Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το απίστευτο σκηνικό με θαυμαστή on stage

Την πρώτη τους κοινή συνέντευξη παραχώρησαν η Ελευθερία Ελευθερίου και ο Δημήτρης Ταταράκης. 

Το ζευγάρι είναι μαζί τους τελευταίους μήνες και σε συνέντευξη που παραχώρησαν στο ελλαδικό περιοδικό "People"  το νεαρό μοντέλο απάντησε πως νιώθει όταν φλερτάρουν την τραγουδίστρια αναφέροντας ένα πρόσφατο περιστατικό ενώ η Ελευθερία μίλησε για ένα άλλο περιστατικό που συνέβη όταν βρισκόταν on stage.

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη τους:

Δημήτρη, πώς νιώθεις όταν φλερτάρουν την Ελευθερία; Μπορεί να γίνεις… Τούρκος με κάποιον επίμονο θαυμαστή;

Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος, ειδικά εάν δεν έχει δώσει αφορμή η κοπέλα μου. Το μοναδικό περιστατικό που δεν θα ξεχάσω συνέβη στην Κύθνο. Δυο μάτια στραμμένα πάνω της να την κοιτούν επίμονα με ανοιχτό το στόμα και χωρίς να το αντιληφθώ, έκανε μια κίνηση ώστε να την ακουμπήσει. Δεν έκανα σκηνή, όμως, αυτό ήταν κάτι που μας ενόχλησε.

Ελευθερία, πώς ένιωσες τότε; Έχεις βιώσει παρόμοια περιστατικά;

Με ενόχλησε η επιμονή του, δεν δίνω δικαίωμα και είναι ό,τι χειρότερο να με πολιορκούν άγνωστοι. Μου έχουν τύχει διάφορα περιστατικά με θαυμαστές και ειδικά όταν έχουν πιει και δεν μπορούν να ελέγξουν τους εαυτούς τους. Όταν έχεις να κάνεις με κόσμο, πρέπει να είσαι ευγενικός, όμως όταν κάποιος ξεπερνά τα όρια με άσεμνη στάση τότε γίνομαι έξαλλη! Μια φορά ενώ τραγουδούσα δεν δίστασα να κατεβάσω θρασύ θαυμαστή από την πίστα. Μας άκουσε όλο το μαγαζί,

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στικούδη - Ελευθερίου: Ποια γνωστή Κύπρια "κρύβεται" πίσω από την εμφάνισή τους;

Είναι από την Πάφο και τους χάρισε την πιο στιλάτη εμφάνιση
24/07/2020 - 10:41

Στικούδη - Ελευθερίου: Ο "άγριος" τσακωμός οn air στο νέο τους video clip (VID)

Το επεισόδιο στο στούντιο της εκπομπής της Τατιάνας Στεφανίδου και οι…”Ιστορίες μας”
23/07/2020 - 14:46

Ελευθερία Ελευθερίου - Δημήτρης Ταταράκης: Οριστικό τέλος στη σχέση τους (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες για την απόφαση να τραβήξουν διαφορετικούς δρόμους
13/05/2020 - 14:13

Η Ελευθερίου και ο σύντροφός της μαγειρεύουν... αισθησιακά στη κουζίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Mόνο με τα εσώρουχα, μια φράουλα και λίγα μαγειρικά σκεύη
20/03/2020 - 08:56

Ε. Ελευθερίου: Ποζάρει στο κρεβάτι μόνο με εσώρουχα και...σαμπάνια (ΦΩΤΟ)

Οι προκλητικές πόζες ανάμεσα στα σεντόνια και...το λάγνο βλέμμα της γνωστής τραγουδίστριας
07/02/2020 - 14:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ