέφερε ότι η τραγουδίστρια θα εμφανιστεί στη σκηνή της Eurovision τον Μάιο στο Τελ Αβίβ και θα τραγουδήσει σε ένα ντουέτο έκπληξη. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Θα εμφανιστεί η Ελένη Φουρέιρα και σας έχουμε όλο το αποκλειστικό ρεπορτάζ. Στο Τελ Αβίβ στη βραδιά του τελικού οι άνθρωποι έχουν σκεφτεί μία πρωτοποριακή ιδέα. Οι νικητές από τα προηγούμενα χρόνια θα συνεργαστούν επί σκηνής. Θα μου πείτε η Ελένη Φουρέιρα δεν είναι νικήτρια, αλλά ο άνθρωπος που μου έδωσε όλο το ρεπορτάζ μου είπε πως την αντιμετωπίζουν ως νικήτρια γιατί κάνει πολύ μεγάλη επιτυχία στην Ευρώπη. Το πιθανότερο ταίρι επί σκηνής αυτή τη στιγμή για την Ελένη Φουρέιρα, είναι ο Σουηδός νικητής Mans Zemerlow. Ο ένας θα πει το τραγούδι του άλλου. Η Ελένη Φουρέιρα θα πει το τραγούδι που κέρδισε το 2015 και ο Σουηδός καλλιτέχνης θα πει το Fuego. Θα γίνει σαν σκυταλοδρομία θα λέει ο ένας το τραγούδι του άλλου και θα μετά θα βγαίνει το επόμενο ντουέτο. Το επικρατέστερο ταίρι της Ελένη είναι εκείνος και η απόφαση έχει παρθεί εδώ και ένα μήνα.

Επόμενο άρθρο

Brit Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Οι διάσημοι Έλληνες που περπάτησαν στο κόκκινο χαλί των Βρετανικών βραβείων....
21/02/2019 - 11:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα έσπασε ρεκόρ με το "Loquita" και το γιορτάζει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσα σε ενάμιση μήνα κατάφερε με το τραγούδι της να ξεπεράσει τα 10 εκατομμύρια views
20/08/2019 - 16:29

Ο "κανόνας" της Ελένης Φουρέιρα και οι σέξι φωτογραφίες από τις διακοπές της!

H εκρηκτική τραγουδίστρια "έριξε" το Instagram με τις αναρτήσεις της
16/08/2019 - 16:28

Η Ελένη Χατζίδου κάνει "Loquita Challenge"...λίγο πριν γεννήσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης λικνίζεται στους ρυθμούς της Φουρέιρα
05/08/2019 - 10:59

Φουρέιρα:"Δεν με απασχολεί το συντηρητικό κοινό-Υποστηρίζω ανοιχτά το gay pride"

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια και η θέση της απέναντι στα άτομα που δέχονται bullying
03/08/2019 - 10:17

Ελένη Φουρέιρα: Η σχέση της με τον Αλμπέρτο Μποτία και η καριέρα της

Όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια για την αποχή από την "νύχτα"
31/07/2019 - 14:10

«Loquita Challenge»: Η Ελένη Φουρέιρα έκανε όλο τον κόσμο να χορεύει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόκληση του καλοκαιριού από την εκρηκτική τραγουδίστρια
28/07/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταστράφηκαν φυτείες και καλλιέργειες από το χαλάζι στην επαρχία Πάφου

Άρχισε η καταγραφή των ζημιών από το Υπουργείο Γεωργίας για αποζημιώσεις στους αγρότες

Βρετανίδα τουρίστρια έπεσε από τα "Παλάθκια" στο Κάβο Γκρέκο

Επιχείρηση διάσωσης από ΚΣΕΔ, Λιμενική, Πυροσβεστική, Υπουργείο Υγείας και ναυαγοσώστες

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS