Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την Μαρίνα! (ΦΩΤΟ)

Ξεχωριστή είναι η σημερινή ημέρα για την Ελένη Μενεγάκη καθώς η μικρότερη κόρη της, Μαρίνα έχει τα γενέθλια της. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha πριν από τέσσερα χρόνια έφερε στον κόσμο τον καρπό του έρωτα της με τον Ματέο Παντζόπουλο και μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ευχήθηκε στην κορούλα της αναρτώντας μια φωτογραφία από την ημέρα της γέννησης της όπου ο γιος της, Άγγελος Λάτσιος την έχει στην αγκαλιά του γράφοντας: 

 29/3/2015 Μαρινουλα μου ηρθες βραδυ και πλημμυρισες τις καρδιες μας με χαρα και ατελειωτη αγαπη ❤️ Ο αδερφος σου ηταν εκει για να ειναι ο πρωτος που θα σε παρει αγκαλια ❤️ Χρονια πολλα μωρο μου 🎈🎈🎈🎈🎈🎂🎈🎈🎈⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Δείτε τη σπάνια φωτογραφία που δημοσίευσε η αγαπημένη παρουσιάστρια: 

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη ανάρτηση με τον σύντροφο της και τα γλυκά λόγια(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της σύντροφο
29/03/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άφωνη η ΕλένηΜενεγάκη! Η έκπληξη που δεν περίμενε και την εντυπωσίασε(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ποιος το σκέφτηκε αυτό; Πώς δεν μου ήρθε τόση ώρα στο κεφάλι"
21/05/2019 - 19:46

Ο αδερφός της Μενεγάκη... υποψήφιος στις εκλογές

Ο Θοδωρής Μισόκαλος κατεβαίνει υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
13/05/2019 - 14:58

Ο γιος της Φαίης Σκορδά έχει γενέθλια - Το εντυπωσιακό πάρτι που του ετοίμασε

Όσα έτοιμασε για τον Γιάννη και ο καλεσμένος... "εκπληξη"
11/05/2019 - 16:52

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

Όταν η Ελένη Μενεγάκη σχολιάζει φωτογραφία της...πεθεράς της (ΦΩΤΟ)

Της έχει αδυναμία και δεν χάνει ευκαιρία να της το δείχνει και στα social media
07/05/2019 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανεβαίνει ο υδράργυρος: Αναμένονται 40άρια για σήμερα

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Κλειστό τμήμα της λεωφόρου Μακαρίου Γ στη Λεμεσό λόγω πανηγυρισμών

Καλούνται οι διερχόμενοι οδηγοί να συμμορφώνονται με τα σήματα τροχαίας

Σε πέντε περιπτώσεις πυρκαγιών κλήθηκε η Πυροσβεστική στην Πάφο

Τα αίτια της πρόκλησης των πυρκαγιών διερευνά η πυροσβεστική υπηρεσία Πάφου
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

Γερμανία: Η Τουρκία να σκεφθεί καλά προτού αγοράσει τους S-400 από τη Ρωσία

Τι δήλωσε ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας Στέφεν Ζάιμπερτ

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 09:30DEAL