Ψυχαγωγία

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

Τα 41 του γενέθλια γιόρτασε ο Γιάννης Αϊβάζης και από τις εκατοντάδες ευχές που δέχτηκε, δεν θα μπορούσε να λείπει και αυτή της συζύγου του, Μαρίας Κορινθίου.

Η σέξι Μαρία Κορινθίου θέλησε να ευχηθεί κι εκείνη με τη σειρά της, στον άνδρα της ζωής της, ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τους δυο τους, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο τρυφερό post η γνωστή ηθοποιός έγραψε:

    «41! Σε τρομάζει! Από τα 30 σου μαζί! Και εύχομαι και στα 50 σου και στα 60 σου και στα 70 σου και στα 80 σου και στα 90 σου και στα 100 σου! Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! ».

Αμέσως οι διαδικτυακοί φίλοι του ζευγαριού έσπευσαν να σχολιάσουν την ανάρτηση και να στείλουν και τις δικές τους ευχές.

Δείτε την σχετική ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Διονύσης Σχοινάς - Καίτη Γαρμπή: Ο χωρισμός που δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Aυτή είναι η Γαρμπή; Εγώ αυτή θα την παντρευτώ"
13/06/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορινθίου μας συστήνει για πρώτη φορά την κόρη της, Ισμήνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο επαγγελματικό εγχείρημα της ηθοποιού και η ομοιότητα με την κόρη της
04/06/2019 - 14:57

Μαρία Κορινθίου: Η κρίση στον γάμο της και η... ζήλια!

Απαντά αν μετά από δώδεκα χρόνια γάμου πέρασαν σοβαρή κρίση
20/05/2019 - 11:51

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

Έξαλλη η Μαρία Κορινθίου: Δημοσίευσε μηνύματα που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Τα υβριστικά σχόλια, η «μίμηση» της Βουγιουκλάκη και η αποστομωτική απάντηση...
06/01/2019 - 11:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ