Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγλακη με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της μίλησε με τα πιο τρυφερά λόγια για τα τέσσερα παιδιά της.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην κόρη της Λάουρα, που είχε πριν από λίγες μέρες τα γενέθλια της και άρχισε να μοιράζεται με τους συνεργάτες της, τις σκέψεις της αναφορικά με το πόσο έχουν μεγαλώσει τα παιδιά της. Συγκεκριμένα η Ελένη ανέφερε: 

Η Λαουρίτσα μου είχε γενέθλια. Προχθές έγινε 14 χρονών! Πώς αλλάζουν χρόνο με το χρόνο έτσι τα παιδιά. Κοιτάω τις παλιές φωτογραφίες τους και τρελαίνομαι… Λέω «Τα είχα εγώ αυτά μικρά» και τα βλέπω τώρα μεγάλα και πιο μεγάλα και από την ηλικία τους, γιατί τα συγκρίνω με τη Μαρίνα… Το κάθε παιδί έχει τον χαρακτήρα του και διεκδικεί αυτό που θέλει...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Σοφία Μουτίδου: Εξηγεί γιατί αποχώρησε από την παράσταση που συμμετείχε

"Δήλωσα παραίτηση, γιατί συνέβη κάτι που με πρόσβαλε.Έθιξαν την αξιοπρέπειά μου…"
11/02/2019 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ