Ψυχαγωγία

Επανασύνδεση για Δώρο Παναγίδη και Αθηνά Χρυσαντίδου; (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί στην Κύπρο βρέθηκαν ο Δώρος Παναγίδης και η Αθηνά Χρυσαντίδου φουντώνοντας τις φήμες επανασύνδεσης. Το ζευγάρι είχε ανακοινώσει πριν από περίπου δυο μήνες τον χωρισμό τους μέσω Instagram και σε συνέντευξη του ο Δώρος είχε αφήσει να εννοηθεί ότι η απόφαση του χωρισμού ήταν της Αθηνάς καθώς ήταν απογοητευμένη από τη στάση του. Συγκεκριμένα είχε δηλώσει: 

Ήταν απογοητευμένη από τη στάση μου, γιατί περίμενε από μέρα σε μέρα να πάω Αθήνα. Εγώ, από την άλλη, «πνιγμένος» στο άγχος από τις δουλειές, δεν ήξερα πότε θα μπορούσα να είμαι εκεί. Αντέδρασε μ’ αυτόν τον τρόπο. Έγραψε κάτι, κι εγώ μετά ανάρτησα την ανακοίνωση του χωρισμού. Η Αθηνά, πάντως, δημοσίευσε επίσημα στον λογαριασμό της στο Instagram τον χωρισμό, χωρίς να με ενημερώσει ή να το συζητήσουμε. Αλλά, η αλήθεια είναι, ότι εγώ την έφερα σ’ αυτό το σημείο!

Ωστόσο το ταξίδι της Αθηνάς στην Κύπρο και η κοινή βραδινή τους έξοδος πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης μιας και ο Δώρος ανάρτησε στιγμιότυπο από την βραδινή τους έξοδο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. 

Δείτε το βίντεο που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

"24 ώρες": Αποστολή στο Μάτι έναν χρόνο μετά τις φονικές πυρκαγιές(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εκτάκτως αυτό το Σάββατο 27 Ιουλίου στις 21:15 από τον Alpha Κύπρου
22/07/2019 - 15:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στα "μαχαίρια" Γραμματικόπουλος-Κυριακίδης με φόντο τον...ΘΟΚ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση, η συγνώμη, τα βραβεία και οι σικέ επιτροπές με τα στημένα βραβεία
09/10/2019 - 21:05

Η ξέφρενη κρουαζιέρα του Τανιμανίδη και η επανασύνδεση Δώρου-Αθηνάς(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πάρτι με γνωστούς youtubers και οι αγκαλιές του χωρισμένου ζευγαριού
03/08/2019 - 15:30

Δώρος Παναγίδης: Αποκαλύπτει το παρασκήνιο του χωρισμού από την Αθηνά!

"Δημοσίευσε επίσημα στον λογαριασμό της τον χωρισμό, χωρίς να με ενημερώσει..."
18/06/2019 - 15:46

Σε άλλα νέα, η Αθηνά αποκάλυψε πρώτη φορά γιατί χώρισε τον ...Δώρο Παναγίδη!

Η απόφαση και όλες οι λεπτομέριες του αιφνίδιου τέλους στη σχέση τους
27/05/2019 - 17:11

Χώρισαν ο Δώρος Παναγίδης και η Αθηνά Χρυσαντίδου (ΦΩΤΟ)

Αιφνίδιος χωρισμός στην showbiz - Δείτε την ανακοίνωση τους
13/05/2019 - 11:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Αυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση βαριάς σωματικής βλάβης (ΦΩΤΟ)

Η αστυνομίας καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να βοηθήσει στον εντοπισμό

Άστατος παραμένει ο καιρός με βροχές και καταιγίδες

Δείτε σε ζωντανό χρόνο την εξέλιξη των καιρικών φαινομένων
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Δυνατός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες

Τι αναφέρουν οι πρώτες πληροφορίες

Νέος δυνατός σεισμός στην Αλβανία που μετράει ακόμα πληγές

Οι αρχές προχώρησαν σε συλλήψεις για την ελλιπή ασφάλεια των κτιρίων που κατέρρευσαν

Ισραηλινό πλοίο εκδιώχθηκε από τουρκικό εντός της Κυπριακής ΑΟΖ

Απαίτησε απομάκρυνση από «την τουρκική ΑΟΖ» - Επέβαινε Κύπριος γεωλόγος

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ