Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Η πρώτη φωτογραφία με το μωρό της και η γλυκιά δήλωση (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη με το νεογέννητο μωράκι της είναι γεγονός...

Η ίδια ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ένα story που την δείχνει αγκαλιά με το παιδάκι της, που ήρθε στον κόσμο την Παρασκευή 13 Απριλίου.

Η ίδια επέστρεψε δυναμικά στα social media και προβάλλει πια τη ζωή της ως μανούλα. Δείτε την φωτογραφία που δημοσίευσε με το μωρό της αλλά και την φωτογραφία που καταδεικνύει τις πρώτες αγρυπνίες που ζει.

meleth

meleth

Η ίδια δήλωσε για την επάνοδό της στο σπίτι με την πιο γλυκιά παρέα, μετά τη γέννα της

"Είμαστε κιόλας στο σπίτι… Σαν και σήμερα πριν μία εβδομάδα λιγοκοιμόμουν στο δωμάτιο του μαιευτηρίου, προσπαθώντας να ξεκουράσω το σώμα μου από την καισαρική, αλλά και να ηρεμήσω την ψυχή μου από την απόλυτη ευτυχία που με πλημμύριζε από τις 5:28 τα ξημερώματα εκείνης της ημέρας που άκουσα το πρώτο της κλάμα… Δεν μπορούσα να το διαχειριστώ ήταν  τόσο απόλυτο το συναίσθημα που παρόμοιο δεν είχα ξανανιώσει ποτέ"

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: 14 χρόνια πριν, στο πρώτο της δοκιμαστικό για εκπομπή

Σαν να μην πέρασε μία μέρα! Χαμογελαστή, φρέσκια και.... με μεγάλη αυτοπεποίθηση από τότε
25/04/2018 - 10:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα
16/01/2019 - 11:51

Ατύχημα για την Ελεονώρα Μελέτη – Έκανε ράμματα στο πρόσωπο της...(ΦΩΤΟ

Την αποκάλυψη έκανε ο άνδρας της μέσα από τα social meddia
12/01/2019 - 13:07

O Ρίκι Μάρτιν και ο άντρας του απέκτησαν ένα...κοριτσάκι!(ΦΩΤΟ)

Δείτε την πρώτη φωτογραφία του μωρού και όσα δήλωσε ο τραγουδιστής
01/01/2019 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον ψευδοδικαστηρίου ο φερόμενος συνεργός του Σήφη

Ο Σλοβάκος συνελήφθη χθες, από μέλη της λεγόμενης Αστυνομίας στην κατεχόμενη Κερύνεια

Ενώπιον δικαιοσύνης οι 3 συλληφθέντες για υπόθεση ναρκωτικών σε σχολείο

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι έρευνες της ΥΚΑΝ Πάφου

31χρονος μετέτρεψε τον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού σε ... πίστα

Οδηγούσε το αυτοκίνητό του με ταχύτητα 200 χλμ και συνελήφθη
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Σεισμός 6 ρίχτερ "ταρακούνησε" νησί της Ινδονησίας (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχουν πληροφορίες για θύματα ή ζημιές

Τσαβούσογλου: "Η Δύση επιχειρεί να συγκαλύψει τη δολοφονία Κασόγκι"

"Η Τουρκία ενήργησε σοφά στην υπόθεση" δηλώνει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

Brexit: Επικρίσεις για το «Plan B» δέχθηκε η Τερέζα Μέι

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ισχυρίστηκε ότι θα προβεί «σε τρεις βασικές αλλαγές»

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ