Ψυχαγωγία

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" με την Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε ο Ετεοκλής Παύλος και μίλησε για την δολοφονική απόπειρα εναντίον του, τον ακρωτηριασμό του ποδιού του αλλά και την σχέση του με την Ελε΄νη Χατζίδου.

Ο ίδιος δήλωσε

«Εγώ δούλευα σε ένα άλλο μαγαζί, ήταν γύρω στις 6 το πρωί και ήμουν με το αφεντικό. Τον πήραν τηλέφωνο ότι στο άλλο μαγαζί στο Παγκράτι έχουν μαζευτεί 15-20 άτομα και είναι έτοιμα να τσακωθούν. Πήγαν τρία περιπολικά εκεί και πήγαμε κι εμείς. Πήγαμε, συναντήσουμε και τους αστυνομικούς, οι οποίοι δεν μπορούσαν να μπουν και περίμεναν ενισχύσεις γιατί ήταν πολλά τα άτομα μέσα.

Η μία παρέα βγήκε έξω, η άλλη δεν ήθελε να βγει, φώναζαν, έβριζαν. Βγαίνοντας προς τα έξω υπήρχε συνωστισμός, σκοντάφτω εγώ μαζί με κάποια παιδιά παραδίπλα μου που είδα ότι πέσανε, δεν έγινε κάτι σοβαρό όμως. Σπρωχτήκαμε, υπήρχε μια βαβούρα, επειδή ήμασταν πολλά άτομα και ήταν στενός ο χώρος, αλλά δεν έγινε κάτι. Δεν υπήρξαν κλωτσιές, μπουνιές, δεν έγινε κάτι σοβαρό.»!

Κι ενώ έχω πέσει κάτω, στην προσπάθειά μου να σηκωθώ, είμαι γονατιστός στην ουσία, κοιτάω προς τα αριστερά και βλέπω έναν άνθρωπο να βγάζει ένα πιστόλι από μπροστά, να με σημαδεύει με τα δύο χέρια, χωρίς καμία αφορμή, και να με πυροβολεί. Είναι τρομερή εικόνα, δεν θα την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου. Και μόνο που την περιγράφω είναι κάτι τρομερό…

Ήμουν στην Εντατική για έναν ολόκληρο μήνα. Ξύπνησα μετά από ένα μήνα. Δεν είχα καταλάβει ότι είχε ακρωτηριαστεί το πόδι μου. Η πρώτη μου αντίδραση όταν ο γιατρός μου είπα ότι μου ακρωτηρίασαν το πόδι ήταν, δεν πειράζει γιατρέ. Φέρε μου δυο πατερίτσες να φύγω. Και γελάγαν όλοι..

O άνθρωπος που με "σκότωσε" δεν έχει ζητήσει μέχρι σήμερα συγνώμη και ας έχει εκτίσει με φυλάκιση

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή αλλά και την ερωτική εξομολόγηση στην Ελένη Χατζίδου.

Επόμενο άρθρο

Νατάσα Ευριπίδου: «Έκανα πολλές μεθόδους για να αποκτήσω παιδί»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε να γίνει μανούλα...
10/10/2018 - 17:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί με τον Ετεοκλή Παύλου! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είνια τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2019 - 10:47

Ετεοκλής Παύλου:Εξηγεί για πρώτη φορά πως έχασε 50 κιλά από τον ακρωτηριασμό του

Η κατάθεση ψυχής, το κουράγιο και οι συμβουλές που δίνει στους ακόλουθούς του
20/01/2019 - 19:56

Ε. Χατζίδου: Το πρόβλημα υγείας που την ανάγκασε να ακυρώσει τις εμφανίσεις της

Η παρουσία της νυν του πρώην της και το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί....
19/01/2019 - 10:59

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Αποκάλυψε τον πραγματικό λόγο που αποχώρησε από το σχήμα Καλίδη - Χατζίδου
16/01/2019 - 15:34

Ελένη Χατζίδου: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια εμφανίστηκε με καρέ ξανθό μαλλί και άφησε το κοινό άφωνο με την αλλαγή της
11/01/2019 - 09:19

Η Ελένη Χατζίδου δείχνει για πρώτη φορά εικόνα από την πλαστική που έκανε!(ΦΩΤΟ)

Η πλαστική επέμβαση που έκανε στο πρόσωπο, το πριν και το μετά…
09/01/2019 - 10:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:45ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ