Ψυχαγωγία

Έτσι πάει διακοπές η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αφορμή τις διακοπές που έκανε η Βάσω Λασκαράκη στη Βενετία και τις ενδυματολογικές τις επιλογές όσο ήταν εκεί η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε τι επιλέγει η ίδια συνήθως στις διακοπές της.

Η γνωστή παρουσιάστρια, ανέφερε πως δεν της αρέσει να φτιάχνεται ιδιαίτερα όταν πάει για διακοπές και μάλιστα ομολόγησε πως θαυμάζει τα κορίτσια που βλέπει να είναι πιο περιοποιημένα! Η ίδια μάλιστα αποκάλυψε και τι παίρνει συνήθως μαζί της όταν παραθερίζει, και.... δεν είναι πολλά!

"Εγώ όσες φορές πήγα κάπου πάντα μένω από ρούχα, δεν έχω ρούχα να βάλω. Δεν βάζω ρούχα μεσα στις βαλίτσα, βάζω τα πιο χύμα ρούχα. Δεν μπορώ να ντυθώ, να φτιαχτώ. Διακοπές για μένα είναι, ένα ζευγάρι σαγιονάρες, 3-4 παντελονάκια σορτς, 7-8 φανελλούες άσπρες σκέτες και μαγιό".

Δείτε όσα ανέφερε στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

O 2ο Παγκύπριος Διαγωνισμός Ρομποτικής ROBOTEX είναι πλέον γεγονός

871 συμμετέχοντες και πάνω από 4000 επισκέπτες στη μεγαλύτερη γιορτή της ρομποτικής
30/06/2018 - 09:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έμφαση στην περιοχή Τροόδους θα δώσει τα επόμενα χρόνια το Υφ. Τουρισμού

"'Εχουμε ένα διαμάντι γεωλογικά" δηλώνει ο Σάββας Περδίος

Φαίδωνας: Έτσι δρουν οι έμποροι ναρκωτικών στην πόλη και επαρχία Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαύρο αυτοκίνητο, το υποστατικό στην Αγία Βαρβάρα και οι επιχειρήσεις της ΥΚΑΝ

Παραλύει στις 13 Φεβρουαρίου η οικοδομική βιομηχανία της Κύπρου (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)

24ωρη προειδοποιητική απεργία αποφάσισαν οι συντεχνίες ΣΕΚ, ΠΕΟ και ΔΕΟΚ
Ελλάδα

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο

Υπέκυψε ηλικιωμένος που έπεσε θύμα ληστείας στην Πάτρα

Οι δράστες τον χτύπησαν αλύπητα τον περασμένο Αύγουστο ζητώντας του χρήματα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού
Διεθνή

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

Τραγωδία στο Μεξικό με δεκάδες νεκρούς από έκρηξη σε πετρελαιαγωγό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο κυβερνήτης της Πολιτείας Ιδάλγο διευκρίνισε πως έχουν επιβεβαιωθεί 91 θάνατοι

Σχέδια για γεωτρήσεις στο φεγγάρι μέχρι το 2025

Η ESA υπέγραψε ετήσιας διάρκειας συμβόλαιο με αεροδιαστημική ευρωπαϊκή εταιρεία

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ