Ψυχαγωγία

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" με την Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε ο Ετεοκλής Παύλος και μίλησε για την δολοφονική απόπειρα εναντίον του, τον ακρωτηριασμό του ποδιού του αλλά και την σχέση του με την Ελε΄νη Χατζίδου.

Ο ίδιος δήλωσε

«Εγώ δούλευα σε ένα άλλο μαγαζί, ήταν γύρω στις 6 το πρωί και ήμουν με το αφεντικό. Τον πήραν τηλέφωνο ότι στο άλλο μαγαζί στο Παγκράτι έχουν μαζευτεί 15-20 άτομα και είναι έτοιμα να τσακωθούν. Πήγαν τρία περιπολικά εκεί και πήγαμε κι εμείς. Πήγαμε, συναντήσουμε και τους αστυνομικούς, οι οποίοι δεν μπορούσαν να μπουν και περίμεναν ενισχύσεις γιατί ήταν πολλά τα άτομα μέσα.

Η μία παρέα βγήκε έξω, η άλλη δεν ήθελε να βγει, φώναζαν, έβριζαν. Βγαίνοντας προς τα έξω υπήρχε συνωστισμός, σκοντάφτω εγώ μαζί με κάποια παιδιά παραδίπλα μου που είδα ότι πέσανε, δεν έγινε κάτι σοβαρό όμως. Σπρωχτήκαμε, υπήρχε μια βαβούρα, επειδή ήμασταν πολλά άτομα και ήταν στενός ο χώρος, αλλά δεν έγινε κάτι. Δεν υπήρξαν κλωτσιές, μπουνιές, δεν έγινε κάτι σοβαρό.»!

Κι ενώ έχω πέσει κάτω, στην προσπάθειά μου να σηκωθώ, είμαι γονατιστός στην ουσία, κοιτάω προς τα αριστερά και βλέπω έναν άνθρωπο να βγάζει ένα πιστόλι από μπροστά, να με σημαδεύει με τα δύο χέρια, χωρίς καμία αφορμή, και να με πυροβολεί. Είναι τρομερή εικόνα, δεν θα την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου. Και μόνο που την περιγράφω είναι κάτι τρομερό…

Ήμουν στην Εντατική για έναν ολόκληρο μήνα. Ξύπνησα μετά από ένα μήνα. Δεν είχα καταλάβει ότι είχε ακρωτηριαστεί το πόδι μου. Η πρώτη μου αντίδραση όταν ο γιατρός μου είπα ότι μου ακρωτηρίασαν το πόδι ήταν, δεν πειράζει γιατρέ. Φέρε μου δυο πατερίτσες να φύγω. Και γελάγαν όλοι..

O άνθρωπος που με "σκότωσε" δεν έχει ζητήσει μέχρι σήμερα συγνώμη και ας έχει εκτίσει με φυλάκιση

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή αλλά και την ερωτική εξομολόγηση στην Ελένη Χατζίδου.

Επόμενο άρθρο

Νατάσα Ευριπίδου: «Έκανα πολλές μεθόδους για να αποκτήσω παιδί»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε να γίνει μανούλα...
10/10/2018 - 17:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί με τον Ετεοκλή Παύλου! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είνια τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2019 - 10:47

Ετεοκλής Παύλου:Εξηγεί για πρώτη φορά πως έχασε 50 κιλά από τον ακρωτηριασμό του

Η κατάθεση ψυχής, το κουράγιο και οι συμβουλές που δίνει στους ακόλουθούς του
20/01/2019 - 19:56

Ε. Χατζίδου: Το πρόβλημα υγείας που την ανάγκασε να ακυρώσει τις εμφανίσεις της

Η παρουσία της νυν του πρώην της και το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί....
19/01/2019 - 10:59

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Αποκάλυψε τον πραγματικό λόγο που αποχώρησε από το σχήμα Καλίδη - Χατζίδου
16/01/2019 - 15:34

Ελένη Χατζίδου: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια εμφανίστηκε με καρέ ξανθό μαλλί και άφησε το κοινό άφωνο με την αλλαγή της
11/01/2019 - 09:19

Η Ελένη Χατζίδου δείχνει για πρώτη φορά εικόνα από την πλαστική που έκανε!(ΦΩΤΟ)

Η πλαστική επέμβαση που έκανε στο πρόσωπο, το πριν και το μετά…
09/01/2019 - 10:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης των γεωργών στα Κοκκινοχώρια (BINTEO)

Αυτοψία Υπουργού Γεωργίας στις πληγείσες περιοχές και δέσμευση για στήριξη

"Καλά τα έργα αλλά εμείς θα κλείσουμε" (BINTEO)

Διαμαρτύρονται οι καταστηματάρχες στο κέντρο της Λευκωσίας για τα εργοτάξια

Σε απευθείας δίκη η 23χρονη μητέρα που φέρεται να ξυλοκόπησε το παιδί της

Υπό την φροντίδα των Κοινωνικών Υπηρεσιών μέχρι την ολοκλήρωση των ερευνών το βρέφος
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκε από πρόεδρος της βουλής ο Μπιναλί Γιλντιρίμ

Κατεβαίνει υποψήφιος στις εκλογές και διεκδικεί τη δημαρχία της Κωνσταντινούπολης

"Έσβησε" το διασημότερο φιλί του Β' Παγκόσμιου Πολέμου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του παθιασμένου φιλιού στην Times Square που έγινε σύμβολο ειρήνης

EE και Βρετανία επεξεργάζονται σχέδιο για ενδεχόμενο τραπεζικό χάος λόγω Brexit

Επτά βουλευτές ανακοίνωσαν την παραίτησή τους από το Εργατικό Κόμμα

tv news

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα επισκέπτεται τη Μαρίνα για να μάθει αν τρέφει αισθήματα για τον Μιχάλη...

Ο Μιχάλης υπογράφει τα χαρτιά του διαζυγίου... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ