Ψυχαγωγία

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

Τα 41 του γενέθλια γιόρτασε ο Γιάννης Αϊβάζης και από τις εκατοντάδες ευχές που δέχτηκε, δεν θα μπορούσε να λείπει και αυτή της συζύγου του, Μαρίας Κορινθίου.

Η σέξι Μαρία Κορινθίου θέλησε να ευχηθεί κι εκείνη με τη σειρά της, στον άνδρα της ζωής της, ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τους δυο τους, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο τρυφερό post η γνωστή ηθοποιός έγραψε:

    «41! Σε τρομάζει! Από τα 30 σου μαζί! Και εύχομαι και στα 50 σου και στα 60 σου και στα 70 σου και στα 80 σου και στα 90 σου και στα 100 σου! Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! ».

Αμέσως οι διαδικτυακοί φίλοι του ζευγαριού έσπευσαν να σχολιάσουν την ανάρτηση και να στείλουν και τις δικές τους ευχές.

Δείτε την σχετική ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Διονύσης Σχοινάς - Καίτη Γαρμπή: Ο χωρισμός που δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Aυτή είναι η Γαρμπή; Εγώ αυτή θα την παντρευτώ"
13/06/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

Έξαλλη η Μαρία Κορινθίου: Δημοσίευσε μηνύματα που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Τα υβριστικά σχόλια, η «μίμηση» της Βουγιουκλάκη και η αποστομωτική απάντηση...
06/01/2019 - 11:35

Μαρία Κορινθίου: Το ξέσπασμα της on camera για τα αρνητικά σχόλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις πλαστικές και τα ειρωνικά σχόλια...
28/12/2018 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW