Ψυχαγωγία

Έλια Ιωαννίδου:Το ταξίδι με τον σύντροφο και φίλους της λίγο πριν τον γάμο τους!

Κοινό Βachelor και Ηen πάρτι επέλεξαν να κάνουν η Έλια Ιωαννίδη και ο σύντροφος της Αλέξανδρος Αλεξάνδρου. 

Διαβάστε επίσης: Παντρεύεται η Έλια Ιωαννίδου - Δείτε το προσκλητήριο του γάμου της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ζευγάρι αποφάσισε  να μην ακολουθήσει τις "παραδόσεις" και τα ξεχωριστά πάρτι που κάνουν λίγο πριν από τον γάμο ο καθένας με τους φίλους του και να γιορτάσουν όλοι μαζί με ένα κοινό πάρτι λίγο πριν ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας. Αλέξανδρος και Έλια ταξίδεψαν με λίγους στενούς φίλους και συγγενείς μέχρι την Βουλγαρία για ένα τριήμερο με την ηθοποιό να μοιράζεται με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα από το ταξίδι τους γράφοντας στη λεζάντα: 

Λίγοι άνθρωποι το έχουν στη φύση τους αυτό: να τιμούν χωρίς φθόνο τον ευτυχισμένο φίλο τους. Ευτυχία επίσης είναι να έχεις μια μεγάλη, αγαπημένη και στενά δεμένη οικογένεια!! Νιώθω λοιπόν ευλογιμένη γιατί στη ζωή μου έχω καλούς φίλους και μια δεμένη οικογένεια! Ενα μεγάλο ευχαριστώ για το υπέροχο αυτό ταξίδι και τις όμορφες στιγμές που θα μείνουν ανεξίτηλες στο χρόνο και στη καρδιά μου!! Σας αγαπώ όλους!!

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Το μυστήριο του γάμου θα πραγματοποιηθεί στον Ιερό Ναό Αποστόλου Ανδρέα και Πάντων των Ρώσων Αξίων, την Κυριακή 2 Ιουνίου και θα ακολουθήσει δεξίωση στο Κτήμα Ονείρων. 

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Γωγώ Μαστροκώστα χορεύει το "Mama" και μας αφήνει άφωνους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με την κόρη και τις φίλες της σε μια διαφορετική εκδοχή του τραγουδιού
14/05/2019 - 00:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Ανανεωμένη η Έλια Ιωαννίδου: Η αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός με το νέο της look
13/11/2019 - 13:44

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Το εντυπωσιακό bachelorette της Ευριδίκης λίγο πριν τον γάμο της! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο ξεχωριστός τρόπος που γιόρτασε με τους αγαπημένους της φίλους η Κύπρια τραγουδίστρια
28/08/2019 - 11:53

Τι μέλλει γενέσθαι στην πρωτοφανή υπόθεση του serial killer; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα ακολουθήσουν μετά την καταχώρηση της υπόθεσης ενώπιον δικαιοσύνης
21/06/2019 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πως να προστατεύσετε τα κατοικίδια σας από τη ζέστη (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρήσιμες συμβουλές από τον κτηνίατρο Ανδρέας Αρτεμίου

Διευκρινίσεις από το “Hope For Children” για την κακοποίηση 19μηνου παιδιού

"Aνάγκη για συντονισμένες δράσεις από όλους τους αρμόδιους"

Ψάχνουν λύσεις για το μπάχαλο με τις προσλήψεις στην Αστυνομία (ΒΙΝΤΕΟ)

Φιάσκο λέει η αντιπολίτευση, το συζητάμε και επιστρέφουμε λέει ο Αρχηγός
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

Αποκαλύψεις "φωτιά" για τον Τραμπ στο βιβλίο της ανιψιάς του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κακοποίηση από τον πατέρα του, η εξαπάτηση πανεπιστημίου και ο νάρκισσος "Φράνκενσταϊν"

Λονδίνο: Γερανός ύψους 20 μέτρων έπεσε σε σπίτι και παγίδευσε ενοίκους

Προσπάθεια απεγκλωβισμού και αναφορές για τέσσερις τραυματίες

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 03:50ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ