Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η Έλλη Κοκκίνου μοιράζεται με τους ακόλουθούς της για πρώτη φορά μια γλυκιά φωτογραφία με τον γιο της, Αλέξανδρο.

Ο μικρός της πρίγκιπας έγινε δέκα χρονών και η ίδια του ετοίμασε ένα πάρτι έκπληξη για να γιορτάσουν παρέα. Η Έλλη Κοκκίνου έχει χωρίσει με τον άντρα της, Παναγιώτη Βασιλειάδη εδώ και οχτώ χρονιά αλλά κρατούν άριστες σχέσεις σχετικά με τον γιο τους.

Η γνωστή τραγουδίστρια δημοσίευσε φωτογραφία ως story στο Instagram χαϊδεύοντας τον γιο της και γράφοντας

«Και του χρόνου ζωή μου»

 

κκκ

Λίγη ώρα μετά ανέβασε στο προφίλ της ακόμα μια φωτογραφία χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο του 10χρονου παιδιού της.

Χρόνια σου πολλά παλικαράκι μου γλυκό!Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχεις στη ζωή μου!!!

Επόμενο άρθρο

Στον "αέρα" η διοργάνωση της Eurovision 2019 στο Ισραήλ

Γιατί η EBU συστήνει στους eurofans να μη βγάλουν ακόμα εισιτήρια για τον διαγωνισμό
23/05/2018 - 09:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η πρώτη συνάντηση του Αγγελίδη με τον γιο του ένα χρόνο μετά το ατύχημα(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές σκηνές και δηλώσεις μπροστά στην κάμερα...
02/01/2019 - 15:54

Ελένη Μενεγάκη: Οι τρυφερές αγκαλιές με τον γιο της στη μέση του δρόμου(ΦΩΤΟ)

Μαμά και γιος απαθανατίστηκαν από τον φωτογραφικό φακό
18/12/2018 - 09:47

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

Σε απευθείας δίκη ενώπιον Κακουργιοδικείου ο 66χρονος παρολίγον παιδοκτόνος

Στις 9 Ιανουαρίου 2019 η πρώτη δικάσιμος στο Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου
03/12/2018 - 15:54

Για οκτώ ημέρες στο κελί ο πατέρας που πυροβόλησε τον γιο του

Τσακώθηκαν, άρπαξε το κυνηγετικό όπλο και το έστρεψε στον ίδιο του τον γιο
25/11/2018 - 08:15

Παρολίγον τραγωδία μετά από καυγά για οικογενειακές διαφορές (BINTEO)

Πατέρας πυροβόλησε με κυνηγετικό όπλο τον γιο του και τον τραυμάτισε
24/11/2018 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στην περιοχή Λακατάμιας

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της αστυνομικής δύναμης και ιατροδικαστής

Αθηένου: Λύματα από κτηνοτροφικά υποστατικά σε απόσταση αναπνοής από σπίτια

Τι δηλώνει για το πρόβλημα που παρουσιάζεται ο Δήμαρχος της κοινότητας
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

Συναγερμός στο Μόναχο μετά από πληροφορίες για πυροβολισμούς

Δεν έχει γίνει ακόμα γνωστός ο αριθμός των δραστών και αν αυτοί έχουν συλληφθεί   

ΥΠΕΞ Τουρκίας: Μη δεσμευτική η έκθεση της Επιτροπής Εξωτερικών του ΕΚ

"Το ψήφισμα αυτό αποτελεί παράδειγμα της προκατειλημμένης στάσης της ΕΕ"

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα