Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε πότε παντρεύονται! (ΦΩΤΟ)

Τον Ιούνιο θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου. 

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και βρίσκεται στην καλύτερη του φάση καθώς σε λίγους μήνες θα υποδεχθούν στον κόσμο τον καρπό του έρωτα τους. Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό OK! η Ελένη Χατζίδου μίλησε για την εγκυμοσύνη της ενώ δεν δίστασε να κρύψει την επιθυμία της το παιδί που περιμένει να είναι κοριτσάκι. 

Δείτε το εξώφυλλό του περιοδικού OK!: 

χατζιδου

 

Επόμενο άρθρο

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέννυ Φοινίρη: Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν ξέραμε...

Το ενδεχόμενο γάμου, η σχέση και η ευτυχία στη ζωή της
21/07/2019 - 16:09

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο φοιτητικός έρωτας που θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και το...προσκλητήριο γάμου
20/07/2019 - 17:21

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο άτομα για υπόθεση απαίτησης περιουσίας με απειλές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων της Αστυνομίας

Καιρός: Στους 40 βαθμούς Κελσίου ανεβαίνει ο υδράργυρος (ΦΩΤΟ)

Κίτρινη προειδοποίηση για υψηλές θερμοκρασίες από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Νοτιοκορεάτικα πυρά κατά στρατιωτικού αεροσκάφους Ρωσίας για παραβίαση

Είναι η πρώτη φορά που ρωσικό αεροσκάφος παραβίασε τον εναέριο χώρο της Νότιας Κορέας

Στη μάχη με τις φλόγες η Πορτογαλία σε μεγάλη δασική πυρκαγιά κοντά στη Λισαβόνα

Στον αγώνα κατάσβεσης βρίσκονται 1.300 πυροσβέστες με 318 οχήματα και 17 αεροσκάφη

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ