Ψυχαγωγία

Ερωτευμένος ο Στέφανος Τσιτσιπάς! Αυτή είναι η τενίστρια που τον "μάγεψε"(ΦΩΤΟ)

Στέφανος Τσιτσιπάς - Μαρία Σάκκαρη...έίναι μαζί;

Μεταξύ αγωνιστικών γηπέδων το συγκεκριμένο ερώτημα είναι κάτι παραπάνω από σύνηθες στους δημοσιογραφικούς κύκλους αφού φήμες αναφέρουν ότι οι νεαροί αθλητές διανύουν την πρώτη φάση της σχέσης τους και είναι ερωτευμένοι.

Ρομαντικά tweets του Στέφανου, σχόλια που κάνει ο ένας στον άλλο στα social media με καρδούλες και πολλές ώρες μαζί ήταν κάποια από τα σημάδια που αναζητούν οι δημοσιογράφοι να αποκρυπτογραφήσουν.

Πριν λίγες μέρες κυκλοφόρησε το νέο vlog του Τσιτσιπά στο οποίο είναι guest η Σάκκαρη και αυτό... αναστάτωσε ακόμα περισσότερο τους θαυμαστές τους.

lm,

Στο βίντεο, βλέπετε, φαίνεται ότι οι δυο τους ταξίδεψαν μαζί από το Μόντε Κάρλο στο Παρίσι, αλλά εκείνο που έκανε ακόμα περισσότερη εντύπωση είναι μια ατάκα του Τσιτσιπά, την οποία είχε τουιτάρει πριν λίγες μέρες.

«Τα πιο όμορφα μάτια δεν τα κρίνεις μόνο από το χρώμα τους, αλλά από την ζημιά που προκαλούν όταν σε κοιτούν», λέει στο βίντεο ο Στέφανος την ώρα που βρίσκεται στο αυτοκίνητο με τη Μαρία...

 

 

Οι δημοσιογράφοι τον ρώτησαν αν είναι μαζί και αυτός διπλωματικά απάντησε:

«Τι να πω; Είμαι ευχαριστημένος, είμαι χαρούμενος και όλα είναι καλά. Πιστεύω και αυτή το ίδιο!»

Μάθετε μέσα από φωτογραφίες ποια είναι η γυναίκα που φαίνεται να του έκλεψε την καρδιά.

λκν

λ΄κλμ

'λ΄κμ

Επόμενο άρθρο

"Σπάει τα ταμεία" ο Λούης και στην Ελλάδα! Δείτε απόσπασμα από την εμφάνισή του

Ο Κύπριος, ο Ελλαδίτης και η... βίλα! Τί έγινε στο "Φεστιβάλ Κωμωδίας";
03/06/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λύγισε ο Φέντερερ μετά το μήνυμα του Μαραντόνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αργεντινός θρύλος του ποδοσφαίρου έστειλε το δικό του μήνυμα στον Ελβετό τενίστα
21/11/2019 - 15:25

Οι ξένοι για τον Τσιτσιπά: «Ελληνας μαέστρος στο Λονδίνο!» (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τα μεγάλα ξένα ΜΜΕ αποθεώνουν τον Στ. Τσιτσιπά για την κατάκτηση του τίτλου στο Λονδίνου
18/11/2019 - 13:05

Ρίγη συγκίνησης! Η τρυφερή αγκαλιά του Τσιτσιπά στην μητέρα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τον θρίαμβο "έπεσε" στην αγκαλιά της γυναίκας της ζωής του
18/11/2019 - 12:25

Σε τρελή διάθεση ο Παγδατής, ξεκίνησε τους χορούς... πριν από τον τελικό(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μάρκος Παγδατής έζησε από πολύ κοντά την επιτυχία του Στέφανου Τσιτσιπά στο ATP Finals
18/11/2019 - 11:25

Στέφανος Τσιτσιπάς: Αυτό είναι το αστρονομικό ποσό που θα πάρει μετά τη νίκη του

Και είναι λίγα για την τεράστια νίκη στον αθλητισμό!
18/11/2019 - 11:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλυσε τις απορίες των μαθητών για το ΓεΣΥ ο Υπουργός Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν πολύ καλά διαβασμένα για θέματα ευρύτερα του τομέα της υγείας τα παιδιά

"Η πολιτεία είναι υπεύθυνη για τον ευνουχισμό του θεάτρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Ανώτατο για την παγοποίηση στις θεατρικές χορηγίες

Μετέτρεψε το αυτοκίνητο του σε...καντίνα ναρκωτικών (BINTEO)

Βρήκαν 11 κιλά κάνναβης στο όχημα του και άλλα στο σπίτι του
Ελλάδα

Νεκρός πλοίαρχος από πυρκαγιά σε ελληνικό πλοίο στη Βραζιλία

Επέβαιναν είκοσι επτά μέλη πληρώματος που ανέλαβαν την κατάσβεση

«Η Ελλάδα δεν είναι πλέον ξέφραγο αμπέλι»

Βέλτιστες λύσεις δεν υπάρχουν, τόνισε ενώπιον της Βουλής ο Έλληνας Πρωθυπουργός

«Καζάνι που βράζει» ξανά η ΑΣΟΕΕ με νέα επεισόδια και ανακατάληψη του υπογείου

«Το υπόγειο μας ανήκει» δήλωσε η ομάδα των καταληψιών
Διεθνή

Σάσσεξ: Παρανάλωμα του πυρός το μεγάλο ξενοδοχείο «Claremont» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτιά επεκτάθηκε πολύ γρήγορα, ενώ υπάρχουν αναφορές και για τραυματίες

Πάγωσε το δικαστήριο όταν αποκάλυψε ότι πέρασε τη γυναίκα του από μηχανή κιμά

Με απόλυτη ψυχραιμία, ο δολοφόνος περιέγραψε το φρικιαστικό του έγκλημα

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

tv news

To «Soundtrack Of Love» έρχεται με 5 νέες ιστορίες και τον Σάββα Πούμπουρα...

Κυριακή 24 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ