Ψυχαγωγία

Εντυπωσίασε στον τελικό η Τάμτα! Δείτε την εμφάνιση της (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσίασε η Τάμτα στην εμφάνισή της στον τελικό της Eurovision!

Η εκπρόσωπος της Κύπρου, με μια εκρηκτική χορογραφία, τηλεοπτικά εφέ, πυροτεχνήματα και άρτια φωνητική προσέγγιση και με μικρές αλλαγές από την πρώτη της εμφάνιση στον α' ημιτελικό μάγεψε το κοινό που χόρευε σε ρυθμούς "Replay".

Δείτε την εμφάνιση της στον τελικό: 

 

 

Επόμενο άρθρο

Το Twitter... πήρε φωτιά στον τελικό της Eurovision!

Όσα σχολίασαν οι "τουττεράδες" κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού
18/05/2019 - 23:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Mίλησε και τραγούδησε στα αλβανικά (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαι περήφανη που είμαι Αλβανίδα" - H εμφάνιση της τραγουδίστριας και η δήλωση "φωτιά"
23/12/2019 - 17:55

Στην κορυφή του κόσμου η Λίβερπουλ (BINTEO)

Επικράτησε στην παράταση της Φλαμένγκο και κατέκτησε τον τίτλο
21/12/2019 - 22:04

Sandro Nicolas: Aποκάλυψε αν θα...χορέψει στην σκηνή της Εurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

To είδος του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει και η αγάπη του για τους...Κύπριους
21/12/2019 - 12:29

Λίβερπουλ και Φλαμένγκο για... κούπα

Το τρόπαιο του Παγκοσμίου Κυπέλλου Συλλόγων αναζητεί το νέο του κάτοχο
21/12/2019 - 11:16

Αποκάλυψη! Οι ΟΝΕ πάνε...Εurovision; Όλες οι λεπτομέρειες

Η πρόταση του Χριστοφόρου και οι πρώτες πληροφορίες για ενδεχόμενη εκπροσώπηση της Ελλάδας
19/12/2019 - 16:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ημέρα μνήμης των 6 εκατομμυρίων θυμάτων της γενοκτονίας των Εβραίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο ηγέτες και επιζώντες θα βρεθούν στο Άουσβιτς, για να αποτίσουν φόρο τιμής

Εφιαλτικές στιγμές για 31χρονη που έδεσαν και λήστεψαν στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες είναι οι εκτιμήσεις των Αρχών για το δράστη της επίθεσης

Ώρες αγωνίας για την 17χρονη Άννα που αγνοείται από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Τρένο παρέσυρε παιδί στη Λάρισα

Στο σημείο βρέθηκαν μέλη της Αστυνομία, του ΕΚΑΒ και της Πυροσβεστικής

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν
Διεθνή

Μάχη με το χρόνο δίνουν στην Τουρκία τα σωστικά συνεργεία για επιζώντες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στους 38 ανήλθε ο αριθμός των θυμάτων του φονικού σεισμού

Ανεξέλεγκτος ο νέος κοροναϊός με τους νεκρούς να ανέρχονται στους 56 (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική προειδοποίηση του Πεκίνου για επιτάχυνση της εξάπλωσης του ιού

Στο Πεκίνο μεταβαίνει ο Γενικός Διευθυντής του ΠΟΥ για τον νέο κοροναϊό

Δείτε σε «ζωντανό χρόνο» την εξάπλωση του ιού ανά το παγκόσμιο σε χάρτη

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 23:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ