Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Αντωνιάδου: «Νιώθω βαρετή σαν άνθρωπος» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η ηθοποιός Ελεονώρα Αντωνιάδου. Η ηθοποιός που απολαμβάνουμε για δεύτερη χρονιά στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ» μίλησε για την καθημερινότητα της, τον ρόλο της «Νικόλ» αλλά και την ζωή της.

Η Ελεονώρα εξαιτίας της συμμετοχής της στο «Τατουάζ» τα τελευταία δυο χρόνια μοιράζει την ζωή της σε Κύπρο και Ελλάδα. Για την καθημερινότητα της και τις εξελίξεις στη σειρά  δήλωσε:

Υπάρχει πολύ μεγάλη διαφορά. Πριν από 2 χρόνια έκανα παράσταση και ήμουν πιο χαλαρή… τώρα η σειρά σου τρώει όλη την ημέρα και όλη την εβδομάδα σχεδόν. Είμαι από τους ηθοποιούς που θέλουν να βλέπουν τη σειρά.. πέρσι ήμουν πιο σφιγμένη και φέτος το χαίρομαι περισσότερο.

Πήγα λίγο προς την κατάσταση της Μαρκγώ και αυτή χαλάρωσε λίγο και βρεθήκαν κάπου στη μέση. Δικαιολογώ την αλλαγή της. Έχουν φύγει οι φίλοι της, χώρισε. Με τον Στέφανο το «έκτισε» και γραπώθηκε και της βγήκε σε κακό. Συνεχίζει να είναι σε αυτά τα σκοτεινά λημέρια η Νικόλ αλλά μετά δεν ξέρω τι θα γίνει γιατί ξέρω ότι θα έρθει κι ένα σενάριο που τα ανατρέπει όλα από την Βάνα.

Έρχονται πάλι τα πάνω κάτω. Έρχονται πολύ σημαντικά πράγματα αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.

Στη συνέχεια η νεαρή ηθοποιός ανέφερε ότι ποτέ δεν έκανε κάποια τρέλα αφού κατά την άποψη της είναι πολύ βαρετός άνθρωπος.

Γενικά είμαι ήρεμος άνθρωπος. Έχω λίγους φίλους και καλούς. Τους θεωρώ τη δεύτερη μου οικογένεια. Είμαι βαρετή σαν άνθρωπος. Δεν έχω κάνει ποτέ κάτι που να το μετανιώσω μετά

Αυτά που ήθελα στη δουλειά μου τα έχω κάνει Έχω κάνει θέατρο για να κτίσω τις βάσεις μου, έχω τελειώσει τη σχολή μου έχω κάνει τηλεόραση για να δω πως είναι και μου δίνει και μια αναγνωρισιμότητα….

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Ελεονώρας Αντωνιάδου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν έκανε την Κέιτ… να βάλει τα κλάματα!

Η "κόντρα" ανάμεσα στις δυο γυναίκες και το περιστατικό που έφερε την Κέιτ στα όρια της...
28/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

Λουκάς Χάματσος: "Το θέατρο με εξιτάρει, μου αρέσει, με προκαλεί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του σε θεατρική παράσταση και τα μελλοντικά του σχέδια
14/02/2019 - 16:47

Άννα Βίσση: Απαντά πρώτη φορά αν θα "κατέβει" ...Ευρωβουλευτής (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόλυτη σταρ σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
13/02/2019 - 14:21

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Μια εύκολη και πεντανόστιμη συνταγή... "Με αγάπη"
12/02/2019 - 13:22

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναζητείται από την Αστυνομία για κλοπή οχήματος (ΦΩΤΟ)

Για κλοπή που σημειώθηκε χθες το βράδυ στη Κάτω Πάφο

Να μην πληρώνουν τέλη οι άποροι μαθητές στις Παγκύπριες ζητά η ΠΣΕΜ από ΥΠΠ

"Το δικαίωμα στη μόρφωση είναι αναφαίρετο δικαίωμα όλων των μαθητών"

Ταλαιπωρία εκατοντάδων μαθητών στο Γυμνάσιο Λατσιών

Υπάρχουν τμήματα που είναι "μεταφερόμενα"
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

Έγραψαν #MeToo στο άγαλμα του διασημότερου φιλιού του Β' Παγκοσμίου Πολέμου

Σωρεία αντιδράσεων μετά το θάνατο του ναύτη-πρωταγωνιστή της εμβληματικής εικόνας

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 17:40DEAL