Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Μας δείχνει τη σιλουέτα της 28 ημέρες μετά την γέννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πριν από περίπου ένα μήνα η Ελεονώρα Μελέτη έγινε μανούλα για πρώτη φορά, φέρνοντας στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι, που όπως ήταν αναμενόμενο, της "κλέβει" πολύ από τον χρόνο της καθημερινότητάς της.

Η ξανθιά παρουσιάστρια περνά σχεδόν ολόκληρη την ημέρα της στο πλευρό της κορούλας της, αλλά και του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη.

Παρόλα αυτά, η Ελεονώρα Μελέτη, γνωστή για την αγάπη της για τον αθλητισμό και την γυμναστική, δεν άργησε καθόλου μετά τη γέννηση του μωρού της, να μπει ξανά σε πρόγραμμα.

Μάλιστα, με ένα σύντομο βίντεο που ανέβασε στα stories, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η παρουσιάστρια μας το ανακοίνωσε, ενώ παράλληλα μας έδειξε την κοιλίτσα της, η οποία, περίπου ένα μήνα μετά τον ερχομό της κορούλας της είναι σχεδόν επίπεδη!

 

Επόμενο άρθρο

Σάρα Εσκενάζυ: Η νέα συνεργασία της με τον Σπαλιάρα και η σχέση της με τον Μπο

Όσα ανέφερε για την ακραία αντίδραση θαυμαστή της που όταν την είδε... λιποθύμησε!
11/05/2018 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Μιζεράκη με τρεμάμενη φωνή μιλά πρώτη φορά για το θάνατο του Ζάρλα-ΦΩΤΟ

Δείτε ένα μικρό απόσπασμα από την συνέντευξη στην Ελεονώρα Μελέτη
24/06/2019 - 12:23

Γυμναστική στο σπίτι: Το 20λεπτο πρόγραμμα που θα αλλάξει το σώμα σας!

Δεν έχεις χρόνο για γυμναστήρια; Ιδού η λύση...
21/06/2019 - 09:38

Χάσε το λίπος στην κοιλιά σε 2 εβδομάδες

Όλα όσα πρέπει να κάνεις!
01/06/2019 - 11:58

Γυμνάζονται ακούγοντας ελληνική μουσική και πετώντας γαρύφαλλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ένα εναλλακτικό τρόπο βρήκαν δύο γυμναστές για το "κάψιμο" των θερμίδων
13/05/2019 - 12:59

Δεν έχεις γυμναστεί ποτέ; Μάθε πώς θα μπεις γρήγορα στο κλίμα της άσκησης!

Ξεκίνα να γυμνάζεσαι χωρίς να αισθανθείς ότι πιέζεσαι
10/05/2019 - 22:00

Αυτή είναι η καλύτερη ώρα για γυμναστική για να κάψετε λίπος και να χάσετε κιλά!

Βάλτε το ξυπνητήρι την κατάλληλη ώρα και θα δεις αποτελέσματα
18/04/2019 - 21:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις 22 Ιουλίου το τελευταίο αντίο στον Αλέξη Γαλανό

Σήμερα θα διενεργηθεί η νεκροτομή επί της σορού του Δήμαρχου Αμμοχώστου

Όχημα "έκανε φτερά" ενώ βρισκόταν σταθμευμένο έξω από το σπίτι του ιδιοκτήτη

Άγνωστοι διέρρηξαν την κατοικία του, πήραν τα κλειδιά και έκλεψαν το αυτοκίνητό του
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

Εντείνεται η πολιτική κρίση στην Τσεχία

Πίεση στον Πρωθυπουργό της χώρας ασκούν οι Σοσιαλδημοκράτες

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα