Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Παραδέχθηκε ότι έκανε πλαστική επέμβαση! Μάθετε πού...

Το γνωστό μοντέλο Hλιάνα Παπαγεωργίου, παραδέχεται ότι έχει κάνει πλαστική επέμβαση μετά από ένα σοβαρό τραυματισμό που είχε στν αντίχειρα. Η ίδια μίλησε στο περιοδικό "In Style" και παρότι πολέμια των πλαστικών χειρουργικών επεμβάσεων για την ίδια αποτέλεσε μονόδρομος, λόγω αισθητικού προβλήματος στην δουλειά της.

"Ήμουν αναγκασμένη, είχε φύγει όλο το δέρμα από τον αριστερό μου αντίχειρα. Την επόμενη ημέρα έπρεπε να γυρίσω μια διαφήμιση. Λόγω του άγχους μου να μη χάσω τη δουλειά, δεν πήγα να κάνω ράμματα. Μου έβαψαν το χέρι και δυστυχώς το make up έμεινε μέσα στην πληγή, με αποτέλεσμα να πάθω σοβαρή μόλυνση. Εξαιτίας του εξογκώματος που προξένησε η μόλυνση, έχασα μια σημαντική δουλειά. Έτσι, απευθύνθηκα σε έναν πλαστικό χειρουργό που ασχολείται μόνο με διορθωτικές επεμβάσεις μετά από ατυχήματα."

Επόμενο άρθρο

Το Λονδίνο "φόρεσε" τα γιορτινά του και εντυπωσίασε την Υφήλιο και φέτος..(ΦΩΤΟ)

'Αναψαν τα χριστουγεννιάτικα φώτα και το περίφημο "London Calling"
18/11/2018 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

Μαίρη Συνατσάκη: Μιλά για την αντικατάσταση της από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Όσα δήλωσε για τον ντόρο που έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες μέρες...
16/01/2019 - 16:16

E. Φουρέιρα: Η πλαστική και το σχόλιο να πάει στην Eurovision με την χώρα της

Η Ελένη Φουρέιρα πιο αποκαλυπτική από ποτέ άνοιξε την καρδιά
11/06/2017 - 12:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι απαντά η Βρετανική Ύπατη Αρμοστεία για την κατάσταση στα Στροβίλια

"Έχει τοποθετηθεί ένα εμπόδιο ως προσωρινό μέτρο για να εμποδίσει το λαθρεμπόριο"

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ