Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Έτσι έμαθαν ότι θα γίνουν γονείς! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελένη Χατζίδου και Ετεοκλής Παύλου πλέουν σε πελάγη ευτυχίας αφού σε λίγους μήνες θα υποδεχτούν στον κόσμο το πρώτο τους παιδάκι. 

Το ζευγάρι εδώ και λίγους μήνες έχει ανοίξει το δικό του κανάλι στο Youtube και μοιράζονται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα τους. Στο τελευταίο βίντεο που ανέβασαν μας έδειξαν πως έμαθαν ότι θα γίνουν γονείς αλλά και πως το ανακοίνωσαν στους φίλους τους δείχνοντας μας τις αντιδράσεις τους. 

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσαν: 

Επόμενο άρθρο

Το μυστικό της Κιμ για..."ασφυκτικά" λεπτή μέση που την έκανε να υποφέρει-ΒΙΝΤΕΟ

Ένας κορσές φτιαγμένος αποκλειστικά για εκείνη που όμως δεν της "επέτρεπε" να κάτσει...
11/05/2019 - 12:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου:Η ατάκα που είπε στη μητέρα της όταν είδε πρώτη φορα τον Ετεοκλή!

Όσα αποκάλυψε η τραγουδίστρια για την πρώτη φορά που συνάντησε τον σύντροφο της
20/06/2019 - 09:22

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

Έγκυος η Τζένη Μπαλατσινού;

Θα γίνει μανούλα για τέταρτη φορά η παρουσιάστρια;
11/06/2019 - 12:58

Παντρεύτηκαν η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου!(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον πολιτικό γάμο τους και την μπομπονιέρα τους
04/06/2019 - 08:58

Ελένη Χατζίδου: Τα προβλήματα τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης και τα... κιλά!

Η αποκάλυψη για το όνομα που θα δώσουν στην κόρη τους
30/05/2019 - 09:26

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Αυτή είναι η ημερομηνία του γάμου τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για τον πολιτικό τους γάμο
25/05/2019 - 14:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καμίνι η Κύπρος με τον υδράργυρο να φτάνει τους 42 βαθμούς

Αναλυτικά η πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα