Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελευθερία Ελευθερίου ντύθηκε νυφούλα και ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της, Δήμητρη Ταταράκη.

Τουλάχιστον έτσι κατάφεραν να πλασάρουν το νεό τραγούδι της Κύπριας καλλιτέχνιδας "Δεν έχω σχέση". Η Ελευθερία εμφανίζεται στο νέο της video clip με τον αληθινό σύντροφο που έχει και στην πραγματική ζωή, μόνο που λίγη ώρα ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου, το γνωστό μοντέλο την παρατάει με την ίδια να τον εκλιπαρεί να γυρίσει.

Δείτε το teaser του τραγουδιού

Επόμενο άρθρο

"Xρόνια Πολλά... Πρίγκιπα μου" - Η ερωτική εξομολόγηση στον Νίκολα Παπαδόπουλο

Η σύζυγός του μοιράστηκε δημόσια μια γλυκιά φωτογραφία με τα πιο τρυφερά λόγια
07/12/2019 - 13:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αναβάλλεται ο γάμος της Ελένης Χατζίδου με τον Ετεοκλή Παύλου - Για ποιο λόγο;

Στο "φλου" η θρησκευτική τελετή για την ένωση με τα ιερά δεσμά του γάμου
22/01/2020 - 15:36

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Του έκαναν σήμα οι αστυνομικοί και εισήλθε σε μονόδρομο για να διαφύγει

Χειροπέδες σε 26χρονο για παράνομη χρήση και κατοχή ναρκωτικών

Ποιοι δρόμοι επηρεάζονται από τη χιονόπτωση και τον παγετό

Προσοχή συστήνει στους οδηγούς η Αστυνομία

Μάχη για να κρατηθεί στη ζωή δίνει 19χρονος

Νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση στο ΓΝ Λευκωσίας μετά από τροχαίο στο Τραχώνι
Ελλάδα

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό
Διεθνή

"Πνίγεται" η Ισπανία λόγω της σφοδρής καταιγίδας "Γκλόρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

13 νεκροί και τέσσερις αγνοούμενοι - Συγκλήθηκε εκτάκτως το Υπουργικό Συμβούλιο

Πως θα ακουγόταν άραγε ένας Αιγύπτιος ιερέας που έζησε πριν 3000 χρόνια;(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρετανοί επιστήμονες εκπλήρωσαν την επιθυμία του και "επανέφεραν" τη φωνή της μούμιας

Λιβυκή εκεχειρία...μόνο στα χαρτιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αντιμαχόμενες πλευρές ανταλλάζουν πυρά, προειδοποιήσεις και κατηγορίες

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/01/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ