Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύτερος και πιο ανανεωμένος από ποτέ επέστρεψε στην καθημερινότητα του και στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις ο Ηλίας Βρεττός, μετά τις δύσκολες στιγμές που πέρασε και την περιπέτεια της υγείας του. 

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μίλησε αποκλειστικά στο alphanews.live για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε τον περασμένο Φεβρουάριο, τις δυσκολίες που έπρεπε να αντιμετωπίσει και πως κατάφερε να βγει πιο δυνατός.

Η κάμερα του alphanews.live συνάντησε τον Ηλία Βρεττό μετά τη συναυλία που έδωσε χθες το βράδυ στο Πανεπιστήμιο Κύπρου για τους νεοεισερχόμενους φοιτητές.

brettos

Αποκάλυψε ότι η τραγική  εμπειρία του τροχαίου ατυχήματος ήταν η αιτία να αναθεωρήσει πολλά πράγματα στη ζωή του, αφού επέλεξε να δει την θετική πλευρά του ατυχήματος προσπαθώντας να το «εκμεταλλευτεί» και  για να γίνει καλύτερος .

 «Χαίρομαι που μου συνέβη αυτό γιατί ήταν ένα γερό ταρακούνημα για μένα τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά  το οποίο μου άλλαξε τις προτεραιότητες  και με έκανε να εκτιμήσω πολύ περισσότερο το σήμερα και αυτά που έχω»

Όπως ανέφερε, αυτό που τον απογοήτευσε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά και η αντιμετώπιση που είχε από "δήθεν φίλους", ενώ δεν δίστασε να αποκαλύψει αν αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένος.

Ο Ηλίας Βρεττός βρίσκεται σε μια πολύ παραγωγική φάση όσον αφορά τα επαγγελματικά του, αναμένοντας με αγωνία την κυκλοφορία του νέου του κομματιού «Η αγάπη μπορεί» ενώ ολοκλήρωσε την καλοκαιρινή περιοδεία του «Vrettour» και είναι έτοιμος για τις χειμερινές του εμφανίσεις στην Αθήνα.

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Ηλία Βρεττού:

Επόμενο άρθρο

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλίας Βρεττός:Συγκινεί με τα λόγια του για το ατύχημα που του άλλαξε τη ζωή-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία που ανάρτησε, η συγκλονιστική εξομολόγηση και τα "δεύτερα γενέθλια" του
20/02/2019 - 10:41

Η συγκλονιστική εξομολόγηση του Ηλία Βρεττού για το ατύχημα του

«Αισθάνομαι ότι το τροχαίο έγινε για κάποιο λόγο...»
23/12/2018 - 10:15

Πάμπλο Έσκομπαρ: Η ζωή και οι 6+1 ατάκες του, που έμειναν στην ιστορία! (ΦΩΤΟ)

Σαν σήμερα "έφυγε" από τη ζωή ο πιο διάσημος εγκληματίας του κόσμου
02/12/2018 - 13:57

Ο Ηλίας Βρεττός πήρε το… πτυχίο του! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την αποφοίτηση του...
30/11/2018 - 08:57

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ