Ψυχαγωγία

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Η Ευαγγελία Συριοπούλου σε πρόσφατη συνέντευξη της στην εφημερίδα  «Page 2» και μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική της ζωή και τον σύντροφο της. Η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Έλα στη θέση μου" αναφέρθηκε στον επί χρόνια σύντροφο της Στράτο Πατζατζή και αν επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση τους αλλά αποκάλυψε και αν της έχει κάνει πρόταση γάμου. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα της συνέντευξης: 

 

Με τον σύντροφό σου, τον Στράτο Πατζατζή, είστε μαζί 9 χρόνια. Ήταν από την αρχή ήρεμη η σχέση σας;

Ναι. Δεν υπήρχαν ούτε εντάσεις ούτε κόντρες στη σχέση μας. Ξέρουμε πολύ καλά ποιος είναι ο άνθρωπος που έχουμε απέναντι μας και ποια τα θέλω του, θαυμάζουμε ο ένας τον άλλον γι’ αυτά που έχει πετύχει και περνάμε πολύ καλά μαζί. Πορευόμαστε μαζί στη ζωή πολύ ωραία!

Επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση σας;

Με τον Στράτο γνωριστήκαμε όταν ακόμα ήμουν στη σχολή. Παρόλο που ο Στράτος δεν είναι του χώρου, καταλαβαίνει ποια είναι η δουλειά μου, είναι δίπλα μου και με στηρίζει. Επειδή αγαπάει και παρακολουθεί πολύ θέατρο, θα ζητήσω την άποψή του και με βοηθάει να πάω παρακάτω.

Έχει γίνει πρόταση γάμου;

Όχι. Δεν έχει γίνει ακόμα πρόταση γάμου. Για μας ο γάμος συνδέεται με τη δημιουργία μιας οικογένειας. Όταν θα πάρουμε την απόφαση να γίνουμε γονείς, θα σκεφτούμε να παντρευτούμε. Έτσι και αλλιώς με τον Στράτο ζούμε σαν παντρεμένοι, αφού συγκατοικούμε από την αρχή της σχέσης μας. Γνωριστήκαμε καλοκαίρι και το φθινόπωρο μείναμε μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μάθετε τι έκανε κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιοτήτων....
24/01/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Λιώνω από αγάπη...γονάτισα στην πρόταση" - Ο αρραβώνας και το πάρτι στον Βέρτη

Ο Χαράλαμπος Χατζηπροδρόμου μιλάει πρώτη φορά για τον αρραβώνα του
28/01/2020 - 19:44

Α. Χαρίτου: Aπαντά αν είναι σε σχέση με τον Νώντα και πετάει "καρφιά" στη Τούνη

Μιλάει για πρώτη φορά και ξεκαθαρίζει αν είναι μαζί - Η πρώην σύντροφος και οι..πλαστικές
27/01/2020 - 11:33

Η "πρόταση γάμου" στον Πάτρικ Στιούαρτ και το...viral φιλί στο στόμα(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στην πρεμιέρα της ταινίας "Star Trek: Ricard" στο Λονδίνο
18/01/2020 - 14:16

Αποκάλυψη Χάρη Αριστείδου: "Η πρόταση γάμου έγινε μπροστά σε 20.000 κόσμου"

"Ένιωσα από την πρώτη στιγμή ότι είναι ο άνθρωπος μου" - Τα τρυφερά λόγια on air
15/01/2020 - 20:26

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Παντρεύεται η Άντρη Χατζηχριστοδούλου! Καρέ-καρέ η πρόταση γάμου (ΦΩΤΟ)

Η πρόταση γάμου, το "όχι" και η..επανάληψη - Πότε θα γίνει ο γάμος;
13/01/2020 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στους δρόμους βγήκαν οι κάτοικοι της Παρεκκλησιάς για τα λατομεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάγιο αίτημά τους και η αναβάθμιση του οδικού δικτύου της περιοχής

Μάστιγα πλέον οι ληστείες αρτοποιείων και περιπτέρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε απόγνωση οι καταστηματάρχες προσπαθούν να προστατεύσουν τις περιουσίες τους

Χτύπησε πεζό και εξαφανίστηκε στην Ξυλοφάγου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυρίστηκε ότι φοβήθηκε για τη ζωή του και άφησε τον 19χρονο αιμόφυρτο
Ελλάδα

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα

Κοροναϊός, κορονοϊός ή κορωνoϊός: Ποια είναι η ορθογραφία του νέου ιού;

Ο Γεώργιος Μπαμπινιώτης εξηγεί τη γλωσσική διαμάχη αναφορικά με την ονομασία
Διεθνή

Συγκλονίζει βίντεο της μοιραίας πτήσης του Κόμπι Μπράιαντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Αρχές διερευνούν τα αίτια του δυστυχήματος που βύθισε στην θλίψη το παγκόσμιο

Θύελλα αντιδράσεων προκάλεσε το «Σχέδιο του Αιώνα» για τη Μέση Ανατολή

Τι προβλέπει το ειρηνευτικό σχέδιο του Ντόναλντ Τραμπ - Οι πρώτες αντιδράσεις

Ισχυρή σεισμική δόνηση 5 Ρίχτερ στην Αλβανία

«Ξύπνησαν» οι μνήμες του φονικού σεισμού των 6,4 Ρίχτερ

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 29/01/2020 - 06:00DIVIDED