Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε πότε παντρεύονται! (ΦΩΤΟ)

Τον Ιούνιο θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου. 

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και βρίσκεται στην καλύτερη του φάση καθώς σε λίγους μήνες θα υποδεχθούν στον κόσμο τον καρπό του έρωτα τους. Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό OK! η Ελένη Χατζίδου μίλησε για την εγκυμοσύνη της ενώ δεν δίστασε να κρύψει την επιθυμία της το παιδί που περιμένει να είναι κοριτσάκι. 

Δείτε το εξώφυλλό του περιοδικού OK!: 

χατζιδου

 

Επόμενο άρθρο

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί η Ελένη Χατζίδου: "O Ετεοκλής δεν παίρνει το επίδομα αναπηρίας"

Τον συμβουλεύανε "μην πας έτσι, δείξε ότι πείνας, ότι υποφέρεις..."
02/06/2020 - 09:12

Συγκινεί ο Ετεοκλής μιλώντας για το ατύχημα που τον έκανε να χάσει το πόδι του

Η δύσκολη περίοδος που βίωσε, η εμπειρία και το μήνυμα στους συνανθρώπους του
31/05/2020 - 12:01

Χατζίδου – Παύλου: Όρισαν ημερομηνία για τον γάμο και την βάφτιση της κόρης τους

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ ανυπομονούν για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής τους
28/05/2020 - 09:50

O Λεόντιος Κωστρίκκης μιλά πρώτη φορά για την...γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Ο κεραυνοβόλος έρωτας και η απόφαση να αφήσουν τα πάντα και να έρθουν στην Κύπρο
26/05/2020 - 15:10

Ο κορωνοϊός ανέτρεψε τα σχέδια για τους κυπριακούς γάμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάποια ζευγάρια σκέφτονται την online μετάδοση του μυστηρίου
09/05/2020 - 21:43

Χατζίδου - Παύλου:Πότε θα παντρευτούν και θα βαφτίσουν τη κόρη τους;

Η αναβολή λόγω κορωνοϊού και τα ανοιχτά ενδεχόμενα
08/05/2020 - 19:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 23:45ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ