Ψυχαγωγία

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Από την περασμένη εβδομάδα φούντωσαν οι φήμες ότι η Κατερίνα Καινούργιου και ο Νάσος Αναστασόπουλος έβαλαν τέλος στη σχέση τους μετά και από το unfollow που έκαναν ο ένας στον άλλον στο Instagram αλλά και την διαγραφή των κοινών τους φωτογραφίων στα προφίλ του. 

Αν και τα δημοσιεύματα έκαναν λόγο για τον χωρισμό τους εξαιτίας της απόστασης που υπάρχει ανάμεσα τους καθώς ο Νάσος ζει και εργάζεται στο εξωτερικό, τώρα μια νέα κίνηση τους δείχνει ότι υπάρχει επανασύνδεση ανάμεσα τους. Συγκεκριμένα, οι δυο τους έκαναν ξανά follow ένας τον άλλον στο Instagram με την Ελένη Τσολάκη να αναφέρει στην εκπομπή της "Τι λέει;" 

Θέλω την προσοχή σας, ένα νέο κόλαφος, ένα νέο που έχει προκαλέσει σεισμό στα δημοσιογραφικά γραφεία. Η Κατερίνα Καινούργιου ξανά έκανε follow τον Νάσο Αναστασόπουλο και ο Νάσος έκανε follow back την Κατερίνα. Να ζήσουμε να τους χαιρόμαστε. Ξεκάθαρα πιστεύω τα έχουν ξαναφτιάξει.

Ωστόσο κανένας από τους δυο δεν έχει κάνει κάποια δήλωσει αναφορικά με τον φημολογούμενο χωρισμό τους αλλά και την επανασύνδεση τους!

Επόμενο άρθρο

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά αν είναι ξανά ερωτευμένη!

Ισχύουν ή όχι οι φήμες που την θέλουν να είναι σε σχέση
05/04/2019 - 10:17

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

Η Κατερίνα Καινούργιου είναι ξανά... ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της
03/04/2019 - 09:27

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποκαλυπτικό: Ζήτησαν νομική συνδρομή από τον Κώστα Κληρίδη για τη Mary Rose

Τι ανέφερε ο Γενικός Εισαγγελέας στο alphanews.live για τον φάκελο που τέθηκε ενώπιον του

"Το Μιτσερό γίνεται διάσημο αλλά όχι για καλό σκοπό"

Τι δηλώνει στο AlphaNewsLive o κοινοτάρχης για την πολύκροτη υπόθεση

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 20:20ALPHA NEWS