Ψυχαγωγία

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Η Ευαγγελία Συριοπούλου σε πρόσφατη συνέντευξη της στην εφημερίδα  «Page 2» και μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική της ζωή και τον σύντροφο της. Η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Έλα στη θέση μου" αναφέρθηκε στον επί χρόνια σύντροφο της Στράτο Πατζατζή και αν επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση τους αλλά αποκάλυψε και αν της έχει κάνει πρόταση γάμου. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα της συνέντευξης: 

 

Με τον σύντροφό σου, τον Στράτο Πατζατζή, είστε μαζί 9 χρόνια. Ήταν από την αρχή ήρεμη η σχέση σας;

Ναι. Δεν υπήρχαν ούτε εντάσεις ούτε κόντρες στη σχέση μας. Ξέρουμε πολύ καλά ποιος είναι ο άνθρωπος που έχουμε απέναντι μας και ποια τα θέλω του, θαυμάζουμε ο ένας τον άλλον γι’ αυτά που έχει πετύχει και περνάμε πολύ καλά μαζί. Πορευόμαστε μαζί στη ζωή πολύ ωραία!

Επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση σας;

Με τον Στράτο γνωριστήκαμε όταν ακόμα ήμουν στη σχολή. Παρόλο που ο Στράτος δεν είναι του χώρου, καταλαβαίνει ποια είναι η δουλειά μου, είναι δίπλα μου και με στηρίζει. Επειδή αγαπάει και παρακολουθεί πολύ θέατρο, θα ζητήσω την άποψή του και με βοηθάει να πάω παρακάτω.

Έχει γίνει πρόταση γάμου;

Όχι. Δεν έχει γίνει ακόμα πρόταση γάμου. Για μας ο γάμος συνδέεται με τη δημιουργία μιας οικογένειας. Όταν θα πάρουμε την απόφαση να γίνουμε γονείς, θα σκεφτούμε να παντρευτούμε. Έτσι και αλλιώς με τον Στράτο ζούμε σαν παντρεμένοι, αφού συγκατοικούμε από την αρχή της σχέσης μας. Γνωριστήκαμε καλοκαίρι και το φθινόπωρο μείναμε μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μάθετε τι έκανε κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιοτήτων....
24/01/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέος έρωτας στην showbiz- Η Εβελίνα Σκίτσκο μαζί με...γνωστό ποδοσφαιριστή(ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική φωτογραφία στην Ακρόπολη και ο άνθρωπος που την κάνει να χαμογελά
11/04/2019 - 17:35

Πρόταση γάμου από διαιτητή στη... βοηθό διαιτητή (ΒΙΝΤΕΟ)

Άργησε τη σέντρα της αναμέτρησης αλλά ήταν για... καλό σκοπό
10/04/2019 - 16:28

Ποια Σκορδά; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του Αλέξη Γεωργούλη (ΦΩΤΟ)

Το μυστικό που αποκαλύφθηκε και το νέο ειδύλλιο της showbiz
06/04/2019 - 18:28

Η ερωτική εξομολόγηση του Χάρη Αριστείδου στην... κοπέλα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και πώς γνωρίστηκαν
01/04/2019 - 14:50

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτή είναι η ξανθιά καλλονή που ερωτεύτηκε ο Αργυρός(ΒΙΝΤΕΟ)

Μοντέλο, σέξυ και μια σχέση που κρατάει παραπάνω από τρεις μήνες
01/04/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Το Μιτσερό γίνεται διάσημο αλλά όχι για καλό σκοπό"

Τι δηλώνει στο AlphaNewsLive o κοινοτάρχης για την πολύκροτη υπόθεση

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων

Χάθηκαν τα ίχνη 79χρονης από την Πύλα

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό της
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 20:20ALPHA NEWS