Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου: Τα πρώτα λόγια μετά την επιβεβαίωση της εγκυμοσύνης της (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεκλής Παύλου αφού σε λίγους μήνες θα κρατούν στην αγκαλιά τους τον καρπό του έρωτα τους.

Διαβάστε επίσης: Η Ελένη Χατζίδου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της! (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια επιβεβαίωσε τις φήμες που υπήρχαν τις τελευταίες εβδομάδες με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου έδειχνε την φουσκωμένη κοιλίτσα της. Οι ευχές από τους θαυμαστές της έπεσαν "βροχή" και η Ελένη Χατζίδου φανερά ενθουσιασμένη και χαρούμενη με ένα instastory θέλησε να ευχαριστήσει τον κόσμο  για τα μηνύματα που δέχτηκε. 

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Ολυμπίου: Η εξομολόγηση για τις αποτυχημένες εγκυμοσύνες που είχε

Η Κύπρια τραγουδίστρια μιλά για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε μέχρι να αποκτήσει παιδί
13/04/2019 - 09:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eγκυμοσύνη από... προσπερματικά υγρά – Δείτε τι ισχύει και όλη την αλήθεια!

Γνώσεις που πρέπει να ξέρεις για την σεξουαλική σου ζωή
30/11/2019 - 20:28

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου:Μας δείχνουν πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης τους

Είναι μόλις 2,5 μηνών - Τα αρνητικά σχόλια, η γλυκιά φωτογραφία και σε ποιον μοιάζει
27/11/2019 - 18:42

Η Ελένη Χατζίδου αποκαλύπτει πως έχασε τα...κιλά της εγκυμοσύνης!

Πόσα κιλά πήρε συνολικά στην κύηση και ποιο όνομα θα δώσει στην κόρη της
27/11/2019 - 12:59

Εταιρεία προφυλακτικών έκανε δώρο στον... Σπανούλη

Απίστευτο τρολάρισμα από Παπαλουκά στο καλό του φίλο
06/11/2019 - 15:58

Συγκλονίζει η Κάτια Δανδουλάκη: "Κατάλαβα ότι έχω ανάγκη από...γιατρό"

Η απώλεια, η εγκυμοσύνη που ήθελε και ο λόγος που δεν ήρθε το παιδί
05/11/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Παιδείας: Επιδιώκουμε ένα σχολείο που θα είναι δεύτερο σπίτι για τα παιδιά

"Η πόρτα του γραφείου μου είναι ανοικτή και για τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς"

Τσάκωσαν λαθροθήρα που έβαζε συρματοθηλιές για να πιάνει λαγούς

Η Υπηρεσία Θύρας έθεσε την περιοχή υπό παρακολούθησε και του επέβαλε τσουχτερό πρόστιμο

Ολοκληρώθηκε η νεκροτομή στη σορό του άτυχου Ανδρέα Κουζαπά

Που έχασε την ζωή του σε τροχαίο, στο δρόμο Κόσιης – Αθηαίνου
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Απογοητευμένος ο Γκουτέρες από το αποτέλεσμα της COP25

Αυτή η COP "αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση" σχολίασε η Ισπανίδα Υπουργός Περιβάλλοντος

Ο μαγνητικός βόρειος πόλος της Γης μετακινείται με ρυθμό άνευ προηγουμένου

Το μαγνητικό πεδίο της Γης γεννιέται όπως στην περίπτωση ενός δυναμό

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 20:20ALPHA NEWS