Ψυχαγωγία

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Σίσσυ Χρηστίδου βρίσκεται κάθε Σαββατοκύριακο ζωντανά στην εκπομπή της και προσπαθεί να μεταδώσει χαμόγελα στους ανθρώπους που είναι αυτοπεριορισμένοι σπίτι τους.

Σήμερα πάντως, από ότι φάνηκε καλύτερα να μην την έβλεπε ο Κωνσταντίνος Αργυρός, αφού η παρουσιάστρια τον μπέρδεψε on air στην εκπομπή "Έλα, Χαμογέλα" με τον Αντώνη Ρέμο.

Πιο συγκεκριμένα, ενώ στην έναρξη της πρωινής εκπομπής ακούστηκε η επιτυχία “Μαζί σου” του Κωνσταντίνου Αργυρού, η Σίσσυ Χρηστίδου νόμιζε πως ακούει τον Αντώνη Ρέμο!

 

Η ίδια ανέφερε:

“Α ρε Αντώνη… Καλημέρα, καλημέρα! Με Αντώνη, γιατί όχι; Βεβαίως” σημείωσε χαρακτηριστικά η όμορφη παρουσιάστρια με τους συνεργάτες της να σπεύδουν να την “σώσουν”. “Ποιον Αντώνη παιδί μου; Ο Κωνσταντίνος Αργυρός είναι” υπέδειξε αμέσως ο Κωνσταντίνος Βασάλος.

Mε την Σίσσυ να απαντά:

“Είναι ο Αργυρός; Κατεβαίνει πιο κάτω το σκαμπό; Όλοι το μπερδεύουν; Σε αυτό το τραγούδι το συγκεκριμένο! Ευχαριστώ! Δεν πειράζει, έχουμε σημαντικότερα προβλήματα, ευτυχώς για εμένα”

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βαρύ ζεϊμπέκικο του Κωνσταντίνου Αργύρου στην Αθήνα που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσιοποιήθηκε και ο ρόλος της...πρωτεύουσας της Ελλάδας
30/05/2020 - 09:41

Ο Αντώνης Ρέμος φωτογραφίζει πρώτη φορά τη μητέρα και την κόρη του μαζί (ΦΩΤΟ)

Ευχήθηκε στα κορίτσια του με αφορμή την ονομαστική τους εορτή
22/05/2020 - 08:04

Ιδού το τραγούδι που έγραψε ο Μαραντίνης για το χωρισμό από τη Xρηστίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το διαζύγιο που ήταν η έμπνευση για το καινούργιο τραγούδι των Onirama
11/05/2020 - 14:45

Αποκάλυψη Μαραντίνη στην Αριστοτέλους:"Μου έχουν προτείνει να πάω Eurovision"

Το νέο του τραγούδι, ο χωρισμός του με την Σίσσυ και η εκπομπή στην τηλεόραση που συζητά
09/05/2020 - 13:05

O Aντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ μας δείχνουν το εντυπωσιακό σπίτι τους

Μέσα από ένα επιτυχημένο "Tik Tok" υπό τις οδηγίες του τραγουδιστή
27/04/2020 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Αστυνομία ψάχνει τους ιδιοκτήτες αυτών των κλοπιμαίων αντικειμένων (ΦΩΤΟ)

Πιστεύεται ότι αποτελούν προϊόντα κλοπής που διαπράχθηκε στην επαρχία Πάφου

Πώς διαμορφώθηκε ο «χάρτης» του Covid-19 στην Κύπρο από τις 9 Μαρτίου (ΓΡΑΦΙΚΑ)

790 ασθενείς έχουν αναρρώσει - Τα στοιχεία ανά επαρχία, φύλο και ηλικία

Καταγγέλθηκαν μπαρ, καφετέριες κι εστιατόρια για παραβίαση των μέτρων προστασίας

Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζονται οι έλεγχοι των Αρχών ανά το παγκύπριο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του

"Προσβολή της διεθνούς κοινότητας" η ανάγνωση του Κορανίου στην Αγία Σοφία

Καταδικάζει το ελληνικό ΥΠΕΞ την φιέστα Ερντογάν για την Άλωση της Κωνσταντινούπολης
Διεθνή

YouTubers έδωσαν σε άλλη οικογένεια τον υιοθετημένο γιο τους

«Νιώθω αποτυχημένη ως μητέρα», δήλωσε η Myka Stauffer

Είπε "όχι" η Γερμανίδα Καγκελάριος στην πρόσκληση Τράμπ για τη σύνοδο των G7

Επικαλέστηκε την πανδημία του κορωνοϊου και απέρριψε το ταξίδι στην Ουάσινγκτον

Νεκρος 19χρονος από αστυνομικά πυρά σε διαδήλωση για τον θανατο του Φλόιντ

Χάος από τις βίαιες συγκρούσεις και τα σοβαρά επεισόδια σε πολλές πολιτείες των ΗΠΑ

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ