Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Τρώει ασταμάτητα και το απολαμβάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

H Ελεονώρα Μελέτη διανύει μια από τις ομορφότερες περιόδους της ζωής της.

Η ίδια βρίσκεται πλέον σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, ενώ με δημοσίευσή της πριν απο λίγες μέρες στον προσωπικό της λογαριασμό το Facebook, έκανε γνωστό τον γάμο της με τον εκλεκτό της καρδιάς της, Θοδωρή Μαροσούλη.

Διαβάστε επίσης: Ελεονώρα Μελέτη - Θοδωρής Μαροσούλης: "Just Married"

Όπως φαίνεται λοιπόν, η γνωστή παρουσιάστρια ζει την κάθε της στιγμή και απολαμβάνει την όμορφη αυτή περίοδο της κύησης, όσο περισσότερο μπορεί.

Σαν εγκυμονούσα, δεν θα της έλειπαν και οι γνωστές λιγούρες, που στην δική της περίπτωση είναι και συχνές. Τον τελευταίο καιρό μάλιστα, την έχουμε δει αρκετές φορές να μπαίνει στην  κουζίνα και να φτιάχνει λαχταριστές συνταγές, αλλά και να τις απολαμβάνει χωρίς... φόβο και πάθος!

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη απόλαυσε ένα ταψί γαλακτομπούρεκο.

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη και τα vegan cupcakes

Και γιατί να μην το κάνει; Η παρουσιάστρια, όπως όλες οι εγκυμονούσες, έχει "πάρει" μερικά κιλά, ωστόσο, ακολουθώντας υγιεινή διατροφή και συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής έχει καταφέρει να είναι μια... fit mama, αφου έχει πάρει πολύ λίγα κιλά από την εγκυμοσύνη.

Ωστόσο τα κιλά, δεν φαίνεται να την απασχολούν καθόλου. Μάλιστα στις δύο τελευταίες αναρτήσεις που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram πρωταγωνιστής ήταν και πάλι το φαγητό.

Στην μία την βλέπουμε να απολαμβάνει ένα brownie το οποίο μάλιστα έφτιαξε η ίδια....

Μικρογραφία

Ενώ στο βίντεο την βλέπουμε να "καθαρίζει" το πιάτο της με ένα κομμάτι ψωμί γράφοντας την ακόλουθη λεζάντα:

«Φοβάσαι κι εσύ τα περιττά κιλά, ε;; Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνουμε υπερβολές! Σημασία δεν έχει να στερείσαι για να χάσεις, αλλά να αλλάζεις σταδιακά και διαχρονικά τον τρόπο που τρέφεσαι, αφήνοντας στον εαυτό σου πάντα το περιθώριο για μικρές ατασθαλίες!».

Επόμενο άρθρο

"Δεν το πιστεύω" - Η έκπληξη του Μαρίνου Κόνσολου στην Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αγαπημένος ηθοποιός εισέβαλε στην εκπομπή για να κατσαδιάσει την Χριστιάνα
24/11/2017 - 17:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελεονώρα Μελέτη: Τα κιλά της εγκυμοσύνης και η πάθηση του δέρματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύπτει πόσα κιλά ζυγίζει ένα χρόνο μετά την εγκυμοσύνη και το πρόβλημα που της άφησε
20/03/2019 - 09:51

"Η κοινωνία έλεγε είμαι ανάξιος - Είπα ΌΧΙ... είμαι άξιος και άλλαξα τη ζωή μου"

Ο Στέλιος Κυμπουρόπουλος είναι το αγόρι που άλλαξε το νόμο και παρέλασε ως σημαιοφόρος
27/02/2019 - 11:26

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Ατύχημα για την Ελεονώρα Μελέτη – Έκανε ράμματα στο πρόσωπο της...(ΦΩΤΟ

Την αποκάλυψη έκανε ο άνδρας της μέσα από τα social meddia
12/01/2019 - 13:07

Ελεονώρα Μελέτη: Ανέβηκε στη ζυγαριά και μας δείχνει τα κιλά της (ΦΩΤΟ)

Χωρίς κανέναν δισταγμό έδειξε τα κιλά της έξι μήνες μετά την γέννηση της κόρης της..
02/11/2018 - 12:19

Ελεονώρα Μελέτη: "Πάντα μέσα μου έχω μια αγωνία και ένα άγχος αν θα τα καταφέρω"

Ο θρησκευτικός γάμος με τον σύντροφο της, η πίστη στις παραδόσεις και το μεγάλο της άγχος
28/10/2018 - 11:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρέμβαση του Γ. Εισαγγελέα ζητά το Kόμμα για τα Ζώα για τις αναφορές Χαμπουλλά

Καταδικάζει τις τελευταίες δηλώσεις και τοποθετήσεις του πρώην βουλευτή

Ξεχωριστή εμπειρία και μοναδικές εικόνες σε μια πτήση με παρατράικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε μαγευτικές εικόνες από το Κούριο με την αδρεναλίνη στα ύψη
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 00:15BAKE OFF GREECE