Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Στην Άνδρο βρέθηκε και αυτό το Σαββατοκύριακο η Ελένη Μενεγάκη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, βρέθηκε στον αγαπημένο της προορισμό για να χαλαρώσει και με σύμμαχο τον καλό καιρό, φόρεσε το μαγιό της, πήγε στην παραλία και έκανε τις βουτιές της. Μάλιστα, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους, μια φωτογραφία με μαγιό από την παραλία στα Άχλα γράφοντας στη λεζάντα: 

«Η καλύτερη ώρα για βουτιά είναι όσο πιο νωρίς γίνεται». 

Επόμενο άρθρο

Ξανά μαζί Χρηστίδου-Μαραντίνη: Ο λόγος που συναντήθηκε το πρώην ζευγάρι (ΦΩΤΟ)

Που πέτυχε ο φωτογραφικός φακός το πρώην ζευγάρι
09/06/2019 - 10:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βυθιζόμενοι κάδοι σε παραλιακές περιοχές της Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Στόχος του Δήμου η μείωση των αποβλήτων από παραλιακά ξενοδοχεία και άλλα υποστατικά
16/07/2019 - 13:54

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με μαγιό και το σχόλιο που δέχτηκε για photoshop

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστρια στα αρνητικά σχόλια
02/07/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό

"Χαλάει" ο καιρός τα επόμενα 24ωρα

Βροχές και καταιγίδες προβλέπει από αύριο η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε στην Κλήρου

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν πυροσβέστες για την κατάσβεση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 17:40ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ