Ψυχαγωγία

"Ένα βράδυ με χώρισε και με πέταξε έξω από το σπίτι γιατί είχα αργήσει "

Στο πλατό της Ελεονώρας Μελέτη και στην εκπομπή “Μεσάνυχτα” βρέθηκε καλεσμένος ο γνωστός ηθοποιός, Γιώργος Χρανιώτης.

Ο γνωστός ηθοποιός, λίγο πριν γίνει πατέρας, παραδέχθηκε μέσα σε όλα πως μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν φανταζόταν ποτέ πως θα αποκτήσει παιδί. Παράλληλα, ο Γιώργος Χρανιώτης περιέγραψε τη στιγμή που η γυναίκα του πριν λίγο καιρό του ζήτησε να πάρει τη βαλίτσα του και να φύγει από το σπίτι, ξαφνιάζοντας το τηλεοπτικό κοινό. Ο ίδιος δήλωσε:

 “Στην περίοδο της εγκυμοσύνης μαθαίνεις καταρχήν ότι ο γάιδαρος πετάει! Δηλαδή η απαίτηση της σε θέλει στα περισσότερα να λες ναι! Όταν είναι εντελώς παράλογη, φροντίζεις να με έναν τρόπο να της το υπενθυμίσεις”.

Με έχει πετάξει έξω από το σπίτι μια μέρα! Ένα βράδυ που γύρισα, όχι πολύ αργά, αλλά είχα πάει για ένα ποτό μετά την παράσταση. Για κάποιο λόγο με ήθελε δίπλα της, ήμουν πολύ δίπλα της σε απόσταση ένα χιλιόμετρο από το σπίτι μου, της είπα πως αν χρειάζεται να πάμε σε κάποιο νοσοκομείο να πάμε τώρα αλλά, αν δεν υπάρχει λόγος, να με πάρει ξανά. Με πήρε, έτσι, πολύ έντονα και ζήτησε την παρουσία μου πολύ έντονα τη δεύτερη φορά. Πήγα και μου είπε να μαζέψω τα πράγματα μου και να φύγω.

Το έκανα ξέροντας, όμως, ότι στην επόμενη ώρα θα ήθελε να είμαι πίσω. Πήγα μέχρι την Ακαδημία Πλάτωνος, άραξα, έκανα ένα τσιγάρο και όταν το τελείωσα, χτύπησε το τηλέφωνο και γύρισα”.

 

Η εκπομπή θα προβληθεί την Κυριακή στις 23:30 μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου, παρακολουθώντας ακόμα περισσότερες αποκαλύψεις.

Επόμενο άρθρο

ΡΙΚ: "Με δική της επιθυμία δεν συνεχίζει στο κρατικό κανάλι η Γωγώ Αλεξανδρινού"

Η επίσημη ανακοίνωση, το "ευχαριστώ" και πότε λήγει το συμβόλαιό της
27/05/2020 - 14:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Χρανιώτης φωτογραφίζει τον γιο στο πιο τρυφερό στιγμιότυπο (ΦΩΤΟ)

Ό,τι πιο γλυκό μας χάρισε μέσα από τα social media του
04/07/2020 - 09:46

Κούσιος: Πρόθεση του ΠτΔ ήταν να διορίσει περισσότερες γυναίκες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας έκανε προτάσεις που δεν έγιναν αποδεκτές
25/06/2020 - 12:02

Xειροπέδες σε 26χρονη που "ξάφρισε" δύο σπίτια και ένα εστιατόριο

Παρέδωσε μέρος των κλοπιμαίων που ήταν τρία τάμπλετ , τα οποία παρελήφθησαν ως τεκμήρια
23/06/2020 - 09:09

Βρήκαν ναρκωτικά στο αυτοκίνητο της και δάγκωσε αστυνομικό κατά τη σύλληψη της

Επεισοδιακή σύλληψη γυναίκας στο κέντρο της Λευκωσίας που "πιάστηκε" με κάνναβη
22/06/2020 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ