Ψυχαγωγία

Ένας χρόνος από τον θάνατο του Ζάρλα: Tο συγκινητικό μήνυμα της μαμάς του (ΦΩΤΟ)

Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα από τη μέρα που ο Πάνος Ζάρλας έχασε τη ζωή του στην άσφαλτο έπειτα από ατύχημα που είχε με τη μηχανή του.

Ο νικητής του ριάλιτι αγάπης που είχε καταφέρει να κερδίσει την αγάπη μιας μεγάλης μερίδας τηλεοπτικού κοινού «έφυγε» εντελώς ξαφνικά ανήμερα των γενεθλίων του σε ηλικία μόλις 28 ετών βυθίζοντας στη θλίψη τους φίλους και συγγενείς του.

Mε αφορμή αυτή την τραγική επέτειο, η μητέρα του έκανε μια ιδιαίτερα συγκινητική ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook.

Συγκεκριμένα, η Στέλλα Νικολάου δημοσίευσε μια κοινή τους φωτογραφία και έγραψε:

«Να σταμάταγε ο χρόνος σε εκείνη τη νύχτα! Γεμάτη από τα αστεία και το απίστευτο γέλιο σου! Σα να ήξερες πως κλείνεις την αυλαία, θέλησες να δώσεις την τελευταία προσφορά αγάπης και χαράς, απλόχερα όπως έκανες πάντα!! Να γύριζε ο χρόνος πίσω και να έμενα κλεισμένη εκεί στην αγκαλιά σου... Πολύτιμο φυλακτό για όσο θα ανασαίνω.. "Όλα μοιάζουν καλοκαίρι"...έλεγες χορεύοντας..... Ήρθε το καλοκαίρι και θα έρθουν και άλλα, όμως κανένα δε θα είναι ,σαν το καλοκαίρι της ψυχής σου!! "Πέτα ψηλά αετέ" ήταν πάντα η ευχή μου.... Και τώρα το ίδιο θα ευχηθώ...Να πετάς όσο πιο ψηλά μπορείς σε καταγάλανους ουρανούς ,ελεύθερος περήφανος και ....λατρεμένος!! Σ' αγαπώ και μου λείπεις πολύ γιε μου».

Δείτε παρακάτω την ανάρτηση:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ξαπλώνει στην αιώρα "αγκαλιά" με την μικρή Μελίνα(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο για την παρουσιάστρια σημαίνει χαλαρές οικογενειακές στιγμές
31/05/2020 - 09:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χτυπημένο και ατημέλητο το 19μηνων αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο (BINTEO)

Κι άλλες ιστορίες βίας στο μητρώο της οικογένειας - Χειροπέδες στον πατέρα και την μητέρα
07/07/2020 - 20:25

Νεαρή μητέρα αναζητεί συμβατό δότη μυελού των οστών

Σε ποια σημεία θα γίνονται δειγματοληψίες ανά επαρχία
07/07/2020 - 16:59

Απεβίωσε λόγω κορωνοϊού ο πατέρας του Νουρμαγκομέντοφ

Δύσκολες ώρες για τον Ρώσο μαχητή μετά την απώλεια του πατέρα του λόγω του ιού
03/07/2020 - 15:53

20 νέα περιστατικά κορωνοϊού στην Ελλάδα και ένα νέος θάνατος

192 οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
30/06/2020 - 19:16

Φαίη Σκορδά: Για φαγητό στην μητέρα του...συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία με το φαγητό που της ετοίμασε και ο ενθουσιασμός της παρουσιάστριας
28/06/2020 - 11:28

Πένθος για τον Νότη Σφακιανάκη: "Έφυγε" από τη ζωή η μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Η δυσάρεστη είδηση γνωστοποιήθηκε μέσα από το επίσημο fan page του διάσημου καλλιτέχνη
27/06/2020 - 16:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφησαν 4χρονη μόνη στο σπίτι και τους πέρασαν χειροπέδες (BINTEO)

Άλλο ένα περιστατικό εγκατάλειψης ανηλίκου βλέπει το φως της δημοσιότητας

"Καμίνι" η Κύπρος: Πέντε μέτρα προστασίας από τον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις υψηλές θερμοκρασίες θα "συνοδεύει" και υγρασία μέχρι και την Τρίτη

Φρένο στο κυκλοφοριακό "έμφραγμα" με διάταγμα του Αρχηγού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ισχύ από αύριο τα νέα μέτρα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Αρνητική στον κορωνοϊό η σύζυγος του Μπολσονάρου

Ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος έχει προσβληθεί από τον ιό και τέθηκε σε αυτοπεριορισμό

«Θλίψη και μεγάλη ανησυχία» εκφράζει το Παγκόσμιο Συμβούλιο Εκκλησιών

Τι λέει για την απόφαση των τουρκικών αρχών να μετατρέψουν την Αγία Σοφία σε τζαμί

556.140 θάνατοι: Ο θλιβερός απολογισμός των νεκρών παγκοσμίως λόγω Covid-19

Τουλάχιστον 6.593.400 άνθρωποι θεωρείται ότι έχουν αποθεραπευτεί

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 00:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ