Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγλακη με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της μίλησε με τα πιο τρυφερά λόγια για τα τέσσερα παιδιά της.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην κόρη της Λάουρα, που είχε πριν από λίγες μέρες τα γενέθλια της και άρχισε να μοιράζεται με τους συνεργάτες της, τις σκέψεις της αναφορικά με το πόσο έχουν μεγαλώσει τα παιδιά της. Συγκεκριμένα η Ελένη ανέφερε: 

Η Λαουρίτσα μου είχε γενέθλια. Προχθές έγινε 14 χρονών! Πώς αλλάζουν χρόνο με το χρόνο έτσι τα παιδιά. Κοιτάω τις παλιές φωτογραφίες τους και τρελαίνομαι… Λέω «Τα είχα εγώ αυτά μικρά» και τα βλέπω τώρα μεγάλα και πιο μεγάλα και από την ηλικία τους, γιατί τα συγκρίνω με τη Μαρίνα… Το κάθε παιδί έχει τον χαρακτήρα του και διεκδικεί αυτό που θέλει...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Σοφία Μουτίδου: Εξηγεί γιατί αποχώρησε από την παράσταση που συμμετείχε

"Δήλωσα παραίτηση, γιατί συνέβη κάτι που με πρόσβαλε.Έθιξαν την αξιοπρέπειά μου…"
11/02/2019 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με μαγιό και το σχόλιο που δέχτηκε για photoshop

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστρια στα αρνητικά σχόλια
02/07/2019 - 10:51

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία με τον αδερφό της από το παρελθόν!(ΦΩΤΟ)

Οι "αλλαγές" στην εμφάνιση και η ερώτηση στους διαδικτυακούς της φίλους
30/06/2019 - 09:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Λεμεσό

Επιχείρηση κατάσβεσης της φωτιάς από το Τμήμα Δασών

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα