Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το πρόβλημα υγείας και τα σημάδια στο πρόσωπο της (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία χωρίς ίχνος μακιγιάζ ανάρτησε η Ελευθερία Ελευθερίου αποκαλύπτοντας το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το δέρμα της, εδώ και μια εβδομάδα. 

Η νεαρή Κύπρια τραγουδίστρια εκμυστηρεύτηκε ότι λόγω άγχους έβγαλε κάποια σπυράκια και κοκκινίλες σε όλο της το σώμα και αυτό την κατέβαλε ψυχολογικά, ακυρώνοντας μάλιστα όλα τα επαγγελματικά ραντεβού της. Η Ελευθερία ανάρτησε μια φωτογραφία στον λογαριασμό της χωρίς ίχνος μακιγιάζ και έγραψε: 

«Φίλοι μου εδώ και μια βδομάδα αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με το δέρμα και το πρόσωπο μου. Δεν χρειάστηκαν πολλές μέρες . Απλά ξύπνησα κάπως έτσι... ομολογώ να πω ότι με έριξε ψυχολογικά. Έκανα skip επαγγελματικά ραντεβού- υποχρεώσεις μέχρι που δεν πάει άλλο. Γι’ αυτό και τώρα πήρα την απόφαση να το μοιραστώ μαζί σας. «Πρέπει απλά να το αποδεχτώ» . Δεν είναι αλλεργικό - είναι ψυχολογική πίεση που μου έσκασε στην επιδερμίδα. (Πήρα το μήνυμα μου, δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε για ασήμαντα πράγματα στην ζωή) το λιγότερο ψυχοσωματικό που θα μπορούσα να πάθω είναι αυτό: «απόφραξη πόρων» σύμφωνα με πληροφορίες του γιατρού μου! Αυτά από μένα.. το καλό της υπόθεσης είναι ότι ξαναζώ την εφηβική μου ζωή και τώρα το έχω πλέον αποδεχτεί!»

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας απαντά στα σχόλια Λιάγκα-Παπανώτα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μου αλλοίωσαν τα λόγια. Με μείωσαν....Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...."
24/09/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε για ερωτική συνεύρεση Ελευθερίου & Παππά – Η απάντησή της

Ο τραγουδιστής έκανε μια “αποκάλυψη” κι η Ελευθερία Ελευθερίου πήρε θέση
06/07/2021 - 13:48

Ε. Ελευθερίου: Φωτογραφίζεται με το μπικίνι της και "ρίχνει" το Instagram (ΦΩΤΟ)

Το μαγιό με τα αστεράκια αναδείκνυε απόλυτα τις καμπύλες της
01/05/2021 - 16:48

Online παιχνίδια: Επτά σημάδια που θα πρέπει να «θορυβήσουν» τους γονείς

Κίνδυνος για τη ψυχική υγεία των παιδιών τα διαδικτυακά παιχνίδια
08/12/2020 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτά είναι τα αυριανά σημεία δειγματοληψίας για δωρεάν rapid test (ΠΙΝΑΝΑΣ)

Σε ποιες περιοχές θα βρίσκονται οι μονάδες δειγματοληψίας

ΦΩΤΟ: Αεροδιακομιδή ασθενών στη Μαρίνα Αγίας Νάπας το σενάριο άσκησης του ΚΣΕΔ

Εγκαινιάστηκε το ελικοδρόμιο με ασκήσεις ετοιμότητας για οποιαδήποτε έκτακτη κατάσταση
Ελλάδα

Αρνούνται να εγκαταλείψουν το μοναστήρι που κινδυνεύει να παραδοθεί στις φλόγες

«Εφιαλτικές εικόνες», λέει ο ηγούμενος, οι πύρινες γλώσσες έχουν ύψος 30 και 40 μέτρα

Συγκλονίζει η "Γεωργία": Με χτυπούσε ενώ ήμουν έγκυος μέχρι που έσπασαν τα νερά

Περιγράφει εφιαλτικές στιγμές που έζησε στα χέρια του συζύγου της, την απείλησε με όπλο

Ηχογράφησε το άγριο φονικό ο αδίστακτος συζυγοκτόνος;

Οι πληροφορίες για τα σοκαριστικά ευρήματα στο κινητό τηλέφωνο του 54χρονου
Διεθνή

Βοήθεια στην Τουρκία για αντιμετώπιση των πυρκαγιών στέλνει το ψευδοκράτος

Μέλη της «πολιτικής άμυνας» και του «τμήματος δασών» αναχώρησαν από τα κατεχόμενα

Kανένας θάνατος παιδιού από υποσιτισμό το τελευταίο έτος!

Αυτό, μόνο αν αντιμετωπίσουμε πραγματικά τις αιτίες της πείνας

Οι πυρκαγιές στην Τουρκία επεκτάθηκαν και εντός του...κυβερνώντος κόμματος

Τρομερές πιέσεις στην κυβέρνηση Ερντογάν εξαιτίας της διαχείρισης των πυρκαγιών

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 16:35KITCHEN LAB