Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Στην Άνδρο βρέθηκε και αυτό το Σαββατοκύριακο η Ελένη Μενεγάκη!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha, βρέθηκε στον αγαπημένο της προορισμό για να χαλαρώσει και με σύμμαχο τον καλό καιρό, φόρεσε το μαγιό της, πήγε στην παραλία και έκανε τις βουτιές της. Μάλιστα, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους, μια φωτογραφία με μαγιό από την παραλία στα Άχλα γράφοντας στη λεζάντα: 

«Η καλύτερη ώρα για βουτιά είναι όσο πιο νωρίς γίνεται». 

Επόμενο άρθρο

Ξανά μαζί Χρηστίδου-Μαραντίνη: Ο λόγος που συναντήθηκε το πρώην ζευγάρι (ΦΩΤΟ)

Που πέτυχε ο φωτογραφικός φακός το πρώην ζευγάρι
09/06/2019 - 10:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

Οι αποκαλύψεις του παρουσιαστή και η ερώτηση για τη Σκορδά και την πρώην του
10/10/2019 - 11:40

Η Μενεγάκη σε μοναστήρι με τη κόρη της-Πώς οι καλόγεροι την....φυγάδευσαν

"Χωρίς την ευχή του γέροντα δεν φωτογραφίζουν"
29/09/2019 - 16:49

Συνεργάτιδα της Μενεγάκη αποχώρησε γιατί το απαγόρευσε ο...πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Δούλεψε μόνο δυο εβδομάδες και όταν έγινε αντιληπτή από την οικογένεια της...σταμάτησε
25/09/2019 - 10:05

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Πήραν άμμο με εκσκαφέα από παραλία του Ζυγίου... κατά λάθος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τι είπε ο εργολάβος που εκτελεί έργα στην περιοχή για λογαριασμό του Κοινοτικού Συμβουλίου
11/09/2019 - 15:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Καμία πρόθεση παρέμβασης στις Ελληνικές Αρχές για το μικρό Παναγιώτη

Ο κ. Ιωάννου ξεκαθαρίζει για τις χθεσινές του δηλώσεις

Σε απεργιακό κλοιό νοσοκομεία, λιμάνια, Κοινοτικά Συμβούλια και ΑΗΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάσεις εργασίας και δυναμικές κινητοποιήσεις με "φόντο" ασφάλιση και συλλογικές συμβάσεις

"Γλεντούν" σε Facebook και Twitter τα νέα παγκάκια στην πλατεία Ελευθερίας(ΦΩΤΟ)

Ποικίλες αντιδράσεις στα social media για το σχήμα και τη χρήση τους...
Ελλάδα

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου

Γλυπτά Παρθενώνα: Η Βασίλισσα Ελισάβετ απαντά πρώτη φορά για την επιστροφή τους

Η επιστολή ομογενούς και η πρώτη αντίδραση στην Ιστορία επί του θέματος από το Παλάτι
Διεθνή

Ήταν κρυμμένοι σε κελάρι για 9 χρόνια επειδή περίμεναν το τέλος του κόσμου (VID)

Εφταμελής οικογένεια δεν είχε επαφή με κανένα για χρόνια

Μεξικό: Δεκαπέντε νεκροί σε ανταλλαγή πυρών αστυνομικών με ενόπλους

Περίπου 80 στρατιωτικοί αναπτύχθηκαν στην περιοχή για να εντοπίσουν τους δράστες

Σάλος από τις εικόνες κακοποίησης πειραματόζωων στη Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιδράσεις για το σκληρό βίντεο που κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/10/2019 - 13:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ