Ψυχαγωγία

«Έτριβε το στήθος της πάνω του-Την έπιασα από το μαλλί, της έριξα ένα χαστούκι"

Η Ρούλα Ρέβη μίλησε στην εκπομπή  “Μετά τα μεσάνυχτα” και την Ελεονώρα Μελέτη για τον άντρα της, Αποστόλη Τότσικα. Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο χαστούκι που έριξε σε θαυμάστρια του ηθοποιού, η οποία του τριβόταν, όπως τόνισε, πολύ προκλητικά.

«Δεν έχω νιώσει ποτέ ανασφάλεια δίπλα στον Αποστόλη. Πιο πριν ήμουν τρομερά ζηλιάρα. Ο Αποστόλης δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα. Στην αρχή λίγο ζήλευα γιατί ένιωθα ότι με γράφανε αυτές που τον πλησιάζανε. Ακόμα έρχονται και του την πέφτουνε. Έχει τύχει να είμαστε σε πρεμιέρα κι εγώ να φεύγω και να είναι μια επώνυμη γυναίκα και να του λέει κάτι. Ο Αποστόλης, όμως, μου τα λέει.

Έχω ρίξει χαστούκι σε μια κοπέλα γιατί ήταν τρομερά προκλητική. Είχε πολύ κόσμο στο μπαρ και περνούσε και πίεζε το στήθος της πάνω στον Αποστόλη. Ξαναπερνάει, της λέω μπορείς να περάσεις απ’ έξω από το τραπέζι μας αν γίνεται; Και μου λέει… άντε στο διάολο. Ξαναπερνάει, ξανατρίβεται, της ρίχνω μια ανάποδη, την πιάνω από το μαλλί, τη ρίχνω, την πήραν σηκωτή οι φίλοι της και φύγανε»

Λ΄ΚΜ

Επόμενο άρθρο

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Η πρώτη εμφάνιση μετά το σοβαρό τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η κατάσταση της υγείας του και η επιστροφή στην δουλειά...
07/12/2018 - 14:30

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

O Αποστόλης Τότσικας...... σαβουριάστηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του με χτυπημένο το πόδι και τα όσα ανέφερε η σύζυγός του για το "μάτι"
14/08/2018 - 17:06

Αποστόλης Τότσικας: Τα συγκλονιστικά λόγια για τον πατέρα του λίγο πριν φύγει

"Με τον πατέρα μου πάντα κοιταζόμασταν στα μάτια, επικοινωνούσαμε και ξέραμε τι γινόταν"
30/04/2018 - 18:59

Γεωργίου VS Tότσικας: "Δεν κρατήσαμε επαφή..." - Οι τσακωμοί και η συνεργασία

Ο Ανδρέας Γεωργίου αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο της παρουσίασης
05/02/2018 - 14:26

Aποστόλης Τότσικας - Ρούλα Ρέβη: Η γλυκιά φωτογραφία των διδύμων τους (ΦΩΤΟ)

Το ζεύγος μοιράζεται μαζί μας μια γλυκιά στιγμή με τα παιδιά του, με θέα την πόλη
02/02/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραμπόλα με τρία οχήματα στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού - Λευκωσίας

Από τη σύγκρουση τραυματίστηκε ένα πρόσωπο - Κλειστή η μια λωρίδα κυκλοφορίας

Ενισχύονται με προσωπικό τα οδοφράγματα υπό τον φόβο εμφάνισης του κορωνοϊού

Όλα όσα αποφασίστηκαν στην διυπουργική σύσκεψη για την αντιμετώπιση της επιδημίας

Ανησυχούν οι γονείς για τις εκδρομές μαθητών στο εξωτερικό λόγω κορωνοϊού (VID)

Zητούν από το Υπουργείο Παιδείας να επανεξετάσει τα ταξίδια και να λάβει αποφάσεις
Ελλάδα

38χρονη Ελληνίδα το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού

Βόλος: «Έσβησε» 11χρονος που νοσηλευόταν με υψηλό πυρετό

Η κατάσταση της υγείας του επιδεινώθηκε ραγδαία

Αρνητικές οι εξετάσεις του ασθενή στο «Σωτηρία» για κορωνοϊό

Πληροφορίες για δεύτερο ύποπτο περιστατικό στο «Αττικόν»
Διεθνή

Remdesivir: Το φάρμακο που πιθανόν αντιμετωπίζει τα συμπτώματα του Κορωνοϊού

Συνεχίζονται οι μελέτες για το εμβόλιο, αλλά ο δρόμος είναι μακρύς

Στους δώδεκα οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ιταλία

Ανέβηκαν στα έξι τα κρούσματα παιδιών στη Λομβαρδία

Ερντογάν: Η διορία που δώσαμε στο καθεστώς Άσσαντ τελειώνει

"Μέχρι το τέλος αυτού του μήνα επιδιώκουμε την απελευθέρωση των παρατηρητηρίων"

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 17:30DEAL