Ψυχαγωγία

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Από την περασμένη εβδομάδα φούντωσαν οι φήμες ότι η Κατερίνα Καινούργιου και ο Νάσος Αναστασόπουλος έβαλαν τέλος στη σχέση τους μετά και από το unfollow που έκαναν ο ένας στον άλλον στο Instagram αλλά και την διαγραφή των κοινών τους φωτογραφίων στα προφίλ του. 

Αν και τα δημοσιεύματα έκαναν λόγο για τον χωρισμό τους εξαιτίας της απόστασης που υπάρχει ανάμεσα τους καθώς ο Νάσος ζει και εργάζεται στο εξωτερικό, τώρα μια νέα κίνηση τους δείχνει ότι υπάρχει επανασύνδεση ανάμεσα τους. Συγκεκριμένα, οι δυο τους έκαναν ξανά follow ένας τον άλλον στο Instagram με την Ελένη Τσολάκη να αναφέρει στην εκπομπή της "Τι λέει;" 

Θέλω την προσοχή σας, ένα νέο κόλαφος, ένα νέο που έχει προκαλέσει σεισμό στα δημοσιογραφικά γραφεία. Η Κατερίνα Καινούργιου ξανά έκανε follow τον Νάσο Αναστασόπουλο και ο Νάσος έκανε follow back την Κατερίνα. Να ζήσουμε να τους χαιρόμαστε. Ξεκάθαρα πιστεύω τα έχουν ξαναφτιάξει.

Ωστόσο κανένας από τους δυο δεν έχει κάνει κάποια δήλωσει αναφορικά με τον φημολογούμενο χωρισμό τους αλλά και την επανασύνδεση τους!

Επόμενο άρθρο

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Το πρώτο σχόλιο του νέου της συντρόφου σε ανάρτηση της

Η πρώτη "αντίδραση" του σε φωτογραφία της αγαπημένης του
15/08/2019 - 17:11

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

Κ.Καινούργιου:Στα 34 έκανε πρώτη φορά βουτιά χωρίς μύτη και το...κατέγραψε

Η απόπειρα της παρουσιάστριας και η πρώτη φορά στο βυθό
05/08/2019 - 10:43

Η Κατερίνα Καινούργιου για πρώτη φορά χωρίς...μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την... φυσική ομορφιά της παρουσιάστριας
02/08/2019 - 15:58

Παύλος Χαϊκάλης: Η δημόσια "έκκληση" επανασύνδεσης στην πρώην σύντροφο του!

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για την πρώην σύντροφο του
28/07/2019 - 15:37

Ερωτευμένη η Καινούργιου! Αυτός είναι ο νέος της σύντροφος...(ΦΩΤΟ)

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
24/07/2019 - 16:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ