Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή και έναν δεύτερο γάμο

Σε μια από της σπάνιες συνεντεύξεις της, η Έλλη Κοκκίνου μίλησε στη Realnews για την προσωπική της ζωή. Η τραγουδίστρια απάντησε για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου αλλά και αν θα υιοθετούσε ένα παιδί

Διαβάστε απόσπασμα της συνέντευξης:

Το ενδεχόμενο να φτιάξεις και πάλι τη ζωή σου το σκέφτεσαι; Είσαι θετική;

Η ζωή µου είναι µια χαρά φτιαγµένη. Είµαι θετική σε µια σωστή, κατάλληλη σχέση, χωρίς αυτό να σηµαίνει ότι φτιάχνω τη ζωή µου επειδή είµαι µε κάποιον. Για εµένα, «φτιάχνω τη ζωή µου» σηµαίνει ότι είµαι αυτόνοµη, κάνω τις όποιες επιλογές µου, είµαι οικονοµικά ανεξάρτητη και εξελίσσοµαι.

Είναι γνωστό ότι δεν μιλάς δημοσίως για την προσωπική σου ζωή. Γιατί κρατάς αυτή τη στάση;

Πιστεύω ότι οι προσωπικές σχέσεις και τα συναισθήµατα του ζευγαριού αφορούν µόνο το ζευγάρι και κανέναν άλλον. Γι’ αυτό και αυτά που έχω µοιραστεί σε συνεντεύξεις µου είναι ελάχιστα. Για να µην παραβι-άζω τις προσωπικές µας στιγµές και να µην τις πουλάω πάνω απ’ όλα

Αυτό το διάστημα απολαμβάνεις τη συντροφικότητα;

Αυτό το διάστηµα απολαµβάνω τη ζωή µου µε τον τρόπο που επιθυµώ και προτιµώ να το κρατήσω για εµένα.

Θα προχωρούσες σε δεύτερο γάμο;

Όπως έχω πει πολλές φορές, ένας δεύτερος γάµος δεν µε αφορά προς το παρόν.

Θα υιοθετούσες ένα παιδί;

∆εν ξέρω αν θα είχα το σθένος να το κάνω, αλλά δεν είναι κάτι που απέκλεια στο παρελθόν. Είχε περάσει φευγαλέα σαν σκέψη από το µυαλό µου πριν γεννήσω τον Αλέξανδρο. Ήµουν για διακοπές στο Μπαλί και σε µια βραδινή βόλτα πέρασε ένα παιδάκι γύρω στα έξι και, ενώ φαινόταν στο πρόσωπό του σε τι άθλιες συνθήκες ζούσε, µου χαµογέλασε µε έναν τρόπο που φωτίστηκε το πρόσωπό του. ∆εν θα ξεχάσω ποτέ αυτό το χαµόγελο! Θαυµάζω απεριόριστα τους ανθρώπους που υιοθετούν, γιατί δείχνει πόση αγάπη έχουν και επιθυµούν να την προσφέρουν σε ένα παιδί.

Επόμενο άρθρο

Game of Thrones: Τα χρήματα που κερδίζουν οι ηθοποιοί ανά επεισόδιο!

Μάθετε με πόσα χρήματα αμείβονται οι ηθοποιοί της επιτυχημένης σειράς
28/04/2019 - 15:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει τον λόγο που χώρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια μιλά για τον λόγο που την οδήγησε στον χωρισμό με τον σύντροφο της
15/04/2019 - 09:44

Μπόγρης:Ξεκαθαρίζει τη σχέση του με την Ελευθερίου και ρίχνει σπόντα σε Κοκκίνου

Με μια φωτογραφία και μια λεζάντα έδωσε έμμεσα απάντηση στις φήμες
11/03/2019 - 13:58

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ