Ψυχαγωγία

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Λαμπερό πάρτι για τη κόρη του προέδρου της Κυπριακής Δημοκρατίας, Ινώ Αναστασιάδη στήθηκε στη Λεμεσό με φίλους, συγγενείς και λαμπερούς καλεσμένους να δίνουν το παρόν τους.

Η κυρία Ινώ Αναστασιάδη έσβησε 42 κεράκια στην τούρτα της και διασκέδασε στη βεράντα ξενοδοχείου με κιθαρίστες να απογειώνουν το κέφι.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες, βίντεο αλλά και το μενού της βραδιάς.


'l;,

Επόμενο άρθρο

Πέτρος Κωστόπουλος-Νικολέττα Καρρά: Οι διακοπές στη Μύκονο και τα...ερωτηματικά!

Η εξόρμηση στη παραλία και οι κοινές χαλαρές στιγμές
09/07/2019 - 10:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Μπορεί να χώρισαν αλλά διατηρούν άριστες σχέσεις
17/08/2019 - 14:17

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

Η Σμαράγδα Καρύδη γιόρτασε τα γενέθλια της με ένα μεγάλο πάρτι! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε και ποιοι ήταν οι καλεσμένοι της
11/08/2019 - 16:08

Mέγκαν Μαρκλ: Αυτή είναι η γενέθλια τούρτα της Δούκισσας του Σάσεξ(ΦΩΤΟ)

Στις 4 Αυγούστου γιόρτασε τα 38ά της γενέθλια
08/08/2019 - 16:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ