Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα: Σχολίασε την συμμετοχή της Τάμτα και της Ντούσκα στην Eurovision

Στην κάμερα της εκπομπής τ «Έλα χαμογέλα» παραχώρησε συνέντευξη η Ελένη Φουρέιρα και μίλησε για την εκπρόσωπο της Κύπρου στην Eurovision, Τάμτα αλλά και της Ελλάδας, Κατερίνα Ντούσκα. Η ίδια ανέφερε:

«Έχω ξαναπεί πολλές φορές, ότι είναι πολύ καλή επιλογή. Το έχω ξαναπεί και πέρσι βασικά και πρόπερσι. Κάθε φορά, κάθε φορά νομίζω ότι εμένα και την Τάμτα μας έβαζαν κάπου στη μέση. Όχι μεταξύ μας, εννοώ, ότι Eurovision:  Τάμτα – Φουρέιρα. Το έχω πει πολλές φορές ότι είναι πολύ καλή επιλογή. Είναι φοβερή!».

tamta

Όσον αφορά την Κατερίνα Ντούσκα, η ίδια δήλωσε:

«Δεν την ήξερα μέχρι που άκουσα το όνομά της και την έψαξα. Την βρίσκω εκπληκτική τραγουδίστρια. Αυτό που άκουγα, έπαθα σοκ!». 

ntoyska

Επόμενο άρθρο

Kαι όμως η Αλίκη Βουγιουκλάκη είχε καταδικαστεί σε... φυλάκιση! Μάθετε τον λόγο

Το "χρονοντούλαπο" της Ιστορίας κρύβει μυστικά που δεν ξέραμε μέχρι χθες
26/01/2019 - 12:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα: Η εξέλιξη για την εκπροσώπηση της Κύπρου που την απογοήτευσε

Η είδηση που δυσαρέστησε την φετινή μας εκπρόσωπο στη Eurovision
19/03/2019 - 12:08

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

Aυτά είναι τα φαβορί για τον φετινό διαγωνισμό της Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Ακούστε τα τραγούδια και δείτε σε ποια θέση βρίσκεται στα στοιχήματα η Κύπρος
13/03/2019 - 17:27

Η Τάμτα εκτάκτως στο ...Ισραήλ - Τι συνέβη; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο ταξίδι για την Eurovision στην χώρα που θα φιλοξενήσει τον διαγωνισμό
11/03/2019 - 19:22

He is back!Ο γνωστός Eurofan youtuber ακούει το τραγούδι της Τάμτα και σχολιάζει

Μετά την Ελένη Φουρέιρα και το "Fuego" σειρά πήρε το "Replay"
10/03/2019 - 11:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ