Ψυχαγωγία

Ελευθερία Ελευθερίου: Το ξέσπασμα της και η δήλωση για την προσωπική της ζωή

Καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε η Ελευθερία Ελευθερίου. Το τελευταίο διάστημα υπάρχουν πολλά δημοσιεύματα που ασχολούνται με την προσωπική της ζωή καθώς το τελευταίο διάστημα υπάρχουν φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον ράπερ  iLLEOo. Η Ελευθερία για την προσωπική της ζωή δήλωσε: 

Με ενοχλούσε που μου χρέωσαν σχέσεις. Όταν κάτι τραβάει πολύ όμως και ασχολούνται πολύ είναι εκεί που τρελαίνομαι. Έχω βγει και έχω βάλει τελεία αλλά πάλι ρωτάνε. Όταν κάνεις μια δήλωση δεν μπορείς μετά να ρωτάς συνέχεια για το ίδιο θέμα. Υπάρχει κάτι στη ζωή μου αυτό το διάστημα αλλά δεν μου αρέσει να μιλώ για την προσωπική μου ζωή.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη: 

Επόμενο άρθρο

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

Μαρία Ιωάννου: Ο λόγος που σώθηκε ο γάμος της και η συγκίνηση on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
06/09/2019 - 17:42

Ανδρέας Γεωργίου:Οι αποκαλύψεις για τις "8 Λέξεις" λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα

Όσα θα δούμε στο πρώτο διπλό επεισόδιο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου στον Alpha Κύπρου
06/09/2019 - 16:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H αυτοψία του Alpha στο Μιτσερό, πέντε μήνες μετά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λίμνες θανάτου δεν είναι πλέον προσβάσιμες για το κοινό

Το πρωί καθηγητής, το βράδυ ... ζαχαροπλάστης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε εξέλιξη η έρευνα για την καταγγελία σεξουαλικής παρενόχλησης μαθήτριας
Ελλάδα

Τσίπρας: Υπάρχει αδράνεια στην εξωτερική πολιτική της ελληνικής κυβέρνησης

"Ο Μητσοτάκης δεν έχει διάθεση για μια ενεργητική πολιτική και στάση απέναντι στην Άγκυρα"

Συναντά τον Γερμανό ομόλογό του αύριο ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Θα συζητήσουν για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο και το Αιγαίο

Οι πύρινες "γλώσσες" έζωσαν δυο χωριά στη Ζάκυνθο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς που μαίνεται ανεξέλεγκτη
Διεθνή

Ανοιχτό το ενδεχόμενο συνάντησης Τραμπ - Ροχανί

H Ουάσινγκτον κατηγορεί την Τεχεράνη ως υπεύθυνη για τις επιθέσεις στη Σαουδική Αραβία

Τουλάχιστον 36 αγνοούμενοι από ναυάγιο πλοιαρίου στον ποταμό Κονγκό

Η τραγωδία σημειώθηκε χθες βράδυ και τα αίτια δεν έχουν ακόμη διευκρινιστεί

Ο Σαλβίνι απειλεί με δημοψηφίσματα για να βάλει εμπόδια στη νέα Κυβέρνηση

"Με χαρά αφήνω τα επτά υπουργεία στους  προδότες, επειδή θα τα πάρουμε πίσω με τόκο"

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

Η νέα δραματική σειρά του Alpha «Αστέρια στην άμμο» κάνει πρεμιέρα την Κυριακή!

Μια αληθινή ιστορία βασισμένη στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαΐρη (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/09/2019 - 23:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ