Ψυχαγωγία

Ε.Ράντου:"Νιώθω ότι πρέπει να απολογούμαι για το ότι είμαστε μαζί με τον Βασίλη"

Για τις ερωτήσεις που δέχεται σε κάθε της συνέντευξη σχετικά με τον γάμο τους και τον φημολογούμενο χωρισμό της από τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου μίλησε η Ελένη Ράντου ενώ δε δίστασε να δείξει την ενόχληση της που κάθε φορά πρέπει να απολογείται που είναι ακόμα μαζί. 

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή "Πρωινό" η Ελένη Ράντου δήλωσε: 

«Η καρδούλα μου το ξέρει αν είμαι δυναμική γυναίκα. Για να επιβιώσεις πρέπει να δείχνεις προς τα έξω δυνατός. Προς τα μέσα αν με φυσήξεις είμαι άχνη ζάχαρη. Κλαίω πολύ εύκολα, γελάω πολύ εύκολα και η αλήθεια είναι ότι στα δύσκολα αυτοεξορίζομαι.

Στεναχωριέμαι γιατί δεν έκανα άλλα 2-3 παιδιά, γιατί λέω «καλά το κάνεις αυτό, έπρεπε να κάνεις κι άλλα»…Θεωρώ ότι είναι νίκη που μετά από τόσα χρόνια καταφέραμε και μείναμε μαζί με τον Βασίλη. Νιώθω άσχημα να απολογούμαι γιατί δεν έχω χωρίσει. Μερικές φορές οι ερωτήσεις είναι ότι «κάτι κρύβεται». Πάντα υπάρχει μια υπόνοια ότι αυτό είναι αφύσικο.

Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα γιατί δεν είναι προτεραιότητα ο έρωτας. Προτεραιότητα μένει η αγάπη».

Επόμενο άρθρο

Τζένιφερ Λόπεζ-Άλεξ Ροντρίγκεζ: Το πάρτι υπερπαραγωγή πριν τον γάμο τους (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασαν τον επικείμενο γάμο τους με ένα μεγάλο πάρτι
01/10/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Έλια Ιωαννίδου εξέδωσε δελτίο τύπου για να ανακοινώσει τον χωρισμό της

"Είναι με λύπη που πληροφορήθηκα και διάβασα τις προηγούμενες μέρες..."
15/07/2020 - 09:49

Η Στέλλα Σάββα μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της

Όσα αποκάλυψε για την σχέση που διατηρεί με τον πατέρα της κόρης της
19/06/2020 - 17:52

H Τζούλια Νόβα "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την απόφαση χωρισμού

Όσα ανέφερε το μοντέλο για τα προβλήματα, τον γάμο και το επόμενο βήμα ενόψει καλοκαιριού
14/06/2020 - 12:17

H Πετρίδου αποκάλυψε για πρώτη φορά ποιος πήρε την απόφαση για το διαζύγιο

Όσα δήλωσε στην πρώτη τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό για το "πένθος" που βιώνει
08/06/2020 - 17:24

Η Θέκλα Πετρίδου "ξεσπά" για το...τρίτο πρόσωπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο τελευταίο βίντεο που ανέβασε στο κανάλι της στο YouTube
28/05/2020 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό προϋποθέσεις συναντούν το 19μηνο βρέφος οι γονείς του (BINTEO)

Το βλέπουν μια ώρα τη βδομάδα και στην παρουσία λειτουργού του Γραφείου Ευημερίας

Προειδοποιούν για νέο κύμα παραιτήσεων γιατρών οι συντεχνίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα διαμάχη ξέσπασε ανάμεσα σε ΟΚΥπΥ και συντεχνίες ιατρών

Φοιτητές και μαθητές αφήνουν τα βιβλία και...πιάνουν δουλειά (ΒΙΝΤΕΟ)

Βγάζουν το χαρτζιλίκι του καλοκαιριού και παίρνουν μαθήματα ζωής
Ελλάδα

Eλλάδα: 27 νέα κρούσματα και αυστηροποίηση των μέτρων

Ο Μητσοτάκης ζήτησε αυστηρή εφαρμογή των μέτρων χωρίς εκπτώσεις

Τουρκική πρεσβεία στην Αθήνα: Θέλουμε πίσω τους οκτώ αξιωματικούς

Επαναφέρουν το ζήτημα με αφορμή την επέτειο από το πραξικόπημα του 2016

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"
Διεθνή

Στρωμένος με...αγκάθια ο προεκλογικός δρόμος του Ντόναλντ Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δέχεται πυρά από παντού και αναγκάζεται σε υποχωρήσεις

Πομπέο: Οι ΗΠΑ προανήγγειλαν κυρώσεις κατά των ρωσικών αγωγών φυσικού αερίου

"Κατηγορηματική προειδοποίηση προς εταιρείες που βοηθούν υλοποίηση των ρωσικών έργων"

Βέλγιο: Δεν προχωράει στις χαλαρώσεις κι ετοιμάζεται για δεύτερο κύμα κρουσμάτων

Δεν δόθηκε «πράσινο φως» για το πέρασμα στο επόμενο στάδιο άρσης μέτρων

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ