Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελευθερία Ελευθερίου ντύθηκε νυφούλα και ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της, Δήμητρη Ταταράκη.

Τουλάχιστον έτσι κατάφεραν να πλασάρουν το νεό τραγούδι της Κύπριας καλλιτέχνιδας "Δεν έχω σχέση". Η Ελευθερία εμφανίζεται στο νέο της video clip με τον αληθινό σύντροφο που έχει και στην πραγματική ζωή, μόνο που λίγη ώρα ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου, το γνωστό μοντέλο την παρατάει με την ίδια να τον εκλιπαρεί να γυρίσει.

Δείτε το teaser του τραγουδιού

Επόμενο άρθρο

"Xρόνια Πολλά... Πρίγκιπα μου" - Η ερωτική εξομολόγηση στον Νίκολα Παπαδόπουλο

Η σύζυγός του μοιράστηκε δημόσια μια γλυκιά φωτογραφία με τα πιο τρυφερά λόγια
07/12/2019 - 13:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικολάου - Παναγή: Ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου (ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό άλμπουμ που δημοσίευσε η νυφούλα
12/07/2020 - 17:46

David & Victoria Beckham: Ο μεγαλύτερος γιος τους...παντρεύεται (ΦΩΤΟ)

Έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του!
12/07/2020 - 13:31

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Τα οικογενειακά στιγμιότυπα μία ημέρα μετά τον γάμο
30/06/2020 - 08:57

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: Ο ιός είναι στην κοινότητα, να προσδιορίσουμε πώς κόλλησαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε ο Καθηγητής για το ενδεχόμενο ένταξης της Ελλάδας στην Β' Κατηγορία

Δύο νεκροί στην άσφαλτο σε μερικά λεπτά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ανθρώπινος παράγοντας οφείλεται για το 95% των 52 δυστυχημάτων του 2019

Μέχρι 12 Αυγούστου τα τεστ σε 10,000 εργαζόμενους

Τα σημεία δειγματοληψίας και οι εργαζόμενοι στους οποίους απευθύνεται το πρόγραμμα
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Δημοσκόπηση δείχνει «μοιρασμένο» τον τουρκικό λαό για το θέμα της Αγίας Σοφιάς

Παράλληλα, ο Δήμαρχος της Κωνσταντινούπολης «αδειάζει» τον Τούρκο Πρόεδρο

Βραζιλία: 641 θάνατοι, σχεδόν 25.000 κρούσματα σε 24 ώρες

Χαρακτηρίζονται υποτιμημένα σε σημαντικό βαθμό σε σχέση με την πραγματικότητα τα δεδομένα

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 15:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ