Ψυχαγωγία

Ευχάριστα νέα μετά το καθοριστικό χειρουργείο - Το μήνυμα της Έρρικας Πρεζεράκου

Ευχάριστα τα νέα για την κατάσταση της Έρρικας Πρεζεράκου!

Η αθλήτρια μετά το καθοριστικό χειρουργείο που υπεβλήθη, θέλησε να αναρτήσει ένα βίντεο μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram και να μας ενημερώσει αν όλα πήγαν καλά τελικά. 

Η ίδια μέσα από το βίντεο που δημοσίευσε, αποκάλυψε τις εξελίξεις, ενώ ευχαρίστησε τον κόσμο για την αγάπη και την θετική ενέργεια που της είχαν στείλει.

Αξίζει να σημειωθεί πως η Έρρικα Πρεζεράκου, έχασε το τελευταίο δάχτυλο του δεξιού χεριού της μετά από ατύχημα σε σκάφος, ενώ υπήρχε μεγάλη ανησυχία και για τον παράμεσο!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περνάει από την πόρτα του χειρουργείου ο Μολ

Η διάγνωση για τον τραυματισμό του τερματοφύλακα του Απόλλωνα
12/09/2020 - 23:50

Χειρουργήθηκε ο Κακουλλής, εκτός για δέκα ημέρες

Η ενημέρωση της Ομόνοιας για το πρόβλημα του Κύπριου ποδοσφαιριστή
21/08/2020 - 15:00

Περνάει από την πόρτα του χειρουργείου ο Τερ Στέγκεν

Εκτιμάται ότι ο τερματοφύλακας της Μπαρσελόνα θα μείνει εκτός για 3-4 μήνες
17/08/2020 - 22:00

Έρρικα Πρεζεράκου: Ευχάριστα νέα για την κατάσταση της - Τι συνέβη; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ανακοίνωσε με ένα ολιγόλεπτο βίντεο στο Instagram
14/08/2020 - 10:46

Α. Γεωργίου: Υπεβλήθη σε χειρουργική επέμβαση στην Αθήνα - Τι συνέβη; (ΦΩΤΟ)

"Μόλις βγήκα από το χειρουργείο αλλά παρά τους αναμενόμενους πόνους..."
13/08/2020 - 16:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οδηγείς χωρίς κράνος; €200... Μιλάς στο κινητό; €150... (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτσι διαμορφώνονται οι ποινές για τροχαίες παραβάσεις από την 1η Οκτωβρίου

Χώρες Κατηγορίας Γ: Πότε δεχόμαστε επιβάτες και κάτω από ποιες προϋποθέσεις;

Πως μεταφράζεται η υποβάθμιση χωρών και πως επηρεάζεται το επιβατικό κοινό

Έλεγχος σε μοτοσικλετιστή από την ΥΚΑΝ: Τον "τσάκωσαν" με σακουλάκια κάνναβης

Χειροπέδες σε 28χρονο πέρασαν οι Αρχές - Έκρυβε τα ναρκωτικά στην τσάντα πλάτης
Ελλάδα

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν

"Σφυροκοπά" την Ελλάδα ο "Ίανος": Νεκροί, αγνοούμενοι και τεράστιες ζημιές (VID)

Τα ντουκούμεντα της καταστροφής και εικόνες από τις επιχειρήσεις διάσωσης
Διεθνή

Συναγερμός στον Λευκό οίκο για φάκελο με θανατηφόρο δηλητήριο

Μέχρι στιγμής δεν έχει τοποθετηθεί επίσημα ο Λευκός οίκος

Πρόταση «υποχρεωτικής αλληλεγγύης» στις χώρες της Ε.Ε για το προσφυγικό

"Τα μέλη πρέπει να βοηθούν όταν υπάρχει μία κατάσταση όπου ένα κράτος τελεί υπό πίεση"

Αύξηση θανάτων από κορωνοϊό στην Γαλλία

Νοσοκομείο στο Παρίσι δεν είχε αναφερθεί στα περιστατικά

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ