Ψυχαγωγία

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Η Ευαγγελία Συριοπούλου σε πρόσφατη συνέντευξη της στην εφημερίδα  «Page 2» και μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική της ζωή και τον σύντροφο της. Η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Έλα στη θέση μου" αναφέρθηκε στον επί χρόνια σύντροφο της Στράτο Πατζατζή και αν επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση τους αλλά αποκάλυψε και αν της έχει κάνει πρόταση γάμου. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα της συνέντευξης: 

 

Με τον σύντροφό σου, τον Στράτο Πατζατζή, είστε μαζί 9 χρόνια. Ήταν από την αρχή ήρεμη η σχέση σας;

Ναι. Δεν υπήρχαν ούτε εντάσεις ούτε κόντρες στη σχέση μας. Ξέρουμε πολύ καλά ποιος είναι ο άνθρωπος που έχουμε απέναντι μας και ποια τα θέλω του, θαυμάζουμε ο ένας τον άλλον γι’ αυτά που έχει πετύχει και περνάμε πολύ καλά μαζί. Πορευόμαστε μαζί στη ζωή πολύ ωραία!

Επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση σας;

Με τον Στράτο γνωριστήκαμε όταν ακόμα ήμουν στη σχολή. Παρόλο που ο Στράτος δεν είναι του χώρου, καταλαβαίνει ποια είναι η δουλειά μου, είναι δίπλα μου και με στηρίζει. Επειδή αγαπάει και παρακολουθεί πολύ θέατρο, θα ζητήσω την άποψή του και με βοηθάει να πάω παρακάτω.

Έχει γίνει πρόταση γάμου;

Όχι. Δεν έχει γίνει ακόμα πρόταση γάμου. Για μας ο γάμος συνδέεται με τη δημιουργία μιας οικογένειας. Όταν θα πάρουμε την απόφαση να γίνουμε γονείς, θα σκεφτούμε να παντρευτούμε. Έτσι και αλλιώς με τον Στράτο ζούμε σαν παντρεμένοι, αφού συγκατοικούμε από την αρχή της σχέσης μας. Γνωριστήκαμε καλοκαίρι και το φθινόπωρο μείναμε μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μάθετε τι έκανε κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιοτήτων....
24/01/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας: Η 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά!

Όλες οι λεπτομέρειες για τη νέα σχέση του τραγουδιστή
10/11/2019 - 17:33

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Τζούλιο Ντ' Ερρίκο:Η δυσκολία στις 8 λέξεις και η αποκάλυψη για τα προσωπικά του

Τα πρότυπα και η δυσκολία εδραίωσης στο χώρο της υποκριτικής στην Κύπρο
09/10/2019 - 13:35

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

Οι φωτογραφίες, η απάντηση για τα προσωπικά της και τα φαινόμενα που δεν...απατούν
08/10/2019 - 11:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

70 εκτάρια πεύκα και θάμνους κατέκαψε η πυρκαγιά στο Εθνικό Δασικό Πάρκο Ακάμα

Στην επιχείρηση συμμετείχαν 165 άτομα, 8 πτητικά μέσα και 30 πυροσβεστικά οχήματα

"Είναι τρομοκρατημένος και φοβάται τι θα γίνει όταν επιστρέψει στο σχολείο"(VID)

Από ιατροδικαστική εξέταση θα περάσει ο 16χρονος μαθητής με νοητική υστέρηση

Χειροπέδες σε καταζητούμενο για υποθέσεις γραπτών απειλών πέρασε η Αστυνομία

Ο συλληφθείς τέθηκε υπό κράτηση για σκοπούς διερεύνησης της υπόθεσης
Ελλάδα

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

Γάζα: Έξι άμαχοι νεκροί, ανάμεσά τους και παιδί 7 ετών

Αυξάνει τον απολογισμό των θυμάτων των εχθροπραξιών μέσα σε 48 ώρες σε τουλάχιστον 32 νεκρ

Στους ΥΠΕΞ παρέπεμψαν την επίλυση των S-400 Τραμπ και Ερντογάν

"Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Κάτι θα βρούμε. Προβλέπω ότι κάτι θα βρούμε"

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ