Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Η περσινή εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα στην Eurovision έμεινε αξέχαστη στο κοινό και γι΄αυτό τον λόγο οι φετινοί διοργανωτές θέλουν να την δουν στη σκηνή του Τελ Αβιβ. 

Αποκαλύψεις για την εμφάνιση της τραγουδίστριας έκανε η Σταματίνα Τσιμιτσιλή από την εκπομπή "Happy Day" όπου ανέφερε ότι η τραγουδίστρια θα εμφανιστεί στη σκηνή της Eurovision τον Μάιο στο Τελ Αβίβ και θα τραγουδήσει σε ένα ντουέτο έκπληξη. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Θα εμφανιστεί η Ελένη Φουρέιρα και σας έχουμε όλο το αποκλειστικό ρεπορτάζ. Στο Τελ Αβίβ στη βραδιά του τελικού οι άνθρωποι έχουν σκεφτεί μία πρωτοποριακή ιδέα. Οι νικητές από τα προηγούμενα χρόνια θα συνεργαστούν επί σκηνής. Θα μου πείτε η Ελένη Φουρέιρα δεν είναι νικήτρια, αλλά ο άνθρωπος που μου έδωσε όλο το ρεπορτάζ μου είπε πως την αντιμετωπίζουν ως νικήτρια γιατί κάνει πολύ μεγάλη επιτυχία στην Ευρώπη. Το πιθανότερο ταίρι επί σκηνής αυτή τη στιγμή για την Ελένη Φουρέιρα, είναι ο Σουηδός νικητής Mans Zemerlow. Ο ένας θα πει το τραγούδι του άλλου. Η Ελένη Φουρέιρα θα πει το τραγούδι που κέρδισε το 2015 και ο Σουηδός καλλιτέχνης θα πει το Fuego. Θα γίνει σαν σκυταλοδρομία θα λέει ο ένας το τραγούδι του άλλου και θα μετά θα βγαίνει το επόμενο ντουέτο. Το επικρατέστερο ταίρι της Ελένη είναι εκείνος και η απόφαση έχει παρθεί εδώ και ένα μήνα.

Επόμενο άρθρο

Brit Awards 2019: Οι μεγάλοι νικητές της βραδιάς!

Οι διάσημοι Έλληνες που περπάτησαν στο κόκκινο χαλί των Βρετανικών βραβείων....
21/02/2019 - 11:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τα τραγούδια και της σειρές της
20/05/2019 - 19:26

Ο απόηχος της Eurovision - Ο νικητής η Φουρέιρα και τα...παρατράγουδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμφάνιση της Madonna και η θέση που κατέκτησε η Κύπρος και η Ελλάδα
19/05/2019 - 21:12

Ο νικητής της Eurovision πανηγυρίζει ξέφρενα σε ρυθμούς... "Fuego"(BINTEO)

Υπό τους ήχουν Ελένης Φουρέιρα επέλεξε να σηκώσει το τρόπαιο στο πάρτυ νίκης
19/05/2019 - 20:11

H Eλένη Φουρέιρα στο...Netflix! Θα παίξει στο La Casa de Papel; Όλη η αλήθεια

Η κορυφαία συνεργασία στην Ισπανία και η εξαίρεση που έκαναν για χάρη της!
19/05/2019 - 16:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναγκαστική προσγείωση αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για ιατρικό περιστατικό

Χείρα βοηθείας προς το Ισραήλ για την κατάσβεση των πυρκαγιών

Αναχωρεί το πρωί η κυπριακή αποστολή για να συνδράμει στις επιχειρήσεις

Αναστέλλουν τα απεργιακά μέτρα οι οδηγοί ταξί

Η εξέλιξη έρχεται μετά από διαβουλεύσεις των οργανώσεων με τους αρμόδιους φορείς
Ελλάδα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..

Το Jason Αντιγόνη προς Κύπριους:"Ήρθε η ώρα να καταργηθεί το φύλο..."(BINTEO)

Το άτομο που κατάφερε να καταχωρηθεί γυναικείο και αντρικό όνομα μαζί στις ταυτότητες
Διεθνή

"Μπλόκο" στη συγκρότηση πολιτικής ομάδας της ακροδεξιάς από Συμβούλιο Ευρώπης

"Πολλά από τα μέλη τους είναι ρατσιστές, αντισημίτες και ισλαμοφοβικοί"

Στα σκαριά συνάντηση Ερντογάν - Τραμπ για τα ρωσικά S-400

"Θετικά μηνύματα" έλαβε ο Τούρκος Πρόεδρος αναφέρουν πηγές από την τουρκική κυβέρνηση

Παγκόσμια απεργία για το κλίμα εν μέσω Ευρωεκλογών

Νέοι από 90 χώρες του κόσμου θα συμμετάσχουν στις διαδηλώσεις

tv news

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Η Ρένα βρίσκει την ευκαιρία να ξανάρθει κοντά με τον Αντρέα

Η Έλλη προσπαθεί να κρατήσει τη Μελίτη μακριά από τα παιδιά της.. Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ