Ψυχαγωγία

Ελένη Ράντου: Με τον Βασίλη είμαστε μαζί 25 χρόνια, λες να μην μ’ έχει απατήσει;

Για τον γάμο της με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου και την απιστία μίλησε η Ελένη Ράντου σε πρόσφατη συνέντυεξη που παραχώρησε στο περιοδικό Grande. Η ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για το τι δεν ανέχεται στους άντρες αλλά και για το γεγονός ότι δεν την χαλάει η απιστία αν ακόμα διατηρείται η επικοινωνία. 

Διαβάστε απόσπασμα της συνέντευξης: .

- Στους άνδρες τι δεν ανέχεσαι;

Την ανευθυνότητά τους γελάω μαζί τους για να μην εξαγριώνομαι! Είναι τρομερά ανεύθυνοι, τους έχουν κάνει δηλαδή οι μαμάδες τους τρομερή ζημιά! Για παράδειγμα: βρίσκομαι σε φιλικό σπίτι, και το αγοράκι τριών χρονών, όταν κάποια στιγμή πέφτει και σπάει το παιχνίδι του, γυρίζει και λέει αυθόρμητα: «Εσύ φταις μαμά!» μολονότι η μητέρα του είναι σε άλλο δωμάτιο.

- Πόσα χρόνια είσαστε με τον Βασίλη;

Με τον Βασίλη είμαστε μαζί εικοσιπέντε χρόνια… λες να μην μ’ έχει απατήσει; Αποκλείεται! Μου αρκεί να μη μ’ έχει προδώσει! Να μην έχει σταματήσει να υπάρχει ανάμεσα μας η ερωτική συνωμοσία. Για μένα οι αληθινές σχέσεις, όταν κρατούν καιρό, είναι συνωμοτικές, η κάθε μια έχει τον δικό της συνωμοτικό κώδικα. Ακόμα και η σχέση με συναδέλφους ηθοποιούς, έχει τη δική της συνωμοσία από τη στιγμή που δύο άνθρωποι φτιάχνουν ένα σύμπαν. Προδοσία σ’ αυτή την περίπτωση είναι να σε δώσει ο άλλος στεγνά, «σπάζοντας» τον κώδικα. Αυτό κάνει η ηρωίδα που υποδύομαι στο έργο, η Τζασμίν. Προδίδει και ανταποδίδει! Η παράσταση ξεκινάει μ’ εκείνη να ισορροπεί στο γκρεμό μέχρι που πέφτει!

Επόμενο άρθρο

Εσπευσμένα στο χειρουργείο ο Μικ Τζάγκερ

Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει ο frontman των Rolling Stones και το μήνυμα του
02/04/2019 - 11:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκάνδαλο στο παλάτι: Ο πρίγκιπας Χάρι απάτησε την Μέγκαν;

Η παράλληλη σχέση, το διάσημο μοντέλο και το δημοσίευμα που "καίει" τον πρίγκιπα
13/06/2019 - 09:51

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Ήξεραν όλοι ότι η σύντροφός μου με απατά εκτός από μένα"

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για πρώην σύντροφο του
16/04/2019 - 09:19

Ρόουζ Χάνμπερι: Αυτή είναι η πέτρα του σκανδάλου στον γάμο Ουίλιαμ - Κέιτ

Η πρώην... καλή φίλη της Κέιτ που φημολογείται ότι μπήκε ανάμεσα στο ζευγάρι
14/04/2019 - 14:17

Τζένιφερ Λόπεζ: Βάζει τέλος στις φήμες περί απιστίας με μια φωτογραφία

Η δημοσίευση της λατίνας σταρ που... κλείνει τα κακά στόματα
14/04/2019 - 09:20

Το παλάτι απαντά στα δημοσιεύματα περί απιστίας του πρίγκιπα Ουίλιαμ!

Η απόφαση του Ουίλιαμ, οι δικηγόροι του παλατιού και η ανακοίνωση
13/04/2019 - 10:38

Ελένη Ράντου:"Το Κωνσταντίνου και Ελένης δεν το πήραμε ποτέ σοβαρά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένιωσα ότι έκλεισε ένας κύκλος και δεν αποζητώ τη χαρά της τηλεόρασης..."
09/04/2019 - 18:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ανάγκη θεσμοθέτησης της πολιτικής κηδείας στην Κύπρο (BINTEO)

Τα κενά στη νομοθεσία σύμφωνα με τον θεολόγο Θεόδωρο Κυριακού

Για έκτροπα στα γήπεδα αν ανασταλεί η κάρτα φιλάθλου προειδοποιεί ο Σαββίδης

Ο Υπ. Δικαιοσύνης καλεί τη Βουλή να επανεξετάσει το θέμα

Θέματα παιδείας στο επίκεντρο συνάντησης ΠτΔ - εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Κλείδωσε" συνάντηση στις 9 Ιουλίου με ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ και οργανωμένους γονείς
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Η Μαρία Πεϊτσίνοβιτς Μπούριτς στη θέση του ΓΓ του Συμβουλίου της Ευρώπης

Η πενταετής θητεία τηςαρχίζει στς 18 Σεπτεμβρίου του 2019

Δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι θα επιβάλουν κυρώσεις λόγω S400, λέει ο Ερντογάν

"Ο συνεταιρισμός μας με την Αμερική προχωρά στο πλαίσιο μιας στρατηγικής συνεργασίας"

Το "πορτρέτο απόγνωσης" που σόκαρε τον Πάπα Φραγκίσκο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του Όσκαρ και της κόρης του Βαλέρια έκανε τον γύρο του κόσμου

tv news

Ένας μεγάλος κύκλος που περιέλαβε ευτυχισμένες αλλά και δύσκολες στιγμές κλείνει

Δείτε την Πέμπτη στο τελευταίο διπλό επεισόδιο του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένας άγνωστος παρακολουθεί τον Φώτη και πειράζει τη μηχανή του αυτοκινήτου του..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε την Πέμπτη στο προτελευταίο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ