Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγλακη με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της μίλησε με τα πιο τρυφερά λόγια για τα τέσσερα παιδιά της.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην κόρη της Λάουρα, που είχε πριν από λίγες μέρες τα γενέθλια της και άρχισε να μοιράζεται με τους συνεργάτες της, τις σκέψεις της αναφορικά με το πόσο έχουν μεγαλώσει τα παιδιά της. Συγκεκριμένα η Ελένη ανέφερε: 

Η Λαουρίτσα μου είχε γενέθλια. Προχθές έγινε 14 χρονών! Πώς αλλάζουν χρόνο με το χρόνο έτσι τα παιδιά. Κοιτάω τις παλιές φωτογραφίες τους και τρελαίνομαι… Λέω «Τα είχα εγώ αυτά μικρά» και τα βλέπω τώρα μεγάλα και πιο μεγάλα και από την ηλικία τους, γιατί τα συγκρίνω με τη Μαρίνα… Το κάθε παιδί έχει τον χαρακτήρα του και διεκδικεί αυτό που θέλει...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Σοφία Μουτίδου: Εξηγεί γιατί αποχώρησε από την παράσταση που συμμετείχε

"Δήλωσα παραίτηση, γιατί συνέβη κάτι που με πρόσβαλε.Έθιξαν την αξιοπρέπειά μου…"
11/02/2019 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Το τρυφερό σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη! (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα ποζάρει με την κορούλα της και η Ελένη σχολιάζει
11/08/2019 - 12:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 00:00ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ