Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το ξέσπασμα της και η δήλωση για την προσωπική της ζωή

Καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε η Ελευθερία Ελευθερίου. Το τελευταίο διάστημα υπάρχουν πολλά δημοσιεύματα που ασχολούνται με την προσωπική της ζωή καθώς το τελευταίο διάστημα υπάρχουν φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον ράπερ  iLLEOo. Η Ελευθερία για την προσωπική της ζωή δήλωσε: 

Με ενοχλούσε που μου χρέωσαν σχέσεις. Όταν κάτι τραβάει πολύ όμως και ασχολούνται πολύ είναι εκεί που τρελαίνομαι. Έχω βγει και έχω βάλει τελεία αλλά πάλι ρωτάνε. Όταν κάνεις μια δήλωση δεν μπορείς μετά να ρωτάς συνέχεια για το ίδιο θέμα. Υπάρχει κάτι στη ζωή μου αυτό το διάστημα αλλά δεν μου αρέσει να μιλώ για την προσωπική μου ζωή.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη: 

Επόμενο άρθρο

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελευθερία Ελευθερίου παραδέχεται δημόσια για πρώτη φορά τη νέα της σχέση!

Όσα δήλωσε η Κύπρια τραγουδίστρια για το νέο της σύντροφο
14/07/2019 - 16:04

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Η τηλεφωνική παρέμβαση της Χριστιάνας και το τρολ για τις...κατσαρίδες! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αστεία περιστατικά που περιέγραψε και η μεγάλη φοβία της
02/07/2019 - 16:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ