Ψυχαγωγία

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Η Ευαγγελία Συριοπούλου σε πρόσφατη συνέντευξη της στην εφημερίδα  «Page 2» και μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική της ζωή και τον σύντροφο της. Η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στην επιτυχημένη σειρά του Alpha "Έλα στη θέση μου" αναφέρθηκε στον επί χρόνια σύντροφο της Στράτο Πατζατζή και αν επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση τους αλλά αποκάλυψε και αν της έχει κάνει πρόταση γάμου. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα της συνέντευξης: 

 

Με τον σύντροφό σου, τον Στράτο Πατζατζή, είστε μαζί 9 χρόνια. Ήταν από την αρχή ήρεμη η σχέση σας;

Ναι. Δεν υπήρχαν ούτε εντάσεις ούτε κόντρες στη σχέση μας. Ξέρουμε πολύ καλά ποιος είναι ο άνθρωπος που έχουμε απέναντι μας και ποια τα θέλω του, θαυμάζουμε ο ένας τον άλλον γι’ αυτά που έχει πετύχει και περνάμε πολύ καλά μαζί. Πορευόμαστε μαζί στη ζωή πολύ ωραία!

Επηρέασε η δημοσιότητα τη σχέση σας;

Με τον Στράτο γνωριστήκαμε όταν ακόμα ήμουν στη σχολή. Παρόλο που ο Στράτος δεν είναι του χώρου, καταλαβαίνει ποια είναι η δουλειά μου, είναι δίπλα μου και με στηρίζει. Επειδή αγαπάει και παρακολουθεί πολύ θέατρο, θα ζητήσω την άποψή του και με βοηθάει να πάω παρακάτω.

Έχει γίνει πρόταση γάμου;

Όχι. Δεν έχει γίνει ακόμα πρόταση γάμου. Για μας ο γάμος συνδέεται με τη δημιουργία μιας οικογένειας. Όταν θα πάρουμε την απόφαση να γίνουμε γονείς, θα σκεφτούμε να παντρευτούμε. Έτσι και αλλιώς με τον Στράτο ζούμε σαν παντρεμένοι, αφού συγκατοικούμε από την αρχή της σχέσης μας. Γνωριστήκαμε καλοκαίρι και το φθινόπωρο μείναμε μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η πρώτη αντίδραση της Lady Gaga όταν έμαθε ότι είναι υποψήφια για Όσκαρ!

Μάθετε τι έκανε κατά τη διάρκεια ανακοίνωσης των υποψηφιοτήτων....
24/01/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Στυλιανού:H οn air πρόταση γάμου και όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή

"Ο λόγος που δεν μιλάω για τα προσωπικά μου είναι γιατί προτιμώ να τα...ζω”
22/08/2019 - 10:37

Έλενα Πιερίδου: Αποκάλυψε ότι δέχθηκε πρόταση γάμου!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός και ο λόγος που τελικά δεν ντύθηκε νυφούλα
17/08/2019 - 16:08

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
10/08/2019 - 10:26

Μπραντ Πιτ-Τζένιφερ Άνιστον: Η αποκάλυψη για τη σχέση τους που δεν ξέραμε...

Το μυστικό που πρόδωσαν, τα ραντεβού και η συχνή επικοινωνία ετών
09/08/2019 - 10:48

Νικολέττα Ράλλη: Η τρυφερή φωτογραφία με τον σύντροφό της στο...κρεβάτι(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ η δημοφιλής παρουσιάστρια
07/08/2019 - 09:30

Ελένη Φουρέιρα: Η σχέση της με τον Αλμπέρτο Μποτία και η καριέρα της

Όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια για την αποχή από την "νύχτα"
31/07/2019 - 14:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ