Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το πρόβλημα υγείας και τα σημάδια στο πρόσωπο της (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία χωρίς ίχνος μακιγιάζ ανάρτησε η Ελευθερία Ελευθερίου αποκαλύπτοντας το πρόβλημα που αντιμετωπίζει με το δέρμα της, εδώ και μια εβδομάδα. 

Η νεαρή Κύπρια τραγουδίστρια εκμυστηρεύτηκε ότι λόγω άγχους έβγαλε κάποια σπυράκια και κοκκινίλες σε όλο της το σώμα και αυτό την κατέβαλε ψυχολογικά, ακυρώνοντας μάλιστα όλα τα επαγγελματικά ραντεβού της. Η Ελευθερία ανάρτησε μια φωτογραφία στον λογαριασμό της χωρίς ίχνος μακιγιάζ και έγραψε: 

«Φίλοι μου εδώ και μια βδομάδα αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με το δέρμα και το πρόσωπο μου. Δεν χρειάστηκαν πολλές μέρες . Απλά ξύπνησα κάπως έτσι... ομολογώ να πω ότι με έριξε ψυχολογικά. Έκανα skip επαγγελματικά ραντεβού- υποχρεώσεις μέχρι που δεν πάει άλλο. Γι’ αυτό και τώρα πήρα την απόφαση να το μοιραστώ μαζί σας. «Πρέπει απλά να το αποδεχτώ» . Δεν είναι αλλεργικό - είναι ψυχολογική πίεση που μου έσκασε στην επιδερμίδα. (Πήρα το μήνυμα μου, δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε για ασήμαντα πράγματα στην ζωή) το λιγότερο ψυχοσωματικό που θα μπορούσα να πάθω είναι αυτό: «απόφραξη πόρων» σύμφωνα με πληροφορίες του γιατρού μου! Αυτά από μένα.. το καλό της υπόθεσης είναι ότι ξαναζώ την εφηβική μου ζωή και τώρα το έχω πλέον αποδεχτεί!»

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Σπαλιάρας απαντά στα σχόλια Λιάγκα-Παπανώτα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μου αλλοίωσαν τα λόγια. Με μείωσαν....Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...."
24/09/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου - Δημήτρης Ταταράκης: Οριστικό τέλος στη σχέση τους (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες για την απόφαση να τραβήξουν διαφορετικούς δρόμους
13/05/2020 - 14:13

Η Ελευθερίου και ο σύντροφός της μαγειρεύουν... αισθησιακά στη κουζίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Mόνο με τα εσώρουχα, μια φράουλα και λίγα μαγειρικά σκεύη
20/03/2020 - 08:56

Ε. Ελευθερίου: Ποζάρει στο κρεβάτι μόνο με εσώρουχα και...σαμπάνια (ΦΩΤΟ)

Οι προκλητικές πόζες ανάμεσα στα σεντόνια και...το λάγνο βλέμμα της γνωστής τραγουδίστριας
07/02/2020 - 14:36

Αυτά είναι τα σημάδια που δείχνουν ότι έκανες....σεξ χθες το βράδυ!

Ο καλός ύπνος, η χαρά και όσα πρέπει να γνωρίζεις
04/01/2020 - 19:04

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

Ελευθερία Ελευθερίου: Το απίστευτο σκηνικό με θαυμαστή on stage

"Δεν δίστασα να κατεβάσω θρασύ θαυμαστή από την πίστα. Μας άκουσε όλο το μαγαζί..."
22/09/2019 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ανθεί" ο αγροτουρισμός εν μέσω της κρίσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολοένα και περισσότεροι Κύπριοι προγραμματίζουν για φέτος διακοπές στο Βουνό

Από τις ομπρέλες θαλάσσης στις ομπρέλες...βροχής (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρώτα μας "καίει" στα 40άρια και μετά στοιβάζει βροχές και καταιγίδες

Κύπριοι και Ελλαδίτες κομάντος εν δράσει στα 1,200 πόδια (BINTEO)

Εντυπωσιακές εικόνες από την άσκηση με αλεξίπτωτα από μεταγωγικό αεροσκάφος C-130
Ελλάδα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο

Σε ετοιμότητα το ΕΚΑΒ για ενδεχόμενο δεύτερο κύμα κορωνοϊού

Η πανδημία ανέδειξε ελλείψεις σε προσωπικό και οχήματα

Δένδιας: Επιθυμούμε διάλογο με την Τουρκία χωρίς εκβιασμούς και προκλήσεις

"Διαχρονική και αδιάρρηκτη η γαλλική υποστήριξη προς την Ελλάδα και την Κύπρο"
Διεθνή

Βάζει τέλος στις δοκιμές υδροξυχλωροκίνης και Lopinavir/Ritonavir ο ΠΟΥ

Δεν έφεραν το επιθυμητό αποτέλεσμα στη θνητότητα νοσηλευομένων ασθενών με κορωνοϊό

Βρετανός πολιτικός έσπασε την καραντίνα και ανάρτησε φωτογραφία με τη μπύρα του

"Συγγνώμη που σας απογοητεύω, cheers" απαντά με νέα φωτογραφία από την παμπ

Γιόρτασαν το τέλος του lockdown με ένα γιορτινό τραπέζι 500 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Έτρωγαν, έπιναν και γελούσαν κάτω από το ηλιοβασίλεμα πλάι στη διάσημη Γέφυρα του Καρόλου

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 05/07/2020 - 05:30ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ