Ψυχαγωγία

«Έτριβε το στήθος της πάνω του-Την έπιασα από το μαλλί, της έριξα ένα χαστούκι"

Η Ρούλα Ρέβη μίλησε στην εκπομπή  “Μετά τα μεσάνυχτα” και την Ελεονώρα Μελέτη για τον άντρα της, Αποστόλη Τότσικα. Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο χαστούκι που έριξε σε θαυμάστρια του ηθοποιού, η οποία του τριβόταν, όπως τόνισε, πολύ προκλητικά.

«Δεν έχω νιώσει ποτέ ανασφάλεια δίπλα στον Αποστόλη. Πιο πριν ήμουν τρομερά ζηλιάρα. Ο Αποστόλης δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα. Στην αρχή λίγο ζήλευα γιατί ένιωθα ότι με γράφανε αυτές που τον πλησιάζανε. Ακόμα έρχονται και του την πέφτουνε. Έχει τύχει να είμαστε σε πρεμιέρα κι εγώ να φεύγω και να είναι μια επώνυμη γυναίκα και να του λέει κάτι. Ο Αποστόλης, όμως, μου τα λέει.

Έχω ρίξει χαστούκι σε μια κοπέλα γιατί ήταν τρομερά προκλητική. Είχε πολύ κόσμο στο μπαρ και περνούσε και πίεζε το στήθος της πάνω στον Αποστόλη. Ξαναπερνάει, της λέω μπορείς να περάσεις απ’ έξω από το τραπέζι μας αν γίνεται; Και μου λέει… άντε στο διάολο. Ξαναπερνάει, ξανατρίβεται, της ρίχνω μια ανάποδη, την πιάνω από το μαλλί, τη ρίχνω, την πήραν σηκωτή οι φίλοι της και φύγανε»

Λ΄ΚΜ

Επόμενο άρθρο

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Η πρώτη εμφάνιση μετά το σοβαρό τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η κατάσταση της υγείας του και η επιστροφή στην δουλειά...
07/12/2018 - 14:30

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

O Αποστόλης Τότσικας...... σαβουριάστηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του με χτυπημένο το πόδι και τα όσα ανέφερε η σύζυγός του για το "μάτι"
14/08/2018 - 17:06

Αποστόλης Τότσικας: Τα συγκλονιστικά λόγια για τον πατέρα του λίγο πριν φύγει

"Με τον πατέρα μου πάντα κοιταζόμασταν στα μάτια, επικοινωνούσαμε και ξέραμε τι γινόταν"
30/04/2018 - 18:59

Γεωργίου VS Tότσικας: "Δεν κρατήσαμε επαφή..." - Οι τσακωμοί και η συνεργασία

Ο Ανδρέας Γεωργίου αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο της παρουσίασης
05/02/2018 - 14:26

Aποστόλης Τότσικας - Ρούλα Ρέβη: Η γλυκιά φωτογραφία των διδύμων τους (ΦΩΤΟ)

Το ζεύγος μοιράζεται μαζί μας μια γλυκιά στιγμή με τα παιδιά του, με θέα την πόλη
02/02/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται ειδικοί για τις κυβερνοεπιθέσεις και υποκλοπές από Υπουργεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσλήψεις προσωπικού με εξειδίκευση στην κυβερνοασφάλεια για αναχαίτιση χάκερς

«Έπεσαν» κυβερνητικές ιστοσελίδες, email και διαδικτυακές υπηρεσίες

Σοβαρή βλάβη στο κτήριο του Υπουργείου Οικονομικών προκάλεσε διακοπή του συστήματος

Παρανάλωμα του πυρός εγκαταλελειμμένη κατοικία στο Στρόβολο

Επί του σημείου έσπευσαν δύο οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Αίτημα της Ρουμανίας να μεταφερθεί ο Κώστας Πάσσαρης στην Ελλάδα

Το Μάιο καταδικάστηκε σε τέσσερις φορές ισόβια κάθειρξη και 71 χρόνια

Yπόθεση Siemens: Ένοχοι 22 κατηγορούμενοι για το μεγάλο πολιτικό σκάνδαλο

Απόφαση εξέδωσε το Εφετείο Κακουργημάτων μετά από τρία χρόνια έναρξης της διαδικασίας

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία
Διεθνή

Βερολίνο: Συνέλαβαν 26χρονο Σύριο που ετοίμαζε τρομοκρατικό χτύπημα

Είχε πραγματοποιήσει αγορές χημικών ουσιών σχεδιάζοντας, σύμφωνα με τις Αρχές, επίθεση

Τούρκος ΥΠΕΣ: Έως το τέλος του έτους οι περισσότεροι επαναπατρισμοί τζιχαντιστών

Η διαδικασία ξεκίνησε στις 11 Νοεμβρίου και αφορά φυλακισμένους τζιχαντιστές από τη Συρία

Γυναικοκτονία: 137 γυναίκες ανά τον κόσμο δολοφονούνται καθημερινά

Τι σημαίνει ο όρος και ποιο είναι το πιθανότερο μέρος επίθεσης σε βάρος γυναικών

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ