Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύτερος και πιο ανανεωμένος από ποτέ επέστρεψε στην καθημερινότητα του και στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις ο Ηλίας Βρεττός, μετά τις δύσκολες στιγμές που πέρασε και την περιπέτεια της υγείας του. 

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μίλησε αποκλειστικά στο alphanews.live για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε τον περασμένο Φεβρουάριο, τις δυσκολίες που έπρεπε να αντιμετωπίσει και πως κατάφερε να βγει πιο δυνατός.

Η κάμερα του alphanews.live συνάντησε τον Ηλία Βρεττό μετά τη συναυλία που έδωσε χθες το βράδυ στο Πανεπιστήμιο Κύπρου για τους νεοεισερχόμενους φοιτητές.

brettos

Αποκάλυψε ότι η τραγική  εμπειρία του τροχαίου ατυχήματος ήταν η αιτία να αναθεωρήσει πολλά πράγματα στη ζωή του, αφού επέλεξε να δει την θετική πλευρά του ατυχήματος προσπαθώντας να το «εκμεταλλευτεί» και  για να γίνει καλύτερος .

 «Χαίρομαι που μου συνέβη αυτό γιατί ήταν ένα γερό ταρακούνημα για μένα τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά  το οποίο μου άλλαξε τις προτεραιότητες  και με έκανε να εκτιμήσω πολύ περισσότερο το σήμερα και αυτά που έχω»

Όπως ανέφερε, αυτό που τον απογοήτευσε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά και η αντιμετώπιση που είχε από "δήθεν φίλους", ενώ δεν δίστασε να αποκαλύψει αν αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένος.

Ο Ηλίας Βρεττός βρίσκεται σε μια πολύ παραγωγική φάση όσον αφορά τα επαγγελματικά του, αναμένοντας με αγωνία την κυκλοφορία του νέου του κομματιού «Η αγάπη μπορεί» ενώ ολοκλήρωσε την καλοκαιρινή περιοδεία του «Vrettour» και είναι έτοιμος για τις χειμερινές του εμφανίσεις στην Αθήνα.

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Ηλία Βρεττού:

Επόμενο άρθρο

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Αυτός θα είναι ο μεγάλος καλεσμένος στην τελευταία εκπομπή του Λούης Night Show!

Μάθετε πότε ρίχνει αυλαία η επιτυχημένη εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη
29/06/2019 - 17:48

Τα "καρφιά" του Βρεττού σε πρώην του: "Μόλις βγήκαν στην δημοσιότητα ψωνίστηκαν"

Ο τραγουδιστής απαντά αν είναι ερωτευμένος αυτή την περίοδο
21/04/2019 - 10:10

Ηλίας Βρεττός: "Συνειδητοποίησα ότι υπάρχει Θεός, ένιωσα το άγγιγμα Του"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ατύχημα που τον έκανε να επαναπροσδιορίσει τη ζωή του
14/04/2019 - 15:50

Ηλίας Βρεττός:Συγκινεί με τα λόγια του για το ατύχημα που του άλλαξε τη ζωή-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία που ανάρτησε, η συγκλονιστική εξομολόγηση και τα "δεύτερα γενέθλια" του
20/02/2019 - 10:41

Η συγκλονιστική εξομολόγηση του Ηλία Βρεττού για το ατύχημα του

«Αισθάνομαι ότι το τροχαίο έγινε για κάποιο λόγο...»
23/12/2018 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ