Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:"Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής!Σας υπόσχομαι θα παλέψω"

Δύσκολες ώρες περνά ο Ηλίας Βρεττός μετά το τροχαίο που ενεπλάκη το πρωί της Δευτέρας 19 Φεβρουαρίου.

Διαβάστε επίσης:Τροχαίο Ηλία Βρεττού: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Μετά το σοβαρό ατύχημα ο δημοφιλής τραγουδιστής νοσηλεύεται με πολλαπλά κατάγματα και έχει αφόρητους πόνους.

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Ο τραγουδιστής αύριο πρόκειται να κάνει το πρώτο μεγάλο χειρουργείο και η αγωνία του είναι μεγάλη.

Μάλιστα, θέλησε να μοιραστεί την αγωνία του αλλά και την ευγνωμοσύνη που νιώθει για την αγάπη που δέχεται από όλο τον κόσμο με βγάζοντας μια φωτογραφία στο κρεβάτι του νοσοκομείου την οποία πόσταρε στον προσωπικό του λογαριασμό σε Instagram και Facebook γράφοντας:

«Η πιο δύσκολη μάχη ξεκινάει αύριο…Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής! Όταν συγκεντρώνεται τόση αγάπη, συμβαίνουν θαύματα… Για αυτό ζω μετά από όλο αυτό… και τώρα σας υπόσχομαι πως θα παλέψω… όσο ποτέ άλλωστε… με χαμόγελο, δύναμη, πείσμα και αισιοδοξία… όπως κάνω ΠΑΝΤΑ!!! Σας ευχαριστώ… #ΗΒ».

Επόμενο άρθρο

20 χρόνια γάμου μετά, και είναι ακόμα ερωτευμένοι οπως την πρώτη μέρα (ΦΩΤΟ)

Τατιάνα Στεφανίδου και Νίκος Ευαγγελάτος πιασμένοι χέρι-χέρι σε βραδινή έξοδο
22/02/2018 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλίας Βρεττός:Συγκινεί με τα λόγια του για το ατύχημα που του άλλαξε τη ζωή-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία που ανάρτησε, η συγκλονιστική εξομολόγηση και τα "δεύτερα γενέθλια" του
20/02/2019 - 10:41

Η συγκλονιστική εξομολόγηση του Ηλία Βρεττού για το ατύχημα του

«Αισθάνομαι ότι το τροχαίο έγινε για κάποιο λόγο...»
23/12/2018 - 10:15

Πάμπλο Έσκομπαρ: Η ζωή και οι 6+1 ατάκες του, που έμειναν στην ιστορία! (ΦΩΤΟ)

Σαν σήμερα "έφυγε" από τη ζωή ο πιο διάσημος εγκληματίας του κόσμου
02/12/2018 - 13:57

Ο Ηλίας Βρεττός πήρε το… πτυχίο του! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την αποφοίτηση του...
30/11/2018 - 08:57

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά αποκλειστικά στο alphanews.live για την περιπέτεια που του άλλαξε τη ζωή...
12/09/2018 - 14:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Brexit υπό άλλη μορφή ή δεύτερο δημοψήφισμα, οι εναλλακτικές της Μέι

Τα σενάρια της παράτασης μετά την ψηφοφορία στη Βουλή των Κοινοτήτων

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

Προετοιμάζεται για Brexit χωρίς συμφωνία η Κομισιόν

"Αυξάνονται οι πιθανότητες να συμβεί αυτό"

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 18:00ALPHA NEWS