Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Παραδέχθηκε ότι έκανε πλαστική επέμβαση! Μάθετε πού...

Το γνωστό μοντέλο Hλιάνα Παπαγεωργίου, παραδέχεται ότι έχει κάνει πλαστική επέμβαση μετά από ένα σοβαρό τραυματισμό που είχε στν αντίχειρα. Η ίδια μίλησε στο περιοδικό "In Style" και παρότι πολέμια των πλαστικών χειρουργικών επεμβάσεων για την ίδια αποτέλεσε μονόδρομος, λόγω αισθητικού προβλήματος στην δουλειά της.

"Ήμουν αναγκασμένη, είχε φύγει όλο το δέρμα από τον αριστερό μου αντίχειρα. Την επόμενη ημέρα έπρεπε να γυρίσω μια διαφήμιση. Λόγω του άγχους μου να μη χάσω τη δουλειά, δεν πήγα να κάνω ράμματα. Μου έβαψαν το χέρι και δυστυχώς το make up έμεινε μέσα στην πληγή, με αποτέλεσμα να πάθω σοβαρή μόλυνση. Εξαιτίας του εξογκώματος που προξένησε η μόλυνση, έχασα μια σημαντική δουλειά. Έτσι, απευθύνθηκα σε έναν πλαστικό χειρουργό που ασχολείται μόνο με διορθωτικές επεμβάσεις μετά από ατυχήματα."

Επόμενο άρθρο

Το Λονδίνο "φόρεσε" τα γιορτινά του και εντυπωσίασε την Υφήλιο και φέτος..(ΦΩΤΟ)

'Αναψαν τα χριστουγεννιάτικα φώτα και το περίφημο "London Calling"
18/11/2018 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

Μαίρη Συνατσάκη: Μιλά για την αντικατάσταση της από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Όσα δήλωσε για τον ντόρο που έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες μέρες...
16/01/2019 - 16:16

E. Φουρέιρα: Η πλαστική και το σχόλιο να πάει στην Eurovision με την χώρα της

Η Ελένη Φουρέιρα πιο αποκαλυπτική από ποτέ άνοιξε την καρδιά
11/06/2017 - 12:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

45 χρόνια από την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Κύπρος τιμά τους ήρωές της - Πανηγύρια ντροπής στα κατεχόμενα

Το μήνυμα της ΠΟΦΕΝ για την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής

"Το Κυπριακό πρόβλημα ήταν, είναι και παραμένει θέμα εισβολής και κατοχής"

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού
Ελλάδα

Άγρια συμπλοκή κρατουμένων σε φυλακές στα Χανιά

Με σοβαρά τραύματα μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός
Διεθνή

Εκρήξεις στο ηφαίστειο Ουμπίνας στο Περού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απομάκρυνση των κατοίκων από τα σπίτια τους διέταξαν οι Αρχές

"Έφυγε" ο διάσημος αρχιτέκτονας Σέσαρ Πέλι

Ίσως το πιο διάσημο αρχιτεκτόνημα του είναι οι δίδυμοι πύργοι της Πετρόνας

Τουλάχιστον 10 νεκροί μετά την έκρηξη σε εργοστάσιο στην Κίνα (ΦΩΤΟ)

Άλλοι 5 άνθρωποι αγνοούνται ενώ οι τραυματίες ανέρχονται στους 19

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS