Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Backstage από την επίσημη φωτογράφισή της για τη νέα σεζόν

Η Eλεονώρα Μελέτη είναι το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Alpha.

Η πρώην παρουσιάστρια του ΣΚΑΪ, μετά το άσχημο τέλος της συνεργασίας της με τον σταθμό, ετοιμάζεται να επιστρέψει με τη νέα σεζόν και να βρεθεί στο τιμόνι εκπομπής της απογευματινής ζώνης του σταθμού.

Η ίδια, βρέθηκε μάλιστα στο σταθμό για τις ανάγκες της επίσημης φωτογράφισης της για τη νέα σεζόν. Φανερά μαυρισμένη, ανανεωμένη και πιο όμορφη από ποτέ, αφέθηκε στα χέρια των έμπειρων συνεργατών και φίλων της και πόζαρε με νάζι στον φακό, όπως αυτή ξέρει καλύτερα!

Ο make up artist Θάνος Βογιατζής ανέβασε ένα βίντεο από τη φωτογράφηση στη σελίδα του στο Instagram:

Επόμενο άρθρο

Αποστολία Ζώη: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατo του πατέρα της

"Ότι και να κάνω όμως, πάλι όλα πρέπει να συνεχίσουν χωρίς εσένα..μέχρι ν' ανταμώσουμε..."
20/07/2018 - 15:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρ. Αριστοτέλους: Τα... παραλειπόμενα από την φωτογράφιση της για τη νέα σεζόν!

Τα βίντεο που μοιράστηκε η αγαπημένη παρουσιάστρια και οι δυσκολίες της
29/07/2019 - 16:31

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Τα υψηλά νούμερα τηλεθέασης και τα ποσοστά όλων των τηλεοπτικών σταθμών
27/05/2019 - 17:34

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Αβράαμ: «Αυτό που καταφέραμε δεν το περίμενε κανένας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο Κύπριος διεθνής στη κάμερα του Alpha Κύπρου
22/05/2019 - 21:15

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ ζωντανά μέσω του ALPHA και του Alphanews.Live

Στην Κύπρο ο Αντώνης Νικοπολίδης για σχολιασμό και ανάλυση με τον Νίκο Κατσαρό
21/05/2019 - 13:30

Ο βασιλικός "ντελάλης" στον... Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γνωρίστηκαν με την Βασίλισσα και γιατί "καίει' τη Μέγκαν και τον Χάρι
10/05/2019 - 21:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ