Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το πρόβλημα υγείας και τα σημάδια στο πρόσωπο της (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία χωρίς ίχνος μακιγιάζ ανάρτησε η Ελευθερία Ελευθερίου αποκαλύπτοντας το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το δέρμα της, εδώ και μια εβδομάδα. 

Η νεαρή Κύπρια τραγουδίστρια εκμυστηρεύτηκε ότι λόγω άγχους έβγαλε κάποια σπυράκια και κοκκινίλες σε όλο της το σώμα και αυτό την κατέβαλε ψυχολογικά, ακυρώνοντας μάλιστα όλα τα επαγγελματικά ραντεβού της. Η Ελευθερία ανάρτησε μια φωτογραφία στον λογαριασμό της χωρίς ίχνος μακιγιάζ και έγραψε: 

«Φίλοι μου εδώ και μια βδομάδα αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με το δέρμα και το πρόσωπο μου. Δεν χρειάστηκαν πολλές μέρες . Απλά ξύπνησα κάπως έτσι... ομολογώ να πω ότι με έριξε ψυχολογικά. Έκανα skip επαγγελματικά ραντεβού- υποχρεώσεις μέχρι που δεν πάει άλλο. Γι’ αυτό και τώρα πήρα την απόφαση να το μοιραστώ μαζί σας. «Πρέπει απλά να το αποδεχτώ» . Δεν είναι αλλεργικό - είναι ψυχολογική πίεση που μου έσκασε στην επιδερμίδα. (Πήρα το μήνυμα μου, δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε για ασήμαντα πράγματα στην ζωή) το λιγότερο ψυχοσωματικό που θα μπορούσα να πάθω είναι αυτό: «απόφραξη πόρων» σύμφωνα με πληροφορίες του γιατρού μου! Αυτά από μένα.. το καλό της υπόθεσης είναι ότι ξαναζώ την εφηβική μου ζωή και τώρα το έχω πλέον αποδεχτεί!»

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας απαντά στα σχόλια Λιάγκα-Παπανώτα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μου αλλοίωσαν τα λόγια. Με μείωσαν....Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...."
24/09/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει η Ιωάννα Παλιοσπύρου: Δείχνει τα τραύματα και τα λιωμένα ρούχα (VID)

Έδειξε τα σημάδια στο σώμα της από το ρολόι της που «αποτυπώθηκε» πάνω στο δέρμα της
20/11/2021 - 15:20

Αλέξης Παππάς: Απαντάει πρώτη φορά για την Ελευθερία Ελευθερίου

“Θεωρώ ότι η Ελευθερία είναι πάρα πολύ όμορφη γυναίκα”
07/09/2021 - 09:27

Ελευθερία Ελευθερίου: Απαντάει αν βρίσκεται τελικά σε σχέση

Είναι από τις σέξι παρουσίες της ελληνικής σόουμπιζ
13/08/2021 - 13:59

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε για ερωτική συνεύρεση Ελευθερίου & Παππά – Η απάντησή της

Ο τραγουδιστής έκανε μια “αποκάλυψη” κι η Ελευθερία Ελευθερίου πήρε θέση
06/07/2021 - 13:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Επιδείνωση διαδικτυακής σεξουαλικής εκμετάλλευσης παιδιών μετά την πανδημία"

Tη σημασία υιοθέτησης συγκεκριμένου νομικού πλαισίου υπογράμμισε η Αλεξάνδρα Ατταλίδου

ΦΩΤΟ: Συγκλονίζουν τα "αντίο" στον άτυχο 23χρονο που ξεψύχησε σε τροχαίο

Στο πένθος βυθίστηκε η Αργάκα με την είδηση θανάτου του νεαρού

"Πυρετός" συσκέψεων στο Υπουργείο Υγείας για την απειλητική μετάλλαξη "Όμικρον"

Ανησυχία στις τάξεις των ειδικών για το νέο στέλεχος που "εισέβαλε" στην Ευρώπη
Ελλάδα

Ζευγάρι ηλικιωμένων «έφυγε» από κορωνοϊό με διαφορά λίγων ημερών

Οι δύο τελευταίες εβδομάδες της ζωής της έμελλε να εξελιχθούν σε εφιάλτη

Έκαναν την Τσικνοπέμπτη .. "Chikno Thursday" σε βιβλίο τελειόφοιτων (ΦΩΤΟ)

Σάλος στην Ελλάδα με το εγχειρίδιο - Η Καθαρά Δευτέρα παρουσιάζεται ως... Clean Monday

Σοκαριστικές μαρτυρίες: «Την πατούσαν στην κοιλιά για να αποβάλει» (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύψεις για το θάνατο 23χρονης που βρισκόταν στα αζήτητα για ένα μήνα
Διεθνή

Σε "ελεύθερη πτώση" η λίρα, φωτιά οι τιμές των βασικών προϊόντων στην Τουρκία

Μέσα σε μια ημέρα η βενζίνη και το πετρέλαιο αυξήθηκαν κατά 10%

Περισσότεροι από 95.000 άνθρωποι αγνοούνται στο Μεξικό

Υπόνοιες ότι εγκληματικά δίκτυα έχουν παρεισφρήσει στις δυνάμεις ασφαλείας και δικαιοσύνη

Ελλείψεις τουλάχιστον 35.000 υγειονομικών υπαλλήλων καταγράφονται στη Γερμανία

Ειδικοί αποδίδουν αυτή την έλλειψη στους χαμηλούς μισθούς που λαμβάνουν οι εργαζόμενοι

tv news

Ένα αναπάντεχο γεγονός διαταράσσει τις ισορροπίες και ανατρέπει τα πάντα…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Τα πράγματα θα πάρουν δυσάρεστη τροπή για την οικογένεια του Στάθη…

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 27/11/2021 - 18:00ALPHA NEWS